امروز : يكشنبه ۱۴۰۲ دوازدهم آذر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج بازار بین الملل خاورمیانه

تعداد طبقات : 25     ارتفاع برج : 115 متر     شهر:    مشهد
2 ستاره از میانگین نظرات 7 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 14416معرفی
مجتمع برج بازار مشهد با رویکردی تجاری و گردشگری طبق برنامه زمانبندی در حال احداث می باشد. شش طبقه بالای آن با کاربری اداری و 12 طبقه بعدی بصورت مسکونی ویژه برنامه ریزی شده است. بنای دور برج در چهار طبقه تجاری و یک طبقه انبار مجموعه با عنوان "بازار بزرگ سنتی" به شکلی مدرن طراحی و در حال ساخت می باشد.
بازار بزرگ سنتی پیش بینی شده در پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه به صورت راسته بازاری نظیر بازارهای اصیل ایرانی زند، وکیل و اصفهان به شکلی مدرن طراحی شده است.
جهت به اتمام رسیدن سازه برج، 27 ماه زمان در نظر گرفته شده و برای قسمت تجاری پروژه، حدود پانزده ماه.
مشخصات کامل برج

پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه در منطقه تجاری گردشگری سپاد با کاربری های ویژه در حال احداث می باشد. این پروژه با 115 متر ارتفاع در زیربنای 163 هزار مترمربع در حاشیه بلوار بهارستان قرار دارد و دارای کاربری های منحصر بفرد از جمله مجتمع مسکونی ویژه و مجلل، مجتمع مدرن اداری و بازار بزرگ سنتی می باشد. 

مجتمع تجاري  ( بازار بزرگ سنتي)  

مركز خريد پروژه چند منظوره « برج بازار» با كاركرد بازارهاي سنتي و ايراني ايجاد خواهد شد. ورودي هاي مجلل وايجاد دو همكف با اختلاف ارتفاع ايده آل از مزيت هاي اين بازار سنتي مي باشد. اين مجتمع مشتمل بر 750 واحد تجاري و با زيربناي مفيد 23500  مترمربع در حال اجراست .

 برج مدرن اداري 

با افزايش روز افزون فعاليت هاي تجاري – بازرگاني و عدم  وجود ساختمان هاي فاخر و مناسب در منطقه سپاد و مناطق مجاور ، ضرورت احداث ساختمان هاي اداري مدرن ،‌ فاخر و بهره مند از امكانات روز ، بيش از پيش احساس مي گردد. «مجتمع مدرن اداري برج بازار »  با توجه به رعايت تمامي استانداردهاي لازم و با بهره مندي از خدمات و امكانات شايسته و چشم گير ، با 216  واحد اداري با طبقات خاص VIP  ، ارائه دهنده بهترين خدمات به شركت هاي صاحب نام خواهد بود.

- ورودی مستقل و لابی مجلل

- 8 دستگاه آسانسور

- سیستم BMS پیشرفته

- سیستم کنفرانس از راه دور

- خدمات مشترک و مشاع در حوزه امور اداری و ترجمه

- خدمات رفاهی ویژه (رستوران، کافی شاپ سالن های ورزشی)

- دفاتر شرکت های بین المللی

- دفاتر شرکت های صنعت گردشگری

- دفاتر کارخانجات صنعتی بزرگ دفاتر

- موسسات سرمایه‌گذاری

برج مسكوني 

زندگي در يك برج مجهز به تمامي امكانات ، مشابه يك هتل كليد طلايي ورود به سبكي از زندگي است كه در آن برج نشينان ، تنها خريدار يك ساختمان نيستند و علاوه بر بنايي زيبا ، مدرن و ايمن ؛ در تمامي زميني هاي زندگي از خدمات در سطح يك هتل و 24 ساعته برخوردار خواهند شد. اين رؤيا در 231 واحد مسكوني برج بازار كه در دو تيپ ويژه و VIP  قابل واگذاري خواهند بود ،  تحقق مي يابد. تنوع متراژ ، چشم انداز و نورگيري مطلوب از ويژگي هاي يكتاي واحدهاي مسكوني برج بازار است كه انتخابي بي چون و چرا را در پي خواهد داشت.

 

هتل پیشرفته و مجلل (مجتمع اقامتی سرویس آپارتمان)

رویکرد نوین هتل بین الملل خاورمیانه در صنعت هتلداری، نه تنها باعث تقلیل در هزینه های نگهداری مسکن موقت مالکین می گردد، بلکه ضمن بهره مندی از افزایش ادواری ارزش دارایی، با اجاره واحد در زمان های بلا استفاده، از طریق مدیریت بهره برداری هتل، کسب درآمدی شگرف را نیز برای مالکین خود به همراه خواهد داشت. واحدهای اقامتی این مجموعه با مساحت متوسط 90 متر مربع، از نظر مالکیت قابل تفکیک (دارای سند مجزا) و از نظر مدیریت و بهره برداری به صورت یکپارچه و تحت قوانین مصوب در حوزه صنعت هتلداری اداره می شود. هتل بین الملل خاورمیانه دارای 2 لابی در طبقات همکف و سوم بوده که لابی همکف با متراژ حدوداً 285 متر مربع به پذیرش میهمان و خدماتی از قبیل تاکسی سرویس، مدیریت، پشتیبانی و اطلاعات اختصاص یافته است و لابی واقع در طبقه سوم به مساحت تقریبی 520 متر مربع جهت فضای نشیمن و اتاق تلویزیون طراحی گردیده است طبقه دوم و سوم آن نیز به کافی شاپ، صبحانه خوری و رستوران فاخر این هتل اختصاص یافته است و مجموع 312 واحد اقامتی این هتل در طـبقات دهــم تا بیست و یکم و در سه تیپ: VIP ، NORMAL ، VVIP و CONNECT با تنوع متراژ طراحی گردیده است.

در حال حاضر مهم ترين و بزرگترين پروژه عمراني و ساختماني شركت سپاد طرح منطقه نمونه گردشگری سپاد با مساحت تقريبي 160 هكتار و با زيربنای حدود 000 600 1 مترمربع ميباشد . منطقه نمونه گردشگری سپاد دراردیبهشت ماه 1386 به تصویب هیئت محترم دولت جمهوری اسلامی ایران رسید و طرح جامع و کلیات طرح تفضیلی این منطقه تهیه و به تصویب شورای گردشگری استان و کمیسیون ماده پنج شورای عالی معماری شهرسازی مشهد رسیده است. مجتمع تجاری الماس شرق و وصال بخشی از یکی از پروژه های ساخته شده در منطقه نمونه گردشگری سپاد میباشد و برج بازار بین الملل خاورمیانه نیز در این منطقه در دست ساخت میباشد. 

رستوران ، فودكورت ، كافي شاپ و فضاي بازی 

وجود واحدهاي كافي شاپ در طبقات تجاري ، مجوعه فودكورت جهت سرو انواع فست فودها در طبقه دوم ، رستوران مستقر در طبقه سوم و احداث رستوراني با چشم اندازي بي نظير در مرتفع ترين طبقه پروژه برج بازار ؛ همگي مجموعه اي متنوع و كم نظير از جهت فضاهاي رستوراني را باعث مي گردد كه خريدي پر نشاط و ساعاتي دل انگيز را در كنار استفاده از فضاهاي بازي و سرگرمي هاي متنوع براي خانواده به ارمغان مي آورد. 

ویژگی های معماری
برج بازار مشهد دارای 3 طبقه پارکینگ، تأسیسات و انباری، 4 طبقه تجاری-تفریحی، 6 طبقه اداری، 12 طبقه اقامتی که در مجموع 25 طبقه به مساحت کل زیربنا 163000 مترمربع می باشد.
این پروژه به روش طرح و ساخت EpC اجرا می شود، ضمن این که پارکینگ مورد نیاز برج ها در زمین مجاور به صورت طبقاتی اجرا خواهد شد.

در قسمت جلوی پروژه نیز میدانی به مساحت 12000 مترمربع تحت عنوان میدان ملل در نظر گرفته شده که می تواند منظر و چشم انداز بسیار خوب و جذابی را ایجاد کند.

امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
این پروژه در دو قطعه زمین مجاور هم در مشهد منطقه سپاد حاشیه بلوار بهارستان و در مجاورت مجتمع وصال به ارتفاع 115 متر در دست ساخت است. 
Karizak, Fath Abad, Mashhad, Khorasan Razavi, Iran
 

 
جهت خرید واحدهای برج بازار بین الملل خاورمیانه و سایر برج ها و  مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری درتهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
تحویل واحدهای تجاری چه زمانیه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۱۸
این برج آیا رستوران هم داره؟و نحوه واگذاریش به چه صورت هست؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۱۸
لطفا قیمت ها و متراژ را اعلام کنین
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۱۸
بله برج بازار در منطقه نمونه گردشگری سپاد واقع شده است
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۱۸
این برج هم جزو مجموعه سپاد هست؟
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5