امروز : سه شنبه ۱۴۰۳ بيست و هشتم فروردين
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مرکز خرید سانا

تعداد طبقات : -     ارتفاع برج : 35 متر     شهر:    تهران
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 7179
معرفی
انتخاب نام سانا برای مرکز خریدی در بلوار اندرزگوی تهران که محل تردد و گردش جوانان است نشانه ه­ایی است از عزم سازندگان این پروژه برای گرامی­ داشت مشتری جوان ایرانی با شعار «تکریم مشتری»، و همچنین فراهم آوردن محیطی ساده و در دسترس برای گذراندن اوقات فراغت با طعم رفاقت و دوستی و سرشار از نشاط و سرزندگی و البته مطابق مد روز که پاسخگو سلیقه و علاقه­ ی تمامی اقشار جامعه باشد.
با همین هدف عملیات ساخت مرکز خرید سانا از سال ۱۳۹۰ آغاز شد. استفاده از جدیدترین فناوری­ ها در ساخت مرکز خرید سانا گام دیگری برای عمل به این رسالت بوده است.
فروشگاه ها ی مرکز خرید سانا در طبقات مختلف به منظور تسهیل خرید انواع کالا برای مشتریان در نظر گرفته شده است.
فودکورت ، رستوران و كافي شاپ ها در طبقات مختلف بشكل سر پوشيده و رو باز آماده پذیرایی از شما عزیزان میباشد.
مشخصات کامل برج
 ۱۰۵۰۰ مترمربع واحد تجاری
 ۹۴۰۰ مترمربع واحد اداری
 ۳۰۰۰ مترمربع رستوران و فودکورت سرباز و سرپوشیده
 پارکینگی با گنجایش تعداد مناسب خودرو
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
مرکز خرید سانا مکانی امن و مورد اعتماد برای خرید و گذراندن اوقاتی خوش برای مشتریان خواهد بود و با درنظر گرفتن آسایش هرچه بیشتر مراجعه کنندگان دارای امکاناتی چون ویلچیر / کالسکه / اشیاء مفقودی / جایگاه تعویض نوزاد / نمازخانه / دستگاههای خودپرداز/ شارژ تلفن همراه / CRM / نقشه راهنمای طبقات / انتظامات ۲۴/۷ / خدمات معلولین / بهداری / اینترنت رایگان / پارکینگ های هوشمند و … میباشد.
پلان ها
 
 
 
موقعیت جغرافیایی
پروژه مرکز تجاری سانا واقع در بلوار اندرزگو دسترسی های آسانی از اتوبانهای امام علی، اتوبان صدر و نیایش، و همچنین اتوبان صیاد شیرازی دارد و همچنین از طریق خیابان شریعتی، دیباجی، کامرانیه، قیطریه و بلوار کاوه و خط یک متروی تهران و خطوط اتوبوسرانی نیز به سادگی قابل دسترس خواهد بود.
 
جهت کسب اطلاعات بیستر در خصوص پروژه های تجاری تهران،خرید برج های لوکس تهران و خرید مغازه در مرکزهای خرید تهران می توانید با آیتیس در تماس باشید. 
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5