امروز : سه شنبه ۱۳۹۹ بيست و چهارم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 کمک ۲۵۰ میلیاردی وزارت راه به وزارت نیرو برای خدمات زیربنایی مسکن مهر

تاريخ : ۱۳۹۴/۴/۹
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از ارسال نامه آخوندی به استانداری‌ها در خصوص تامین اعتبارات روبنایی خبر داد و گفت: وزارت راه و شهرسازی به وزارت نیرو برای تکمیل خدمات زیربنایی مسکن مهر ۲۵۰ میلیارد تومان کمک کرد.
احمد اصغری‌ مهرآبادی گفت: وزیر راه و شهرسازی دستور داده است که از محل فروش اراضی به تامین خدمات عمومی و زیربنایی مسکن مهر کمک شود.
وی همچنین از ارسال نامه وزیر راه و شهرسازی به استانداری‌ها خبر داد و افزود: حدود یک ماه پیش آخوندی به استانداران کشور نامه‌ای ارسال کرد که بر اساس این نامه برای تامین خدمات روبنایی مسکن مهر از جمله مدرسه، مسجد و کلانتری از محل فروش اراضی آمادگی پرداخت یک سوم هزینه‌ها وجود دارد مشروط بر اینکه استانداری‌ها از محل اعتبارات استانی دو سوم باقیمانده را تامین کنند.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ادامه داد: پیرو این نامه، از استانداران خواستیم ظرف 10 روز اعلام کنند به عنوان مثال برای ساخت چند مدرسه می‌توانند کمک کنند.
مهرآبادی در پاسخ به سئوالی گفت: از ابتدای آغاز طرح مسکن مهر تاکنون مبلغ 250 میلیارد تومان از محل یارانه‌های مسکن مهر به وزارت نیرو کمک کردیم و این وزارتخانه هم همکاری‌های لازم را انجام داد.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه سیاست این وزارتخانه تحویل واحدهای مسکن مهر با خدمات زیربنایی است اظهار کرد: علت افزایش تحویل واحدها در این دو سال، افزایش تامین خدمات روبنایی است و مردم رغبت بیشتری برای تحویل گرفتن واحدها دارند.