In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برجهای مسکونی سپهر

تعداد طبقات : 0     ارتفاع برج : 0 متر     شهر:    اصفهان
3 ستاره از میانگین نظرات 47 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 10473معرفی
مشخصات کامل برج
 • وسعت زمین پروژه :
 •  در حدود 65،000 مترمربع
 • سطح زیر بنای مفید پروژه :
 •  270،000 متر مربع
 • تعداد بلوک ها :
 •  15 بلوک
 • تعداد کل واحدهای مسکونی :
 •  1650 واحد
ویژگی های معماری

• نوع اسکلت : بتنی (استفاده از میلگرد AIII)

• نوع نما : ترکیب آلومینیوم کامپوزیت و شیشه و Aquapanel شرکت Knuf و پنجره های دو جداره آلومینیومی با رنگ آنادایز نوک مدادی
• سیستم سرمایش و گرمایش : موتورخانه مرکزی (Air condition) تهویه مطبوع با شرکت Ebara ژاپن
• سیستم آب رسانی : موتورهای فشار قوی و مخازن آب به منظور عدم افت فشار با لوله های 5 لایه
• سیستم برق رسانی : کنتور مستقل برای هر واحد با اتصال به Bus Duct و تعبیه سیستم برق اضطراری برای کل مجموعه
• سیستم اعلام و اطفاء حریق
• سبک سازی ساختمان (مقاومت ساختمان در برابر زلزله) : کلیه دیوارها از جنس کناف می باشد که سهم بسزایی در کاهش وزن ساختمان دارد.
• مبحث 18 مقررات ملی ساختمان (عایق بندی و تنظیم صدا) : عایق صوتی (Sound Insulation) که با استفاده از دیوارهای حایل از نوع کناف و همچنین استفاده از پنجره های دو جداره آلومینیومی محقق گردیده است.
• مبحث 19 مقررات ملی ساختمان (صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان) : عایق حرارتی (Thermal Insulation) که از طریق استفاده از پشم سنگ در فاصله بین دیوارهای کناف ، در دیوارهای منهی به فضای آزاد (دیوارهای جانبی) و دیوارهای بین واحدها و نیز استفاده از پنجره های دو جداره آلومینیومی ، محقق گردیده است .
• کنترل کیفیت بتن از طریق استقرار آزمایشگاه نظام مهندسی در محل پروژه.
• استفاده از چندین لایه عایق رطوبتی و برودتی به منظور ایزولاسیون کامل فضای بام.
• ااتصال کل مجموعه به مخابرات به وسیله فیبرنوری به منظور تامین کلیه خدمات تلفنی ، اینترنتی ، آنتن تلویزیون و ماهواره.
• شوتینگ زباله تمام استیل که دارای سیستم یخچال و تمیزکننده خودکار می باشد.
• استفاده از سنگ در کلیه مشاعات پروژه به منظور دوام و استحکام در بلند مدت.

امکانات و خدمات
 • مجموعه آموزشی : با زیر بنای 2،000 مترمربع (پیش دبستان ، دبستان و موسسه های آموزش زبان های خارجی)
 • کلینیک تخصصی – درمانی : در دوطبقه واقع در ضلع غربی پروژه با زیربنای 1،000 مترمربع به همراه داروخانه و  پارکینگ اختصاصی.
 • اختصاص وسعتی بالغ بر 70% از فضای پروژه جهت ایجاد فضای سبز.
 • مجموعه تجاری : با زیر بنای بالغ بر 2000 متر مربع و به صورت هایپر مارکت (Carrefour) با پارکینگ اختصاصی.
 • فروشگاههای پوشاک با برندهای مطرح بین اللمللی (massimo dutti – Benetton – mango  و ecco و adidas و خانه و آشپزخانه و ... )
 • مجموعه رستوران ، فست فود.
 • اختصاص دو طبقه پارکینگ در زیر هر بلوک به منظور کاهش تردد وسایل نقلیه و آلودگی صوتی در سطح پروژه.
   
   
 • با توجه به این نکته که پروژه سپهر بزرگترین مجموعه مسکونی در سطح استان اصفهان می باشد و همچنین رشد و ارزش افزوده کل مجموعه در گرو مدیریت و نگهداری صحیح آن بوده ، نگهداری و مدیریت مجموعه تا حداقل 5 سال اول بر عهده مدیریت سپهر و به صورت الکترونیک به شرح ذیل می باشد.
  •    
  موتورخانه به صورت سیستم خودکار
  •    
  در زمان تحویل واحدها کارت ورودی به تعداد اعضای خانواده تحویل خریدار می گردد ، که این کارت جهت ثبت کلیه هزینه ها و همچنین نگهداری مجموعه با قابلیتهای ذیل می باشد.


  1.    
  باز نمودن کلیه دربهای نگهبانی ، پارکینگ و لابی .
  2.    
  کنترل ورود و خروج هر شخص به همراه ثبت اطلاعات .
  3.    
  پرداخت شارژ آبونمان که شامل : تمیزکاری فضای محوطه ، روشنایی محوطه و نگهبانی و حراست از مجموعه می باشد . شایان ذکر است این هزینه پس از تحویل ، به کلیه واحدها تعلق می گیرد .
  4.    
  پرداخت هزینه نگهداری مجموعه ورزشی ، اعم از استخر و ورزشگاه ، که در صورت استفاده در هر مورد و به تعداد نفرات در کارت ثبت گردیده و هزینه های مربوطه به آن تعلق می گیرد (در صورت عدم استفاده توسط بعضی از ساکنین هیچگونه هزینه ای در کارت آنها ثبت نخواهد شد)
  5.    
  در صورت استفاده از پارکینگ میهمان ، با توجه به ساعات استفاده شده ، هزینه آن در کارت مربوطه ثبت می گردد .
  6.    
  استفاده از اینترنت High Speed که بر اساس کیلوبایت مصرفی ، هزینه آن در کارت مربوطه ثبت می گردد .
  7.    
  آنتن مرکزی و ماهواره که بنا به درخواست و به صورت ماهانه توسط کارت الکترنیکی برای هر واحد شارژ می گردد (کلیه خدمات این بخش از طریق فیبر نوری و با کیفیت بالا می باشد) .


  8.    با توجه به سیستم برق رسانی Bus Duct ، مصرف آب گرم و سرد مصرفی و آب گرم و سرد برودتی توسط انرژی مترهای پیشرفته از طریق اطلاعات Bus Duct اجرا شده به سیستم مدیریت منتقل و هزینه انرژی مصرفی در هر ماه به مبلغ آبونمان ، جهت هزینه آب و گاز مشترک ، اضافه گردیده و در کارت مربوطه ثبت می گردد.

  9.    هزینه استفاده از کتابخانه و کافی نت ها ، بر اساس موارد مصرفی ، در کارت مربوطه ثبت می گردد.

  10.     هزینه استفاده از party rooms ، جهت مراسم ، جلسات و میهمانی ها تا ظرفیت 50 نفر بر اساس موارد استفاده در کارت مربوطه ثبت می گردد.
  •    
  نورپردازی کل مجموعه که توسط مدیریت ، شبها برای زیبایی نما تا ساعت 1 بامداد روشن می باشد .
  •    
  نگهبانی پروژه که شامل تیم های شبانه روزی با دوربین های مداربسته جهت ورود و خروج کل مجموعه می باشد.
  •    
  نگهداری آسانسورها که به صورت شبانه روزی توسط آپراتور مقیم انجام می پذیرد.
  توضیح : شارژ مجموعه برای افراد غیر ساکن، فقط شامل هزینه آبونمان مرکزی بوده و برای افراد ساکن بسته به موارد استفاده از موارد ذکر شده متغییر می باشد .

   
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
 جنوب غربی شهر اصفهان (منطقه 13 شهرداری)
 • مسیرهای دسترسی :
 • بزرگراه اقارب پرست ( محور غرب – شرق )
 • بزرگراه شهید میثمی ( محور شمال – جنوب )
 • بلوار کشاورز ( محور غرب – شرق )
 •  دسترسی محلی از خیابان صاعد اصفهانی ( کوی امیریه )
 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۲۹
دوستان تحویل این ساختمان ها خیلی طولانی شده و متاسفانه فرسایشی
من توی ماه گذشته چندیدن بار به مجموعه رفتم ولی اونطوری که باید ، کسی اونجا کار نمی کنه و بعید می دونم که امسال هم تحویلی صورت بگیره
فقط یه دفتر اونجا فعال هست که با چرب زبونی وعده داده میشه و به بهونه انباری دوباره دارن پول می گیرن
باید یه فکر دسته جمعی برای این قضیه کرد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۲۴
سلام به همه بزرگواران من روز پنجشنبه به برج رفتم و کلی شکایت و بحث از تحویل ندادن واحدها بلاخره به این نتیجه رسیدم که تا پایان اسفند ۹۶ صد در صد تحویل میدن بدون هیچ شک و شبه ای به امید انروز
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۹
سلام بر مالکان
من هم مالک یک آپارتمان در ساختماننن یو ۹ هستم از پنج سال پیش و بی صبرانهٔ منتظر کلیدی که قرار بودهٔ ۲ ساه بدهند۰
از بین شما ها کی پیگیری نزد مقامات داشته ؤ نیجه ای داشته؟ چئکار باید کرد که به نتیجه برسیم ۰ ممنون از جوابتون۰
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۶
لطفا همه از سکوت استاندار و شهردار منطقه ۱۳ اصفهان بابت سکوت در امر تاخیر پروژه سپهر اصفهان به رییس جمهور محترم شکایت نمایید تا رسیدگی شود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۴
عدم تحویل واحدهای مسکونی سپهر ناشی از اغماض همه مسئولین استان از جمله شهردار منطقه ۱۳،استاندار، رئیس انجمن انبوه سازان و شورای اسلامی استان اصفهان است که باید حامی مردم خود باشند و اجازه ندهند یک نفر بعد از شش سال تاخیر جواب ۱۶۵۰ متقاضی مسکن نباشد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱
تا همه ما امید داریم یک ملکی از آسمان بیاید و حق ما را پس از چند سال از سازنده بگیرد همین آش است و همین کاسه باید همه ولی جدا جدا برویم و به لستانداری و شورای شهر شوایت کنیم به خقنان خواهین رسید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۳۱
فقط فقط حرف می زنید کدام یک از شما تا حالا در طول سال حداقل دو نامه به استانداری اصفهان ریس شورای شهر زده اید و درخواست فرجام خواهی نموده اید فقط نشته اید تا دیگری برای شما تلاش کند اگر در طول یک سال همه جداگانه برای احقاق حق خود تلاش می نمودند قطعا الآن در واحد های مسکنی خود نشسته بودید ولی افسوس که چشم به تلاش دیگران دارید کمی هم به فکر زن و فرزند خود باشید که از شما پدر و مادران انتظار پیگیری دارند
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۲۶
از آنجایکه استاندار بالاترین نهاد در هر استان است فقط با شکایت از استانداری اصفهان و آن هم با شکایت کل اعضا به حقوقمان می رسیم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۲۵
تا ما امید همدیگریم همین آش است همین کاسه همه باید به استانداری شکایت کنیم در اصفهان بالاتر از استاندار نداریم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۲۲
مدیریت پروژه قول داده تا آخر نیمه اول امسال، تحویل برجهای ستاره ای را شروع کنه، تا اون موقع (یعنی تا 31 شهریور 96) مهلت میدیم و بعد همگی با هم برای مطالبه ضرر و زیان ناشی از تاخیر و اجاره آپارتمانها، شکایت میکنیم. اجاره حداقل ماهی دو میلیونه که دادگاه از آقایون خواهد گرفت.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۱۰
با توجه به انتحاب وزیر حدید قرار است استاندار اصفهان برکنار شود و استاندار جدید قول داده به نارضایتی خریداران پروزه سپهر سریعا رسیدگی نماید لذا نظرات و شکایت خود را در سایت استنانداری اصفهان برای رسیدکی ثبت نمائید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
سلام یک سوال از خریداران سپهر:ایا کسی هست که در هصوص تاخیر اساخت سپهر شکایت کرده باشد ویا کسی هست الان احاره بها تاخیر تحویل دریافت نماید واقعا اگر کسی در این خصوص نتیجه گرفته اطلاع رساتی کنه چون با این وضعیت کار کردن تا 5 سال دیگه هم امیدی به تحویل واحدها نیست خدا وکیلی اگه کسی نتیجه گرفته با به ما هم اطلاع بده اخه هی میگن 6ماه دیگه یک سال دیگه وهیچ خبری هم تیست اگه پولامون تو بانک گذاشته بودیم الان ارزش اون 4 برابر شده بود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۶
با سلام و احترام خدمت دست اندرکاران بروژه سپهر ، عزیزان بهتر نیست شما هم به خریدارانی که بعضأ همه دارو ندارشان را تقدیم بروژه کردند و به شما مدیرنماها اعتماد کردند احترام متقابل بزارید و اینقدر دروغ تحویلشان ندهید ، کل هستی بر اساس قانون بازتاب اداره میشود ، بترسید از روزی که آه این مردم دامن گیر شما و خانوادهتان شود .
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۲
من هم پنج سال هست كه خريد كرديم وهمه ى دارو ندارم همين خونه هست اگر درست بشه ،؟حقيقتش هر شب كابوس ميبينم و نگرانم كه همين هم از دستم بره با دو تا بچه مدرسه اى ومستاجرى واقعا كم اوردم ًنميدانم عاقبت اين كار چى ميشه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۱۹
با سلام . به نظر من بایستی خریداران محترم یه اقدامی انجام بدن . کاری که این پروژه سر خریداران آورده کاملا کلاه برداریه. هیچ وقت هم پیشرفتی حاصل نشده . متن خودم حدود پنج ساله که ثبت نام کردم و تو این پنج سال مستاجرم . الفاظی مثل عروس زنده رود و ... همه کشکه . شاید بهترین راه گرفتن یک وکیل و پیگیری قانونی موضوع باشه.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۱۵
ان شاء الله مدیریت پروژه با پیگیرهای بیشتر هرچه زودترواحدها را طبق استانداردهای تعیین شده تحویل دهند
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۷
مژده
با نزدیک شدن زمان تحویل واحدهای سپهر قیمت ها افزایش یاقت و در زمان تحویل (پایان سال1396) قطعا قیمت هر متر حداقل 80.000.000 ریال خواهد شد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
مجتمع سپهر را باید نام اونا با مجتمع برره تغییر بدن، چندتا نگهبان گذاشتن به اونا گفتن به ساختمانا نگاه کنید، تا خودشون ساخته شن،، چند ساله هیچ تغییر فیزیکی انجام نشده، باید خودمون تغيير ايجاد کنیم. مدیرت اونا به عهده بگیریم و بی لیاقت ها را بندازيم بیرون،،،
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱
پول هامونا دادیم دست یه مشت دزد از خدا بی خبر.قرار بود سال 92 تحویل بدن ولی من بعید میدونم تا آخر 96 هم تحویل داده بشه.قرار شد قسط های وام بعد از تحویل خونه پرداخت بشه.الان یکساله دارم قسط میدم ولی از تحویل خبری نیست.خدا لعنتشون کنه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
از لحاظ طراحی چه از داخل و چه خارج این مجموعه افتضاح است و پس از تحویل بسیار هم بدتر خواهد شد. مطابق استاندارد ها حداقل فاصله برج های مسکونی از هم باید به اندازه ارتفاع انها باشد تا روی هم سایه نیندازند و داخل هم دید نداشته باشند. ساختمانی تاریک که اگر پرده را بکشی داخل خانه همسایه را می بینی و اینهمه جمعیت یک جا را تصور کنید. اینجور طراحی ها محکوم به شکست است و برای سرمایه گذار و خریدار مایه پشیمانی و هدر دادن عمر و پول.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
به نظر من بايد يك گروه توفضاي مجازي تلگرام تشكيل بشه تا همه با همفكري چاره اي قانوني براي پيشرفت كار پروژه پيدا كنيم وگرنه شايد تا 5سال ديگه هم اين پروژه به سرانجام نرسه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
آقا به نظر من همه باید برن شکایت کنن و حداقل جریمه دیر کرد که تو قرار داد هست را مطالبه کنن
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۲۱
اگر معنی قرارداد در هر کشوری برای مردم مشخص گردد متوجه می گردیم قرارداد دست کمی از قانون ندارد و متقاضی چه گناهی دارد هر کس پول دارد یرج ساز می گردد اینجاست که استاندار بعنوان شخص اول در هر استان باید مدافع حصوص مردم باشد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۱۴
هیچ انسان عاقلی فکر نمیکند پروژه ای به بزرگی سپهر کمتر از 10 سال ساخته شود.شما چرا سه سال را باور کردی?
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۱۴
دوستان وضعیت اقتصادی ملکت رو ببینید خودتون رو جای سازنده نگونبخت با دغ دغه هاش بگذارید .با اذیت و آزار ایشان حتما باعث دلسردی ایشان میشوید .این فردی که من میشناسم فردی متعهد است.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۸/۵
ای کاش وزارت کشور استاندار اصفهان و شهردار منطقه 13 این استان را برکنار می کردد تا شاهد سکوت آنها در برابر تاخبر جند ساله مالک برج های مسکونی سپهر زابنده رود اصفهان و ضایع شدن حقوق حداقل 1400 عضو این پروژه نیاشیم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۷/۲
سلام به خريداران محترم مي خواستم مطلبي عرض كنم ماكه خسته شديم از بس پول اجراره منزل داديم واسباب كشي كرديم اخرشماه هم نمي دانيد كي تحويل مدهند كسي نمي دادند ؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۲۲
شرایط قرارداد خیلی یکجانبه و به نفع پروژه تنظیم شده چندین سال قبل کارشناس فروش پروژه با ماکت رفتند کانون وکلا فکر نمی کنم حتی یکی از وکلا هم خرید کرده باشه البته من قبلش به اصرار خانومم که پزشکه یه واحد خریده بودم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۱۶
با افتتاح برج های سپهر در سال 95 این برجها بعنوان تماد مدرنترین برجای استان اصفهان و کشور شناخته خواهد شد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۱
قیمت واحدهای سپهر اصفهان به دلیل برند آن و وابستگی یه سیتی سنتر در سال 95 رشد قابل توجهی خواهد نمود(مالکین مواظب باشند واحدهای خود را تا پیان سال به فروش نرسانند
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۴/۷
مالک. ناراضی از هزینه های اضافه و غیر معقول برق و موتورخانهو آزاد سازی
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۳۰
وای من که خیلی راضی ام با این که طول کشیده ولی ضرری نکردم کجا متری 600 قسطی به من خونه میدادن هنوزم قسط هام تموم نشده الانم که خونه ام شده متری 3700 شده. تازه پروژه کامل بشه به خاطر شرایط رفاهی که داره مثل هایپر و استخرو ... از این گرون ترم میشه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۲۷
واحدی دارم در طبقه سوم شرقی 105 متری اگر خریدار هست حاضرم توافقی بفروش برسانم.09359263705
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۲/۳۰
افتضاح هست .من که اصلا رضایتی از عملکرد پروژه تاحالا نداشتم هرسری فقط مسکن میدن و6ماه یکبار قول میدن که 6 ماهه بعد تحویل میدن.کدوم 6 ماه منظورشون خداعالمه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۲/۱۸
آپارتمان های سپهر زاینده رود اصفهان بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری در اصفهان است گول کسی (حتی مسئولین پروژه) که قصد هرید مجدد واحدها با قیمتنازل را دارند رانخورید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۳
با توجه به نزدیکی به زمان تحویل و هجوم سرمایه داران تهران واصفهان برای خرید واحدخا که به عروس اصفهان شهرت دارد قیمت هر متر به 8000000 تومان رسیده است
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۴
خیلی بیشتر از اون که فکر میکنید دزدند ولی چون خریدارها اعتراض منسجمی ندارند اونا ادامه میدهند
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲
سلام،
برج های ستاره ای آماده است و امیدوارم برج های یو شکل هم هرچه زودتر آماده شود تا تحویل همه ی واحدها اهجام شود. چون گقته اند که همه ی واحدها با هم تحویل داده می شود. آگر تحویل شود اصفهان هم یک مجموعه ی مدرن مسکونی خواهد داشت.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
خیلی دزدی میکنن سه ساله خریدیم همش به بهانه ها ی الکی پول میگیرن یه بار برا برق یه بار برا محوطه یه بار برا موتور خونه من میگم نخرید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۲/۱۳
واقعا گند زدن سه ساله قرار بود الان حدود هفت ساله ندادند ديركرداشم ندادن و به بهانه هاي مختلف پولاي اضافي ميگيرن مثل موتوخونه و. . واقعا دزديه. اصلا تا چيزي اماده نيس نخريد پيش فروش ديوانگيه حتي يك ادامس باشه.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۲۳
این برجها خیلی عالیه و برای اینکه همشو خود شرکت سپهر فروخته و به مشاور املاکها نداد مشاور املاکها در سطح شهر خیلی سعی کردن که تبلیقات منفی در موردش بکنند و خب پروژه سنگینی است و طول کشید این تبلیتقات منفی هم اوج گرفت ولی من و مادرم هر دو خریدیم و خیلی راضی هستیم مجتمع عظیم و بروزی میشه از خریدمون خوشحالیم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۱۶
عالی من در حین خرید هستم خدا کند همه چیز خوب ÷یش برود واقعا کارتان عالیست ممنونم
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5