امروز : پنجشنبه ۱۴۰۳ سوم خرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مجتمع تجاری اقامتی شارستان

تعداد طبقات : 15     ارتفاع برج : 60 متر     شهر:    مشهد
3 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 16499معرفی

 حرکت وسایل نقلیه از اقصی نقاط شهر به مقصد حرم مطهر ثامن الحجج و هجـوم انبـوه جمعیت بـه سمت حرم(بانیت زیارت، خریدوتهیه سوغات)، ساختمانهای اطراف حـرم مطهر(تجاری، مسکونی، اقامتی، دفـاتر تجاری و...) را به لحاظ موقعیت اقتصادی در جایگاه ویژه ای قرارداده است. یکی از مناطق اطراف حرم که دارای ظرفیت های لازم بوده ومنطقه ای بکر، پویا ودر حال رشد خیابان طبرسی می باشد. وجود فرصتهای چشمگیروآینده روشن اقتصادی در این منطقه، توجه سازندگان وسرمایه گذاران بسیاری را جلب نموده است. یکی ازمهمترین پروژه های در حال احداث، در این منطقه ارزشمند، پروژه فاخر شارستان می باشد.

مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری اقامتی شارستان در زمینی به وسعت 4800 متـر مـربـع بـا زیربنای تقریبی 50/000 متـرمربـع در 15 طبقـه، مشتمل بـر 258 واحـد تجـاری (طبقات زیر همکف تا سوم) ، 245 واحـد اقـامتی (طبقات چهـارم الی دهـم) و 225 بـاب پـارکینـگ (طبقـات منفی 2 تا منفی 4) می باشد.
ویژگی های معماری
فرایند ساخت و ساز

سـازه این مجتمع از نوع اسکلت فلزی پیش ساخته با اتصالات پیچ و مهـره ای انتخـاب شده است کـه از مزایای آن می توان به سـاخت قطعات در کـارخانه با امکـان کنترل کیفی در حیـن ساخـت، سرعـت در عملیات نصب و همچنین کوچکترشدن ابعاد تیر و ستون نسبت به مقاطع بتنی اشاره نمود. طراحی و اجرای سازه مجتمع شارستان منطبق برآئین نامه 2800 زلزله وزارت مسکن و شهرسازی صورت گرفته که این مهم، پروژه را بلحاظ ایمنی و استحکام در برابر عوامل طبیعی؛ به پروژه ای قابل اطمینان تبدیل نموده است. نمای ساختمان، سنگ تراورتن(سفید و خاکستری) و پنجره ها از نوع آلومینیوم و Upvc و آلو مینیوم با شیشه های دو جداره می باشند.

مواد و مصالح بکار رفته: 

در انتخاب و بکارگیری متریال مورد استفاده در ایـن مجتمع، به عـواملی از قبیل کیفیت، دوام، تنـاسب، زیبایی و ... توجه ویژه ای شده است. دیوارهای خارجی و داکت های تأسیساتی از جنس 3D پانل همراه با نماسازی سنـگ گـرانیت، تراورتن، آلکوباند(کامپوزیت آلـومینیومی) و پـوشش های سیمانی تـرکیبی (SKK) و دیـوارهــای داخلی آپارتمان ها از گچ برگ و دیـوارهـای تجاری نیز از نوع 3D پانل می باشند.

  • ملزومات چوبی : ازنوع پیش ساخته (MDF)
  • یراق آلات : درجه یک ایرانی
  • شیرآلات : درجه یک ایرانی

پوشش

 

کف

دیوار

فضا

سرامیک

3D پانل

تجاری

سرامیک یا پارکت

کچ و رنگ یا کاغذ دیواری

اقامتی

سنگ و سرامیک

سنگ

مشاعات (لابی)

بتن سخت

رنگ

پارکینگ

 
 
امکانات و خدمات
در مجتمع عظیم شارستان با توجه به رویکرد و نگرش دست اندرکـاران مربوطه، به منظور فراهم آوردن محیطی دلپذیر، مفرح وزیبا با امکان خریداری تمامی کالاهای مورد نیاز با سرعت و سهولت؛ امکاناتی از قبیل:
• 2 دستگاه آسانسور پانوراما
• 8 دستگاه پله برقی
• 2 راه پله مجزا
• قابلیت احداث کافی شاپ و فضای سبز میانی در طبقه منفی 1 
• حیاط با قابلیت استفاده جهت واحدهای تجاری و رستوران در طبقه سوم
• شهربازی در طبقه سوم و ... برای مجموعه در نظر گرفته شده است.
پلان ها
بخش تجاری این مجتمع با زیربنای کل 15/728متر مربع و زیربنای مفید 9/040 مترمربع در 5 طبقه احداث گـردیـده است.
 
بخش اقامتی این مجتمع، با زیربنای مفید 700/ 16متر مربع در 7 طبقه (از طبقه چهارم الی دهم) اجـراو شامل 245 واحـد اقـامتی (50 الی 86 متـر مربع) است. نحوه طراحی بخش اقامتی این مجتمع به صورتی است که قابلیت استفاده به صورت هتـل آپارتمان و نیـز آپارتمان مسکـونی را دارا باشد.
 
 
موقعیت جغرافیایی
خیابان طبرسی،طبرسی 17،تقاطع شارستان و همجوار با حرم مطهر
 
 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۷
با سلام
آگهی فروش ویژه واحدهای اقامتی منقضی شده یا پابرجاست ؟. لطفا حدود متراژ و قیمت واحدها را هم بفرماین.
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5