امروز : سه شنبه ۱۳۹۹ بيست و چهارم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 مجتمع ستاره باران تبريز به عنوان برتر در سطح کشور دست يافت

تاريخ : ۱۳۹۴/۵/۱۴
مجتمع تجاري اداري ، تفريحي «ستاره باران» تبريز به عنوان مجتمع برتر در زمينه معماري و نماي منحصر بفرد و قطب پوشاک شناخته شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبريز ؛در نخستين همايش سالانه «برندهاي برتر مراکز خريد و مجتمع هاي تجاري» که با حضور پيشکسوتان حوزه مراکز تجاري و برندها،کارفرمايان مراکز تجاري و روساي اتحاديه هاي مختلف در هتل المپيک تهران برگزار شد از مدير عامل مجتمع تجاري، اداري ، تفريحي ، خدماتي و فرهنگي ستاره باران تبريز تجليل شده و تنديس ويژه اين سمينار به مدير عامل اين مجتمع اعطا گرديد.
در اين همايش يک روزه، خلاقيت و نوآوري در راه اندازي مجتمع، توجه به سلايق و مطالبات مشتريان، الگوبرداري صحيح از استانداردهاي روز جهان، بازاريابي، معماري داخلي، مديريت شايسته بر کاربري ها، برندينگ، برنامه ريزي هاي علمي و اصولي براي واگذاري واحدها، مديريت يکپارچه مجموعه، توجه به کيفيت خدمات و فضاسازي هاي مورد نياز مشتريان و تمرکز بر اصل « مشتري محوري» که در مجتمع در حال تاسيس ستاره باران به کار رفته به عنوان شاخص هاي انتخاب اين مجتمع مطرح شد.
«مجيد مسعودي » مدير عامل ستاره باران، که در اين مراسم لوح تقدير و تنديس ويژه همايش را دريافت کرد با اشاره به موفقيت کسب شده، اين افتخار را مديون نکته سنجي، همراهي و فرهنگ بالاي مردم آذربايجان و تبريز و نيز حمايت مسئولان استاني و شهرداري تبريز دانست.
در اين همايش علمي که از آن به عنوان مراسم اسکار مراکز تجاري و برندها نام برده مي شود اساتيد بزرگ اين حوزه از جمله: آنتوني خويي، موسس انجمن مراکز خريد ترکيه و مديرعامل شرکت cefic، دکتر شاهين فاطمي مديرعامل شرکت چرم درسا و بهرام رادان ستاره سينماي ايران در مورد برند سازي و عوامل موفقيت هاي مجتمع هاي تجاري ايران و جهان سخنراني کردند.
در پايان اين مراسم همچنين با دعوت از پيشکسوتان از تمبر يادبود اين مراسم رونمايي شد.
گفتني است پروژه ستاره باران تبريز در زميني به مساحت 3500 مترمربع و با زير بنايي نزديک به 30000 متر مربع با کاربريهاي تجاري ، تفريحي ، خدماتي و اداري  در منطقه نصف راه تبريز و تماما با سرمايه بخش خصوصي و بدون مشارکت بخش دولتي در حال اجراست.
 طراحي و اجراي فضاي ويژه اي باعنوان « مادر و کودک» و شهربازي سرپوشيده در دل اين مجموعه به عنوان نمونه اي براي توجه به سلايق و مطالبات شهروندان است.
پيش بيني مي شود فاز اول اين پروژه انتهاي نيمه اول سال آينده به بهره برداري  برسد.