امروز : شنبه ۱۳۹۹ پنجم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 تجربه خوردن غذایی لذیذ در رستوران کامیونی

تاريخ : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
زمانی که الیور جیمز تصمیم داشت تا در حوزه تعذیه و فضاهای عمومی غذاخوری، انقلاب بزرگی ایجاد کند، تصمیم گرفت تا یک رستوران سیار کامیونی طراحی کند تا بتواند در نقاط مختلف جهان در جاده ها حرکت کند و به مناطق مختلف برود.

او برای اجرایی کردن تصمیم خود، از گروهی به نام "راکول" کمک گرفت و این گروه تمام مراحل طراحی این رستوران را بر عهده گرفت.

این رستوران سیار قصد دارد تا با سفر به مناطق مختلف، روش های گوناگون آشپزی را که بسیار جذاب و سالم می باشد، به بچه ها و والدین آنها و همچنین افرادی که در این رشته به صورت حرفه ای فعال می باشند آموزش دهد.
این اقدام که استفاده توامان از هنر، معماری و گردشگری می باشد، یک الگوی بسیار عالی برای بازاریابی محصولات مختلف در سراسر جهان می باشد. هر کشوری بنا بر فرهنگ و آداب و رسوم محلی می تواند از این اقدام الگوبرداری کند. 

در نمای بیرونی این رستوران کامیونی از یک گرافیک جسورانه ای استفاده شده است که می توان از آن به عنوان جایگاهی مناسب برای تبلیغ برندهای مطرح در سراسر ایالات متحده استفاده کرد.
هنگامی که این رستوران کامیونی در سطح شهر توقف می کند یک منظره جذاب و بسیار متنوعی را برای اهالی آن شهر به ارمغان می آورد که تشکیل شده از یک اتاقک بادکنکی به شکل صدف باز شده که بر روی هر کدام از قطعه های بادکنکی اشکال ستاره ای شکل به رنگ قرمز با پس زمینه سفید به نمایش در آمده است. این مکان اتاق بازی بچه ها می باشد. تمامی بازی ها مربوط به حوزه ی سلامت و تغذیه می باشد.

در فضای داخلی این رستوران از دو رنگ سفید و قرمز استفاده شده است و یک کتابچه بزرگ برای درج اطلاعات تمامی غذاهای طبخ شده در رستوران تعبیه شده است.