امروز : پنجشنبه ۱۴۰۳ سوم خرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش

تعداد طبقات : 18     ارتفاع برج : 35 متر     شهر:    تهران
3 ستاره از میانگین نظرات 72 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 147345معرفی

شمال غربی کلان شهر تهران٫ منطقه ای جوان و جمعیت پذیر است که به لحاظ برخورداری از ویژگی ها و شاخص های قابل توجه و ارزشمند٫ ساکنان آن از شرایط بهتری نسبت به دیگر مناطق شهر برخوردارند.

بر همین اساس نیز ظرفیت و پتانسیل قابل قبولی٫ به لحاظ افزایش کیفیت زندگی شهروندان و سرمایه گذاری در این منطقه فراهم آمده است. مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش نیز یکی از مهمترین پروژه های فرهنگی و تجاری این منطقه است که نقش عمده ای در تامین رفاه شهروندان و تسهیل دسترسی به امکانات و خدمات فرهنگی در آینده ای نزدیک خواهد داشت.

این مجتمع با قرار گرفتن در مسیر بزرگراه های شهید حکیم و شهید ستاری که از شریان های اصلی شرقی غربی و شمالی جنوبی شهر تهران هستند. مستقیما قابل دسترسی بوده و دسترسی بزرگراه های نیایش و شهید همت نیز از طریق بزرگراه شهید ستاری تامین می گردد
مشخصات کامل برج

مجموعه کوروش یکی از بزرگترین مجموعه های تجاری و فرهنگی کشور می باشد.از مشخصات بارز این سازه مقاوم در برابر زلزله، استفاده از ستونهای باکس و پل های تیرورق می باشد. طراحی سازه ساختمان توسط مهندسین مجرب محاسب و بر اساس ویرایش سوم آیین نامه 2800 ایران طراحی گردیده است.از مشخصات بارز این سازه مقاوم در برابر زلزله، استفاده از ستونهای باکس و پل های تیرورق می باشد. فولاد مصرفی در اسکلت بنا از نوع بسیار مرغوب بابالاترین استانداردهای ساخت می باشد.

 ویژگی ها

 • مجاورت با بزرگراه ستاری و خیابان پیامبر
 • دسترسی سریع از بزرگراه حکیم ، بزرگراه ستاری و خیابان پیامبر
 • موقعیت: شمالی-جنوبی
 • مساحت زمین: 9500 مترمربع
 • مساحت زیربنا: 23000 مترمربع
 • مساحت مشاعات: 87000مترمربع
 • تعداد پارکینگ: 1600(600واحد برای مالکین و 1000واحد پارکینگ مسقف و مناسب برای میهمانان)
 • تعداد طبقات:18
 • تعداد طبقات واقع شده در زیر زمین:9
 • تعداد کل واحدهای تجاری: 550 واحد
 
ویژگی های معماری

مشخصات سازه:

طراحی سازه ساختمان کوروش توسط مهندسین مجرب محاسب و بر اساس ویرایش سوم آیین نامه 2800 ایران طراحی گردیده است که از ویژگیهای بارز آن تامین مقاومت لازم بنا در مقابل زلزله می باشد.عملیات اجرایی سازه نیز تحت نظر مجرب ترین گروه های نظارتی و رعایت دقیق موازین کنترل کیفیت ساخت اسکلت، در کارخانه ای مجهز به جدیدترین امکانات فنی انجام می شود.

عملیات نصب نیز با بهره جویی از تجهیزات پیشرفته اجرایی نظیر 5 دستگاه تاورکرین و انواع ماشین آلات مورد نیاز و ضمن تامین شرایط ایمن کار توسط عوامل مجرب و صاحب صلاحیت صورت می پذیرد.استفاده از عوامل یاد شده تاثیر فوق العاده ای بر تامین کیفیت مطلوب سازه ساختمان بر جای گذارده است به گونه ای که قطعاً می توان از آن بعنوان بنایی شاخص نام برد.

 نمای ساختمان

نمای ساختمان مجتمع کوروش با تبعیت از اصول MINIMALISTIC که متناسب با حجم و هویتی چنین ساختمانی می باشد، بصورتی مدرن طراحی گردیده است.این نما ترکیبی از شیشه FRAMELESSوشیشه SPIDER،سنگ ، سرامیک و آلومینیوم کامپوزیت است که مجهز به دو دستگاه نمایشگر LCD بسیار بزرگ به ابعاد تقریبی 10x13 متر و 10x17متر برای نمایش تصاویر فیلم های پردیس سینمایی و یا هرگونه اطلاع رسانی می باشد،ورودی های بنا در عین دارا بودن هویتی متمایز از بدنه نمای ساختمان دارای جذابیت و اهمیتی در خور نقش خود بوده و از هماهنگی مطلوبی با یگدیگرنیز برخوردار هستند,حرکت آسانسور های پانورامیک در بدنه غربی و جنوبی نما نیز بر زیبایی هر چه بیشتر آن افزوده است.

وجود یک حجم مکعب شیشه ای SPIDERدرکنج جنوب غربی بنا که طبقات دوم تا ششم را پوشش می دهد زیبایی و اهمیت خاصی به ساختمان بخشیده است بویژه اینکه نمایش دلپذیر عملکرد پذیرایی مشتمل بر فضاهای FASTFOOD وCOFFEESHOP که در تمامی این طبقات گسترده می باشد جلوه بسیار زیبایی به نمای ساختمان در روز و یا به هنگام شب می دهد.وجود پیاده رو عریض در مجاورت جبهه غربی نما علاوه بر ایجاد فضای بسیار مطلوبی برای دسترسی به ساختمان و تجمع در پیرامون آن، منظره ای دلنشین و کاملاً تجاری را نیز برای مجموعه فراهم آورده است.نور پردازی ،نمای شب ساختمان بصورتی هوشمندانه و با استفاده از خدمات مشاورین بین المللی انجام می پذیرد که جذابیت فوق العاده ای را برای این مجموعه فراهم می سازد.

وجود آب نمای زیبا با نورپردازی منحصر به فرد و فضاهای تجمع  و پذیرایی از مشخصات بارز این فضا می باشد.

 

لابی مرکزی:

VOID بسیار بزرگ و جذاب مجموعه در طبقه زیرزمین اول با اجرای پوشش کف تبدیل به یک لابی مرکز می شود که دارای ویژگی های منحصر به فردی است. وجود آب نمای زیبا با نورپردازی منحصر به فرد و فضاهای تجمع ، پذیرایی ، هنری جذاب، از مشخصات بارز این فضا می باشد.

طراحی لابی به صورتی است که با بهره گیری از المان های مدرن، استفاده از نورپردازی جذاب، به کارگیری المان های طبیعی و آبشار مصنوعی منظری استثنایی در کل مجموعه بوجود آورده است.

سنگ کف تجاری ها و راهروهای تجاری:

سنگ کف راهروها و واحدهای تجاری، راهروها و فضای انتظار سالن های سینما از نوع گرانیت یا مرمریت درجه یک خواهد بود.

 

دیوارها:

پوشش دیوارهای داخلی طبقات زیرزمین اول به بالا از نوع سنگ مرمریت و یا سنگ پرسلانی درجه یک خواهد بود.

 

ویترین واحد های تجاری:

ویترین واحدها به صورت هماهنگ و با حداکثر ارتفاع ممکن و با استفاده از بهترین شیشه سکوریت وهمچنین بادر نظر گرفتن مناسبترین محل برای درج نام واحد تجاری طراحی گردیده است.

امکانات و خدمات

تجهیزات فنی

 • تاسیسات مکانیکی(برودت و حرارت) پروژه شامل چیلر، فن کوئل و سیستم هواساز متمرکز میباشد
 • سیستمهای انفرادی تماما مجهز به فن کوئل میباشند
 • سیستم اگزاست مرکزی
 • هوشمندسازی موتورخانه BMS
 • سیستم شوتینگ زباله در فودکورت و رستورانها
 • سیستم ذخیره آب
 • برق اضطراری
 • شبکه اینترنت و شبکه سراسری داخلی
 • سیستم اعلام حریق پیشرفته
 • سیستمهای امنیتی و دوربین مداربسته
 • سیستم تلفن و پیجینگ
 • کمراهای هوشمند Intelligent Camera
 • سیستم درب بازکن برقی متمایز برای ورودیها و خروجیها
 • سیستم پرده هوا
 • سیستم BMS برای نورپردازی و روشناییها، دوربینهای امنیتی و ...
 • ماشین آلات تمیزکننده
 • نورپردازیهای نما و محوطه های داخلی و خارجی
 
پارکینگ

طبقات زیرزمین سوم تا زیرزمین نهم به پارکینگ طبقاتی اختصاص یافته است. امکان پارک 1607دستگاه اتومبیل در پارکینگ این مجموعه بی گمان قابلیتی بی نظیر در میان مراکز تجاری شهر تلقی می شودکه نتیجه آن ایجاد آرامش فکری و راحتی برای مراجعین به مجموعه و امکان گذران وقت کافی با آسودگی کامل خیال می باشد.

استفاده از جدیدترین امکانات الکترونیکی در خصوص ورود و خروج پارکینگ و هدایت اتومبیل هابه سمت محل های پارک و یا محور های دسترسی خروجی که با بهره جویی از انواع نمایشگرهای دیجیتالی و نقاشی های ترافیکی اطلاع رسانی می شود موجب افزایش فوق العاده کارایی این فضا و همچنین جلوگیری از سردرگمی مراجعین خواهد شد.

دسترسی بسیار ساده و سریع تمامی طبقات پارکینگ به تمامی طبقات ساختمان از طریق آسانسورها ، پله برقی ها  Moving Walk  و پله های متعدد، تامین روشنایی مطلوب ، رعایت دقیق ضوابط و مقررات آتش نشانی و استفاده از جدیدترین و کاملترین سیستم های اعلام و اطفای حریق شرایط استثنایی را برای استفاده از این فضا فراهم می سازد.

ضمن اینکه برای تامین راحتی هر چه بیشتر خریداران هایپر مارکت، 7 دستگاه MOVING WALK (شیب برقی) در لابی اصلی طبقات پارکینگ نصب می گردد تا امکان حمل ساده خریدهای انجام شده از طبقه زیرزمین دوم تا محل پارک اتومبیل برای کلیه مراجعین فراهم آید.

در طبقه زیرزمین سوم نیز یک پایانه حمل و نقل تاکسی شهری با ظرفیت کافی پیش بینی شده است که سهل ترین شرایط را برای عزیمت خریداران به منازل خود تامین می سازد.تهویه طبقات پارکینگ با استفاده از شفت ورود هوای تازه و فن های قدرتمند چرخش هوا، انجام می پذیرد.

برای پوشش کف پارکینگ نیز از بهترین مصالح مناسب فضای پارکینگ نظیر DECKSHIELD، سنگ و یا مصالح مشابه استفاده خواهند شد.

سیستم اطفاء حریق: 

سیستم اعلام حریق اتوماتیک و سیستم اطفاء حریق پیشرفته به کار گرفته در این مجموعه نقش مهمی در تامین امنیت آن بر عهده دارند.

نشانی سیستم ضد سرقت:
کلیه فضاهای عمومی ساختمان مجهز به سیستم دوربین مداربسته می باشند که این سیستم در مرکز مانیتورینگ مجمومه مورد کنترل عوامل حفاظتی است.

امکانات امنیتی زیرزمین اول:

 سیستم مداربسته مرتبط به اتاق مانیتورینگ با پوشش عوامل حفاظتی و همچنین سیستم های هشداردهنده به هنگام بسته بودن واحد های تجاری

 

سیستم گرمایشی و سرمایشی:

گرمایش و سرمایش مجموعه توسط یک موتورخانه بزرگ مجهز به تجهیزات فوق العاده توانمند تامین می شود که اجزای اصلی این سیستم از تولیدات معتبرترین شرکت های صنعتی نظیر EBARA می باشند. سیستم تامین سرمایش چيلر،آبزربشن و فن کویل های سقفی است و هوای تازه نیز توسط چندین دستگاه هوارسان تامین خواهد گردید.

 
سرویس های بهداشتی

یکی از نیازهای اصلی مراجعین این مجموعه عظیم سینمایی_تجاری_تفریحی، سرویس های بهداشتی است.پیش بینی بیش از 100واحد سرویس بهداشتی که در تمامی طبقات ساختمان بصورت گسترده توزیع شده اند،شرایط مطلوبی را برگذران هر چه بهتر وقت در مجموعه فراهم می سازد.در طراحی سرویس های بهداشتی به اصول عملکردی و بصری نهایت توجه معمول گردیده است تا شرایط مطلوب استفاده از این فضا فراهم آید. کاشی،سرامیک،کاسه توالت،روشویی،شیرآلات و سایر تجهیزات این سرویس ها از بهترین برندهای ایرانی و خارجی نظیر Vitra تهیه و نصب می گردد.روند توزیع سرویس های بهداشتی در طبقات مختلف ساختمان به شرح زیر می باشد.

 •  طبقات زیرزمین نهم تا زیرزمین دوم: 4چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

 •  طبقه زیرزمین اول:12چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

 •  طبقه همکف: 8چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

 •  طبقه اول8چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

 •  طبقه دوم  16چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

 •  طبقه سوم تا ششم(در هر طبقه به تفکیک): 8چشمه برای هر دو جنسیت بانوان و آقایان

جا به جایی بین طبقات
تعداد 41 دستگاه پله برقي ، 19 دستگاه آسانسور و 7 دستگاه شيب برقي (همگي با برند shindler آلمان) دسترسي آسان را براي مراجعين محترم به كليه طبقات فراهم مي سازد.لازم به ذكر است در هر طبقه چهار مسير دسترسي اضطراري به طبقات وجود دارد. 
 
پلان ها

ترکیب واحد ها در مجموعه تجاری و فرهنگی کوروش

ترکیب واحد ها در مرکز خرید کوروش به گونه ای است که مجموعه ای از برندهای بین المللی و داخلی به شکلی حرفه ای در کنار هم قرار گرفته اند. مجموعه واحد های فرهنگی و شهر بازی در کنار فضای تجاری محیطی منحصر به فرد را بوجود آورده است
  
زیر زمین دوم شامل هايپر ماركت و 31 واحد تجاري در مجاورت آن مي باشد.
  
طبقه منفی یک شامل 149 واحد جهت شغل هاي پوشاك ، كيف و كفش ، لوازم آرايشي و بهداشتي ، لوازم خانگي ، ساعت ، اسباب بازي ، بدليجات و ... مي باشد.
  
طبقه همکف این مجموعه شامل 111 واحد تجاری جهت حضور برندهاي بين المللي و پوشاك مي باشد.
  
طبقه اول شامل 143 واحد تجاری عرضه کننده پوشاک ، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی است.
  
طبقه همكف شمالي شامل 25 واحد تجاری عرضه کننده پوشاک ، کیف، کفش، تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی است.
  
طبقه منفي يك شمالي در امتداد راهروي شمالي طبقه همكف شامل 46 واحد تجاری ويژه بورس طلا و جواهرات مي باشد.
  
طبقه منفي دو شمالي نيز در امتداد بخش شمالي زير زمين اول با 37 واحد تجاري تكميل كننده بورس طلا و جواهر مجتمع كورش خواهد بود

شهربازی

شهربازی مجموعه تجاری کورش با مساحتی حدود 4428 مترمربع در بخش شمالی طبقه دوم پیش بینی گردیده است.استفاده از جدیدترین بازی های تفریحی برای گروه های مختلف سنی اعم از انواعSIMULATOR  ،BUMPING CARS  و بازی های کامپیوتری و غیره بابالاترین کیفیت و عملکرد ،جذابیت فوق العاده ای برای این فضا ایجاد می نماید ضمن اینکه بخشی از فضای شهربازی به  JUMPING CHAIR اختصاص یافته است که ارتفاعی در حدود 12متر خواهد داشت.

بخش جنوبی طبقه دوم نیز با مساحت حدود 1350مترمربع، در بر دارنده 6 واحدFOODCOURT با معتبرترین برندهای غذایی می باشد که قابلیت پذیرایی همزمان حدود 300 نفر را داراست که ارتباط مستقیم فضای FOODCOURT با شهربازی شرایط ایده آلی را برای گذران وقت و لذت بردن استفاده کنندگان فراهم می سازد. چشم انداز بسیار زیبای این بخش با بیرون مجموعه از طریق پنجره هایSPIDER که در کنج جنوب غربی این طبقه اجرا شده اند،نیز بر جذابیت هر چه بیشتر این طبقه می افزاید.

سالن های سینما و آمفی تئاتر

این مجتمع با بیش از 16000 متر مربع زیر بنای فعالیت های فرهنگی شامل 12 سالن چند منظوره کنسرت سینماو آمفی تئاتر با ظرفیت 3200 صندلی در طبقات سوم تا ششم موقعیت کم نظیری را نه تنها در این منطقه بلکه در شهر تهران و کشور ایجاد خواهد کرد.

پخش همزمان چندین فیلم و اجرای کنسرت ها و برگزاری همایش ها با مدرن ترین تجهیزات صوتی و تصویری از ویژگی های این مجتمع فرهنگی می باشد.

رستوران

طبقه هفدهم مجتمع كورش به رستوران بين الملل مجموعه اختصاص داده شده كه داراي يك سالن سرپوشيده و يك فضايVIPبا چشم اندازي منحصر به فرد از كلان شهر تهران مي باشد.

فست فودها
در طبقه دوم مجموعه و در مجاورت شهربازي بزرگ مجتمع تجاری كوروش ، 6 باب رستوران با برندهاي معتبر داخلي و خارجي در فضايي به مساحت 1600 متر مربع پذيراي مراجعين محترم خواهند بود.


كافي شاپ ها
با توجه به گستردگي مجموعه و ضرورت وجود فضاهاي مناسب جهت استراحت مراجعين محترم،6 باب كافي شاپ در طبقات سوم ، چهارم ، پنجم ، ششم ، زيرزمين اول و زيرزمين دوم  مرکز تجاری کوروش در نظر گرفته شده است.

موقعیت جغرافیایی
مجتمع فرهنگی ، تفریحی ،تجاری کوروش در منطقه 5 شهرداری تهران و جنب تقاطع بزرگراه ستاری و خیابان ستاری واقع شده است. دسترسی سریع و آسان از طریق بزرگراه ستاری از شمال و بزرگراه حکیم و خیابان پیامبر از شرق موقعیت مکانی ویژه ای را برای این پروژه به وجود می آورد.
 
جهت خرید واحدهای مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش، خرید برج های لوکس تهران، خرید برج های تهران، قیمت برج های لوکس تهران و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری درتهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید.  
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۲۶
سلام دوستان من خونمون نزديك كوروشه همه چي عاليه برندهايي كه هرجايي پيدانميشه ميتونين اينجابخريدداخل پاساژواقعامدرن وشيكه من كه نمونشوتوتهران نديدم سالن هاي سينماش عاليه رستوران هاي لمزي سوپراستارپارت نايب آناتولي پرپروك وخيلي رستوران هاي ديگه هم داره وفتيدبه مغازه آديداس يه سربزنيدهايپراستارهم داره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۱۶
مجتمع ابرو مندی است لااقل 4تا توریست بیاد ببینه تهران هم یک سیتی سنتر داره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۱۲
سلام بعد از کلی تلاش که همسرم راضی شد به این محل بریم متاسفانه بین مشتری و فروشنده مواد غذایی و همکارانش و خانواده مشتری درگیری پیش آمد و فحاشی و کتککاری وبعد از مدتی که مردم پادرمیانی میکردند دو مامور انتظامات بیحال تشریف آوردند !!بهر حال گذشت ولی ای کاش به همه میآموختند هرچند مشتری عصبانی و ... هم بشود باید حق را به مشتری داد و با فردی که با خانواده وبخصوص بچه مراجعه میکند جدل نکنند .
بهرحال برای من هرچند که ساختمان عظیمی بود ولی خاطره خوشی نشد و نتوانستم گردش و ... داشته باشم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۶
من از مشتریان این پاساژ هستم
ولی با این هزینه خیلی نا عادلانه پارکینگ ترجیح میدم کمتر برای خرید بیام ...
واقعا باید رسیدگی بشود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۳
با سلام
در مورد قيمت ها ساير سروران فرمودند. فقط بنده يك نكته اي در مورد پاركينگ دارم كه حتما توجه بفرماييد و آن اينكه پاركينگ رايگان نيست و ما براي حدود دو ساعت در حدود ٥ هزار تومان هزينه پرداخت كرديم. يك نكته تعجب برانگيز اين هست كه هيچ جايي در مورد هزينه ها اطلاع رساني نكرده اند و شما صرفا به هنگام خروج متوجه مي شويد. البته پرداخت هزينه پاركينك هيچ اشكالي ندارد لكن بايد اطلاع رساني شود.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۳
سلام قیمت پارکینک نسبت به ساله ۹۵ افزایش یافته به طوری که برای ۲ساعت پارک مبلغ ۸۰۰۰ هزار تومان پرداخت کردم قیمت اجناسهای دبگر هم نسبتا گران می باشد با یشکر
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
هزینه پارکینگ برای سه ساعت و نیم ۹ هزارتومن گرفتند که خیلی غیر منصافانه و رسما چپاول بود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
بينظيره من مشابهش رو در ايران نديدم
افتخاريست براي شهر تهران
رستوران بامش هم با برند هايي مث پرپروك باميكا بارزيل تازك كيلكي و لمزي راه افتاده كه به جرات ميگم بهترين فست فود ايرانه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۹
هزینه پارکینگ واقعا بالا و ناعادلانه است بطوریکه برای 2 ساعت حدود 5000 تومان دریافت میکنند!!!!!
آیا واقعا کسی نیست که رسیدگی بکنه!؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۹
خیلی عالی هستش قیمتاش که گرون نیست هیچ مناسب هم هست
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
سلام . هزینه پارکینگ برای 122 دقیقه باید 5 هزار تومان شود . با افتخار رسید هم می دهند . آنوقت دستگاههای نظارتی هم تائید می کنند ؟ واقعا پارکینک هم 9٪ ارزش افزوده می دهد !!!
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
به نظر من پاساژ بزرگ و جذاب و سرگرم کننده ای هست. اما قیمتها واقعا بالاست. اما تنوع همه چی داره. رستوران. شهربازی.سینما.کافه و.... هزینه پارکینگ خیلی بالاست. این پاساژ تو یه منطقه معمولی ساخته شده نه بالاشهر ! اینهمه هزینه پارکینگ خیلی غیر منصفانه ست. اکثر پاساژها رفتم ولی اینقدر نبوده هیچ کدوم. در کل رزش یه بار رفتن و داره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
همه چی کوروش عالیه به جز هزینه پارکینگ خیلی بالاس بقیه جاها انقد هزینه ها بالا نیست امروز برای 129 دقیقه توقق 5000 تومان دریافت کردن که اصلا منصفانه نیست و نسیت به پارکینگ مجتمع های تجاری دیگه خیلی بالاست.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۱۸
کسی مسیر مترو خورشو میدونه؟ممنون میشم اگه بگید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۶/۳۱
باسلام وعرض ادب
من بعنوان یک مشتری میخوام با کادر اداری و مدیریت ارتباط برقرار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۶/۲۹
با سلام با تمام مشكلاتي كه داره واقعا بينظيره هم از نظر سطح خدمات نظافت برند ها ي ايراني و خارجي تنوع غذايي سينماهاي خوب برخورد خوب پرسنل و بوتيك هاي خوب
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۲
اخه انصاف هم چیز خوبیه ما ساکن خ پیامبر هستیم شلوغی برج کوروش از یکطرف و حالا احداث مترو هم دم در خانه ما
وحشتناکه اصلا اسایشی وجود نداره من یک سوال دارم یعنی خانواده های مسولین مربوطه حاضر به زندگی در چنین جایی هستن؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۴/۳۰
میشه نام بزرگ ترین و بهترین لوازم التحریری اونجا رو بگید و ینکه در چه طبقه ای قرار دارد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۲۴
کوروش گند زده به اتوبان ستاری . طرح غیر مسولانه ای بود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۲۵
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۲۰
با سلام و احترام لطفا در مواردي كه انتقاد داريد از طريق صندوق پيشنهادات و يا دفتر مديرعامل در طبقه پنجم بفرماييد قطعا رسيدگي ميشود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۸
مجموعه خوب و آبرومندیه .
باعث غرور و افتخار تهران و کشورمونه .
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۱
در زیبا بودن پاساژ و امکانات خوبش شکی نیست، ولی قیمت ها نسبت به اجناس خیلی بالاست و در مورد رستوران نایب، اصلن کیفیت نداشت... در کل ارزش یک بار دیدن رو داشت.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
با سلام وخسته نباشی دوستان این پاساژ تو غرب تکه نمیدونم تو شرق باشه یا نه هم جای خرید داره هم تفریح سینما شهر بازی انداع رستوران پارکینگ داره خلاصه اگه بخوای همه جا رو بازدید کنی واستفاده کنی و سرگرم بشی اینجا جای خوبی هست ....به قول خیام نیشابوری خداش خیر دهد آن که این امارت کرد
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۴
قيمت ها واقعا مناسبه، اونايي كه ميگن گرونه ميتونن واسه مقايسه يه سري به زارا و دوفاكتو و كوتون تو خليج فارس بزنن تا متوجه بشن گرون يعني چي، سيستم پاركينگ واقعا افتضاحه، بزرگيش هم بد نيس ولي خيلي هم بزرگ نيس
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۶
چند نمونه از پلان مجتمع بذارید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۲۲
انصافا تو تهران تکه , هرجور مغازه ای توش هست هم برند هم معمولی , تمام نیاز یه خانواده رو برطرف میکنه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۱۹
موقعيتش أصلا حول نيست
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۱۶
لطفا پلانها رو هم بذارید ببینیم
ممنون
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۷
کی گفته این مجتمع در منطقه ی قشر متوسط واقع شده ؟ جنت آباد بی نظیره هم شمالیش هم جنوبیش خونه هاش پاساژاش و خیابوناش حرف نداره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۷
بهترین جای تهران غرب تهران و شمال غرب بسیار عالیه مجتمعاش هم ترکونده من هفته ای سه روز تفریحی تو این مجتمعم هر چی دارم از این جا خریدم حرف نداره.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۲۵
با سلام . خداييش ستاري رو به گند كشيده . آخر هفته رو منظورمه . قيمتاشم خداييش خيلي بالاست . دوستان راست ميگن . كسايي هم كه ميرن اكثرا دقت كنين فقط دارن ميچرخن توي كوروش . مغازه ها واسه خريد خيلي خالي هستن يعني مشتري توشون كمتر ديده ميشه . بجاش رستوراناش جاي نشستن نيست . چون مردم تهران از هر چي بزنن از شكمشون نميزنن .
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۲۵
سلام لطف کنید از پلان وبرش هم عکس بذارین.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۱۶
خیلی مکانه مناسبیه برای خرید و غذا خوردن دوستان در مورده قیمت گفتن بی انصافی نکنین اگر کمتر از تیراژه و میلاد نورو بوستان .... نباشه مسلما بیشتر نیست ..من همسرم هفته ای ۳ شب حتما به این مرکز خرید میریم اصلا حوصلت سر نمیره یه سر بزنین پیشنهاد میکنم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۲۷
به امتحانش می ارزه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۱۸
بهترین جای ایران فقط غرب تهران! پلان و خلیج فارس واسه خودتون!
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۱۶
من برای تاتر شبهای کیش رزرو کردم، وقتی با مهمونام رفتم اونجا، گفتن که شبهای کیش اصلاً برنامه نداره. شما هم شام آخر رزرو کردید. یعنی به شعور و شخصیت من توهین کردند.
تاتر شام آخر هم بسیار تاتر هجو و بی معنی بود. حیف از وقت و پول که برای این تاتر گذاشته بشه. فیلنامه بسیار ضعیف بود و پر از حرفای سخیف. اگه کمی واسه خودتون ارزش قائلید این تاتر رو نرید و به دوستاتون هم بگید که نرن.
برای همشون متاسفم.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۸
esme saat foorooshihasho kasi midoone?
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۵/۱۹
یه سر به خلیج فارش شبراز برنید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۴/۱۰
مجتمع خوبیه . برای صرف غذا از فست فودهاش استفاده کردیم .غذاهای ترک که خوردیم بسیاربی مزه بود. سالن هم بسیار شلوغ وپرسروصدابود
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۴/۷
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۴/۷
5
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۴/۳
این پاساژی که میگید هم بزرگه هم نسباتا خوب ولی بیش از حد در موردش اغراق میشه ، قیمتهاش که وحشتناک بالاست باتوجه به اینکه در منطقه ای واقع شده که قشر متوسط جامعه رو پوشش میده احساس میشه سازندگان و مدیریت در توهم این هستند که در منطقه ای هستند که قشر پولدار و مرفح رو سرویس دهی میکنند ، انشا ... که با کمی تحقیق و برنامه ریزی و صد البته مدیریت شایسته اصلاحات ضروری انجام بگیره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۴/۲
این مجتمع رستوران هم دارد؟؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۲۷
مگه شرق چشه؟؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۱۸
با سلام مجتمع خوبی هست بجز زستوران نایب با مدیریت آقای بهاری که برخورد نامناسبی با مشتریان این مجموعه دارند و غذاهای بدون کیفیت آن .
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۱۱
همه چیزش عالیه جز اینکه متاسفانه هیچ مطالعه ای در مکانیابی پروژه به لحاظ ترافیک شهری نشده! کافیه به ستاری سری بزنید و ببینید چه وضعی پیدا کرده!
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۹
به خلیج فارس شیراز نمیرسه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۵
اطلاعات رو میشه از هر کسی پرسید اما پلان نداره به هیچ دردی نمیخوره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۲/۴
وقتی پلان و عکس از نماهای داخلی نیست نمیشه امتیاز بدیم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۲/۱
سلام
پلانشو میشه پیدا کرد؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۲/۱
سلام
پلانشو میشه پیدا کرد؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۱۵
با تشکر از اطلاعات ارائه شده
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۱۵
باتشکر از اطلاعات کامل ارائه شده
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
فوق العاده است
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
خیلی خوب بود من این خاطره را فراموش نمیکنم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۱/۸
با سپاس فراوان
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
ممنونم
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
عالی
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۲۷
مجتمع بسیار خوبی هست
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۲۷
ممنون از اطلاعاتتون برای این مجتمع
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5