امروز : سه شنبه ۱۴۰۲ شانزدهم خرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج مسکونی کسری

تعداد طبقات : 12     ارتفاع برج : 38 متر     شهر:    مشهد
2 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 13858معرفی
برج کسری در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و با زیر بنایی بالغ بر 8000 متر مربع دارای 15 سقف و مشتمل بر 34 واحد در طبقات 1+ الی 12+ و 2 طبقه پارکینگ در همکف و منهای 1 می باشد. هر طبقه دارای 3 تیپ آپارتمان 140متری و 174متری و 168متری است.
مشخصات کامل برج

برج مسکونی کسری در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و با زیر بنایی بالغ بر 8000 متر مربع دارای 15 سقف می باشد که اسکلت آن بصورت تمام بتنی با دیوار برشی اجرا گردیده.

در مجتمع مسکونی کسری ضمن بهره گیری از تکنولوژی های نوین و استانداردهای روز دنیا , بهینه سازی مصرف انرژی نیز به طور خاص رعایت شده است.

 

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
برج کسری به دلیل برخورداری از طراحی استثنایی و تعبیه ورودی های مستقل به لحاظ سواره و پیاده و به لحاظ 2 ممر بودن سایت , همچنین امکانات و فضاهای پیش بینی شده مانند :

  •      دارای سیستم فشار آب اتوماتیک و سیستم برق اضطراری

  •      دارای سیستم ایمنی و آتش نشانی به صورت اتوماتیک

  •      امکانات رفاهی و تفریحی : باغ سبز روی بام، سالن چند منظوره با ظرفیت 80 نفر، سونا و جکوزی،سالن بدنسازی و ماساژ، سالن بیلیارد و تنیس روی میز،

    فضای سر پوشیده برای بازی کودکان،کافه کتاب و سالن سینمای خانواده.

برج مسکونی کسری با ارتفاع حدود 60 متر از روی پی دارای 3 دستگاه آسانسور بسیار لوکس مجزا و اختصاصی جهت هر تیپ از واحدها می باشد که به همراه دو مجموعه سرویس پله مجزا دسترسی های عمودی را برای ساکنین سریع و آسان می نماید.
  در این برج ضمن رعایت کامل مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در جهت بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده ار شیشه های دوجداره در نما باعث بهره بری انرژی
و جلوگیری از تابش اشعه مضر نور خورشید به داخل ساختمان می شود.
  سیستم گرمایش و سرمایش به صورت پکیج و داک اسپیلت از برندهای معتبر پیش بینی شده که جهت رفاه حال ساکنین محترم و کاهش هزینه های شارژ
به صورت اختصاصی جهت هر واحد طراحی گردیده است.
  تاسیسات آبرسانی نیز دارای دو سیستم مستقل بسیار پیشرفته ی تامین فشار اتوماتیک آب مصرفی با منبع ذخیره به ظرفیت 40000 لیتر می باشد
که در جهت آسایش حداکثری ساکنین در صورت قطع آب به مدت 2 روز آب مصرفی را فراهم می کند.
 سیستم ایمنی و آتش نشانی به صورت کاملاً اتوماتیک در زمان ایجاد حریق , فعال شده و با توجه به تعبیه سیستم تامین فشار مثبت از انتشار دود به راه پله ها نیز جلوگیری می گردد.
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
آدرس : مشهد- بلوار صیاد شیرازی - صیاد شیرازی 9 - برج مسکونی کسری
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
سلام ایا برای فروش واحد در برج ماندهاست
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۲۱
ممنون از اطلاعاتتون
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5