امروز : سه شنبه ۱۳۹۹ بيست و چهارم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از 3سال به 10سال

تاريخ : ۱۳۹۵/۱/۲۱

جاوید با بیان این مطلب افزود: به طور کلی هماهنگی و بررسی کلی نظارت بر تمامی پروژه‌های عمرانی شهر برعهده معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بوده که در این میان یکی از موضوعات حائز اهمیت در موضوع نگهداشت شهر، نگهداری از فضای عمومی شهر در حوزه آسفالت است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه 570کیلومتر شبکه بزرگراهی تهران که تا دو سال آینده در شهر به بهره‌برداری خواهد رسید، نیازمند رسیدگی است، ادامه داد: با توجه به میزان تردد خودروها در معابر شهری و وجود ترافیک سنگین در برخی از محورها، نیاز است تا در زمینه آسفالت معابر بررسی های کاملتری انجام دهیم.

وی بیان کرد: سازمان مهندسی عمران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با استفاده از تولیدات کارخانه آسفالت RCC جهت سازه‌های خاص عمرانی مانند بزرگراه‌ها و بهبود زیرسازی آسفالت سایر معابر شهری درصدد است تا برای ارتقای کیفیت نگهداری شبکه موجود گام های موثری بردارد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه ارتقای کیفیت آسفالت کارخانجات تولیدکننده آسفالت، کار دیگری است که اخیرا با همکاری انجمن صنفی کارخانجات آسفالت انجام شده، یادآور شد: در قالب این همکاری در نظر داریم تا در قالب هیات نظارتی در جهت ارتقای کیفیت محصولات آسفالت، طبقه بندی و نظارت مستمر بر کارخانجات آسفالت انجام شود. به عبارت دیگر در نظر داریم تا باهمکاری انجمن صنفی کارخانجات آسفالت؛ آسفالت‌های تولیدی با طبقه بندی خاصی برای معابر شهری خریداری شود. اطمینان داریم تا با این قدم‌هایی که در این زمینه برداشته شده، کیفیت آسفالت معابر و بزرگراه های شهری ارتقا پیدا کند.

جاوید با اشاره به اینکه کیفیت آسفالت‌های تولیدی روبه ارتقاست، تاکید کرد: البته همچنان در حوزه زیرسازی آسفالت معابر مشکلاتی وجود دارد که در این زمینه نیز به تدریج با استفاده از روش‌هایی مانند تثبیت با سیمان و یا استفاده از آسفالت RCC و... مشکل زیرسازی معابر شهری و بزرگراهی را حل کنیم.

به گفته معاون شهردار تهران، قرار است تا عمر بهره برداری از آسفالت معابر از 3 سال فعلی به 10 سال ارتقاء یابد. 

ایسنا