In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶ دوم آبان
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

مجتمع تجاری کیان سنتر

تعداد طبقات : 5     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    مشهد
2 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 6933معرفی
با توجه به سکونت حدود 3 میلیون نفر و نیز تشرف بالغ بر 20 میلیون نفر زائر داخلی و گردشگر خارجی در دومین کلانشهر مذهبی جهان ، وجود مراکز خدماتی در مقیاس شهری با سطح عملکردی مناسب در خور شان زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) اجتناب ناپذیر است .
طی سالیان گذشته با تلاشهای گسترده انجام شده توسط دستگاهها و سازمانهای متولی و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی ، اقدامات مناسبی جهت تامین نیازمندیهای رفاهی شهروندان و نیز گردشگران داخلی و خارجی مشهد مقدس انجام شده که علی رغم این اقدامات ، کمبودها و نواقصی در این خصوص مشاهده می گردد . در این خصوص پس از اجرا و بهره برداری از مجتمع تجاری کیان سنتر و تجربه موفق این مجتمع ، بر آن شدیم تا در مقیاس وسیع تر و با هدف تامین نیازمندیهای متقاضیان در زمینه خرید، تفرج، تفریح و پذیرایی برنامه ریزی نیم روزه برای مراجعه کنندگان ، خدمات جامعی را در قالب مجتمع تجاری، تفریحی و گردشگری کیان سنتر 1 فراهم نماییم. 
پروژه کیان سنتر در موقعیتی مناسب به لحاظ دسترسی و کاربریهای شهری پیرامون آن و یکی از قطبهای اقتصادی شهر مشهد در آینده جانمایی گردید و با خریداری زمین مورد نیاز و اخذ مجوزهای لازم از شهرداری محترم مشهد وسایر دستگاههای ذیربط در دست اجرا می باشد . در فرآیند برنامه ریزی جهت جانمائی ، طراحی ، ساخت و نیز موضوعات اقتصادی پروژه ، سعی گردیده است با استفاده از توان و تجربه گروههای متخصص و بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان آگاه و مجرب بر کیفیت ، رونق و قابلیتهای پروژه بیفزاییم . 
مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری کیان سنتر با مساحت ۱۴۰٫۰۰۰ متر مربع و در چندین طبقه شامل فست فود،بورس آرایشی،پوشاک،سوغات مشهد و .... یکی از بزرگترین مراکز تجاری در شهر مشهد می‌باشد.
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد تقاطع چهارراه فرامرز و جانباز
 
 
جهت خرید واحدهای مجتمع کیان سنتر ، مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری در تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، کیش ، شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید.
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
ممنون از اطلاعات خوب شما
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5