امروز : دوشنبه ۱۴۰۳ بيست و پنجم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361


خدمات صنعت ساختمان و مرتفع سازی

سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های ایران (آیتیس) با توجه به درخواست های مکرر شرکت ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات صنعت ساختمانی (هم چون تامین کننده های آهن آلات، اجرای فونداسیون و بتن ریزی، آسانسور و پله برقی، سامانه های هوشمند ساختمانی، تاسیسات سرمایش و گرامیش و ...) ، تصمیم به راه اندازی " دایرکتوری خدمات صنعت ساختمان و مرتفع سازی " نمود.

در این بخش شرکت ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات صنعت ساختمانی در بخش های زیر، با تکمیل فرم ثبت نام (فرم ثبت اطلاعات شرکت ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات ساختمانی (کلیک کنید) ) و پس از تائید کارشناسان آیتیس، به دایرکتوری خدمات صنعت ساختمان و مرتفع سازی، افزوده خواهند شد.

مزایای اضافه شدن به دایرکتوری خدمات صنعت ساختمان و مرتفع سازی:

1- در معرض دید روزانه بیش از هزاران نفر از کارفرمایان، مجریان، خریداران و ... برج ، مجتمع و ساختمان سازی قرار خواهید گرفت.
2- اولویت اول کارشناسان آیتیس، جهت معرفی به پروژه های نیازمند خدمات ساختمانی خواهید بود.
3- در کنار لیست برج سازان و مرتفع سازان برتر کشور قرار خواهید گرفت.
4- فرصت های شغلی ویژه را، از طریق دایرکتوری صنعت ساختمان آیتیس (با توجه به اینکه مجریان پروژه های ساختمانی جهت بهره مندی از خدمات ساختمانی با آیتیس ارتباط برقرار می کنند) جذب خواهید کرد.
5- ارائه خدمات صنعت ساختمان در قالب های تهاتر و ... برای شما فراهم خواهد شد.
6- بیشتر دیده خواهید شد (روزانه خیل زیادی از مردم با جستجوی عبارات و کلمات مرتبط با پروژه های مختلف ساختمانی کشور وارد وب سایت آیتیس می شوند. با اضافه شدن به دایرکتوری صنعت ساختمان و مرتفع سازی، شرکت و مجموعه شما نیز در نتایج جستجو دیده خواهد شد)
7- ...

هم اکنون ثبت نام کنید و فرصت را از دست ندهید.