امروز : دوشنبه ۱۴۰۱ ششم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتمع تجاری اکسین (اکسیر)

تعداد طبقات : 7     ارتفاع برج : 55 متر     شهر:    مشهد
3 ستاره از میانگین نظرات 5 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 20075معرفی

مجتمع تجاری اکسین با ۲۴۰۰۰ متر مربع زیربنا در ده طبقه در زمینی به مساحت ۲۵۶۵ متر احداث می گردد. معماری به کار رفته نمایی مدرن و زیبایی از مجتمع در اختیار در اختیار عموم قرار داده است. خطوط مورب و کشیده در ترکیب نما حس یکپارچگی و شکوه را در مخاطب ایجاد کرده. درب اصلی مجتمع کاملا در نبش چهارراه قرار خواهد گرفت. تجمع و رفت و آمد مراجعه کنندگان که توسط رمپ و پله های متعدد برقی انجام می گیرد. روح فعال و سرزنده مجتمع در منظر عابرین و فضای باز در پشت قرار دارد. کل طبقات حتی طبقه ۱ دارای نور و تهویه عالی خواهد بود.سه دستگاه آسانسور زیبای نفربر در ضلع جنوبی غرب و نیز دو دستگاه آسانسور پانوراما و ده عدد پله برقی در داخل مجتمع وظیفه انتقال مستقیم مراجعه کنندگان به طبقات بالای مجتمع را بر عهده دارند.

مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری

راهنمای طبقات

طبقه ۲-،۳-،۴- :
۷۵۰۰ متر پارکینگ هوشمند
طبقه ۱- :
بورس طلا و جواهر
طبقه همکف :
برندها و مارک های معتبر- بانک
طبقه اول :
هایپر مارکت با استانداردهای اروپا
طبقه دوم:
لوازم خانگی، موبایل، صوت و تصویر
طبقه سوم:
پوشاک، لوازم عروس و داماد، آرایشی
طبقه چهارم:
فست فود، کافی شاپ، مرتبط
طبقه پنجم:
تالار و رستوران

امکانات و خدمات

شهرک غرب مشهد (قاسم آباد) با جمعیتی در حدود ۶۰۰هزار نفر جذابیت بسیار زیادی را برای سازندگان پروژه های تجاری ایجاد نموده است این منطقه در حال حاضردارای مدرن ترین معماری شهری می باشد. واقع شدن دانشگاه آزاد اسلامی با حدود ۳۰هزار دانشجو و دستگاه های غیر انتفاعی دیگر، وجود بزرگترین پارک آبی خاورمیانه (موجهای آبی) و احداث ئومین مجموعه آبی تفریحی دیگر در نزدیکی چهارراه مخابرات، احداث پل های متععد روگذر بر روی اتوبان امام علی که ارتباط بین این منطقه و مناطق آزادشهر و بلوار وکیل آباد را تسهیل نموده است.(این اتوبان از یک طرف به نمایشگاه بین المللی و از طرف دیگر به مناطق جنوب و شمال شهر و فرودگاه بین المللی ختم می گردد.) اهم یت این منطقه را برای هرگونه سرمایه گذاری بارزتر می نماید.

پروژه مجتمع تجاری اکسین موقعیت ممتاز این چهارراه یعنی نبش جنوب غرب را به خود اختصاص داده بنحوی که با توجه به عقب نشینی اداره مخابرات و تراکم کم بافت تجاری پیرامون، پروژه فوق پس از اجرا از فاصله چند صد متری از هر طرف چهارراه کاملا در رویت بوده و با دارا بودن عمق دید بسیار مناسب و معماری مدرن پروژه مانند نگین در منطقه خواهد درخشید.

چهارراه مخابرات شهرک غرب (قاسم آباد) قلب تجاری این منطقه می باشد حداکثر تردد اتومبیل و عابر پیاده و مجاورت این چهارراه با فروشگاه رفاه، مجموعه جدید آبی تفریحی و دانشگاه آزاد و همچنین نزدیکی آن به اتوبان امام علی موقعیتی برجسته به این چهارراه بخشیده است.

پلان ها
موقعیت جغرافیایی

چهارراه مخابرات شهرک غرب (قاسم آباد) قلب تجاری این منطقه می باشد حداکثر تردد اتومبیل و عابر پیاده و مجاورت این چهارراه با فروشگاه رفاه، مجموعه جدید آبی تفریحی و دانشگاه آزاد و همچنین نزدیکی آن به اتوبان امام علی موقعیتی برجسته به این چهارراه بخشیده است. مجتمع تجاری اکسین در نبش این چهارراه واقع شده است

;
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۹
اگه میشه متراژ ها رو اعلام کنید و لیست قیمت
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۹
این منطقه قلب مرکز شهرک غرب هست
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5