امروز : سه شنبه ۱۴۰۲ شانزدهم خرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتمع تجاری کیان سنتر

تعداد طبقات : 5     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    مشهد
2 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 13273معرفی
با توجه به سکونت حدود 3 میلیون نفر و نیز تشرف بالغ بر 20 میلیون نفر زائر داخلی و گردشگر خارجی در دومین کلانشهر مذهبی جهان ، وجود مراکز خدماتی در مقیاس شهری با سطح عملکردی مناسب در خور شان زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) اجتناب ناپذیر است .
طی سالیان گذشته با تلاشهای گسترده انجام شده توسط دستگاهها و سازمانهای متولی و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی ، اقدامات مناسبی جهت تامین نیازمندیهای رفاهی شهروندان و نیز گردشگران داخلی و خارجی مشهد مقدس انجام شده که علی رغم این اقدامات ، کمبودها و نواقصی در این خصوص مشاهده می گردد . در این خصوص پس از اجرا و بهره برداری از مجتمع تجاری کیان سنتر و تجربه موفق این مجتمع ، بر آن شدیم تا در مقیاس وسیع تر و با هدف تامین نیازمندیهای متقاضیان در زمینه خرید، تفرج، تفریح و پذیرایی برنامه ریزی نیم روزه برای مراجعه کنندگان ، خدمات جامعی را در قالب مجتمع تجاری، تفریحی و گردشگری کیان سنتر 1 فراهم نماییم. 
پروژه کیان سنتر در موقعیتی مناسب به لحاظ دسترسی و کاربریهای شهری پیرامون آن و یکی از قطبهای اقتصادی شهر مشهد در آینده جانمایی گردید و با خریداری زمین مورد نیاز و اخذ مجوزهای لازم از شهرداری محترم مشهد وسایر دستگاههای ذیربط در دست اجرا می باشد . در فرآیند برنامه ریزی جهت جانمائی ، طراحی ، ساخت و نیز موضوعات اقتصادی پروژه ، سعی گردیده است با استفاده از توان و تجربه گروههای متخصص و بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان آگاه و مجرب بر کیفیت ، رونق و قابلیتهای پروژه بیفزاییم . 
مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری کیان سنتر با مساحت ۱۴۰٫۰۰۰ متر مربع و در چندین طبقه شامل فست فود،بورس آرایشی،پوشاک،سوغات مشهد و .... یکی از بزرگترین مراکز تجاری در شهر مشهد می‌باشد.
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد تقاطع چهارراه فرامرز و جانباز
 
 
جهت خرید واحدهای مجتمع کیان سنتر ، مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری در تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، کیش ، شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید.
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
ممنون از اطلاعات خوب شما
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5