امروز : سه شنبه ۱۴۰۰ دوازدهم مرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 خانه مدرن پاسارگاد؛ پروژه‌ای آبرومند برای شهر مشهد

تاريخ : ۱۳۹۳/۱۰/۹

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون در روزهای پایانی خودمیزبان اعضای هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبل ایران بود که در خانه مدرن پاسارگاد نیز حضور یافتند و از نزدیک با این پروژه آشنا شدند.

پاشا باقر پور عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبل ایران در گفتگو با خبرنگارما در این خصوص گفت: اطلاعاتی که قبلاً نسبت به خانه مدرن داشتیم با بازدیدی که امروز ازنزدیک با پروژه بدست آوردیم، بسیار متفاوت بود. این پروژه از آنچه فکر می‌کردیم فراتربوده و پروژه ای آبرومند برای شهر مشهد محسوب می شود.

وی بااشاره به اینکه ما به عنوان اعضای اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان به مدیران پروژه خانه مدرن پاسارگاد برای احداث چنین مجتمعی در مشهد تبریک می گوییم، افزود: ایجاد چنین فضایی برای استفاده مردم و دسترسی آسان تر آنان به هر آنچه که مربوط به خانه است، خدمتی بزرگ به حساب می آید.

باقر پور خاطرنشان کرد: با وجود ساخت خانه مدرن پاسارگاد ما پیشنهاد داده‌ایم که بهترین مبلمان تهران که برند هستند با این مجتمع تخصصی همکاری تنگاتنگی داشته باشند تا خریداران مبلمان در مشهد با آمدن به خانه مدرن بتوانند انواع مبلمان برندهای معتبر را تهیه کنند.

وی در باره اهمیت ساخت چنین مجتمع‌های تجاری تخصصی و صرفه جویی ارزی که می‌تواند به دنبال داشته باشد، اظهار کرد: وقتی بهترین برندهای ایران اینجا جمع شوند، دیگر نیازی به واردات صنایع چوب ودکوراسیون نیست که این خود علاوه بر مزایای دیگر باعث صرفه جویی ارزی می‌شود. در زمینه صادرات نیز می‌توان برنامه ریزی کرد. البته ابتدامصرف داخلی را بایدتامین نمود و بعد به سمت صادرات رفت که خوشبختانه خانه مدرن می‌تواند این مهم را تکافو کند.