In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

مجتمع تجاری کلاسیک

تعداد طبقات : 3     ارتفاع برج : 15 متر     شهر:    گرگان
5 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

5
امتیاز:5/5
تعداد نمایش : 2296معرفی
مجتمع تجاری کلاسیک یک مرکز خرید و شهرغذا در منطقه زیبای نهارخوران گرگان است که درسه طبقه در حال ساخت می باشد.پروژه کلاسیک نهارخوران در بهترین منطقه این بلوار واقع شده که از لحاظ آب و هوایی فوق العاده و به دور از آلودگی هوای شهری می باشد.
 
برخی مزیت های مجتمع کلاسیک گرگان عبارتند از:
  • واقع شدن پروزه در منطقه مسکونی
  • قرار گرفتن در بهترین منطقه بلوار نهارخوران به لحاظ اقلیمی و آب و هوایی و به دور از آلودگی شهری
  • دارای ارزش افزوده مناسب به لحاظ منطقه ای در آینده
  • طراحی زیبا نمای منحصر بفرد و چشم گیر
  • پاسخگویی به اکثریت نیازهای خانواده در محیطی مفرح با امکانات رفاهی از قبیل شهرغذا،رستوران،فست فوود،کافی شاپ و show room فصلی
مشخصات کامل برج

مجتمع کلاسیک در یک نگاه: 

·         زیر همکف :پارکینگ

·         همکف: برند

مساحت طبقه همکف 613 متر مربع می باشد و در این طبقه از بهترین برندهای بین المللی جهت رونق مجتمع استفاده خواهد شد.

·         طبقه اول: پوشاک ، بدلیجات، کیف و کفش

مساحت این طبقه 492 مترمربع می باشد که در 8 واحد تجاری با نقشه معماری مناسب با رویکرد دید بهتر مشتری درکنار هم قرار گرفته اندو به صنف آقایان (پوشاک و کفش) اختصاص دارد.

نیم طبقه اول به مساحت 344 مترمربع به برندهای مطرح لوازم خانگی و صوتی و تصویری اختصاص دارد.

·         طبقه دوم: لوکس فروشی و لوازم منزل

این طبقه با مساحت 492 مترمربع با 9 واحد تجاری با توجه به نیاز سنجی منطقه نهارخوران به لوکس فروشی و تزئینات منزل اختصاص دارد.

·         طبقه سوم: بانوان

این طبقه با مساحت 492 مترمربع و 10 واحد تجاری بصورت اختصاصی به بانوان اختصاص داده شده است که با توجه به تحقیقات صورت گرفته انتظار بازار بسیار خوب برای این طبقه وجود دارد.

·         طبقه چهارم: دهکده غذا

دهکده غذا که ارائه دهنده غذاهای لذیذ و متنوع می باشد سفره رنگارنگی است که جهت رفاه حال مشتریان در طبقه چهارم قرار دارد و دارای چهار واحد تجاری می باشد که دو واحد فست فوود یک واحد رستوران بین المللی و یک واحد آبمیوه بستنی می باشد.

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
 
 
 
 
 
موقعیت جغرافیایی
گرگان، بلوار نهارخوران
 
 
 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۱۶
آفرین به شهر گرگان.عجب مجتمع خوبی ساخته میشه
نظر شما
امتياز کاربران 5 از 5