امروز : سه شنبه ۱۳۹۹ بيست و چهارم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 تجاری‌سازی سامانه ضدسرقت ساخت محققان کشور

تاريخ : ۱۳۹۶/۷/۲۹

علیرضا عالمیان، عضو هیات مدیره این شرکت دانش‌بنیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص "سامانه ضد سرقت"، ‌اظهار کرد: هفت کشور در دنیا هستند که این دستگاه را تولید می‌کنند و در ایران نیز ما تنها تولیدکننده آن هستیم.

وی افزود: سامانه ضدسرقت در کمتر از چند ثانیه فضا را پر از مه غلیظ می‌کند، به گونه‌ای که در فاصله 5 سانتی‌متری چیزی مشاهده نمی‌شود.

عالمیان با بیان اینکه این دستگاه برای انسان و اشیای الکترونیکی غیرمضر است، گفت: پیش از این سامانه ضدسرقت تنها کاربری نظامی داشت و در مانورهای نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ البته در حوزه نظامی حجم این دستگاه بسیار بزرگ است.

وی تصریح کرد: برای امنیت اماکنی همچون بانکها، صرافی‌ها، طلافروشی‌ها و غیره که اشیای قیمتی بااهمیتی دارند، این دستگاه را با شعار "اشیایی که دیده نشوند، به سرقت نمی‌روند" تجاری‌سازی کردیم.

عالمیان یادآور شد: مسلما رسالت این دستگاه پیشگیری از سرقت است؛ چراکه می‌خواهیم سارق را از محل دور کنیم.

وی با اشاره به احتمال قطع برق محل از سوی سارقین، تصریح کرد: اگر سارقین برق را قطع کنند، یک دستگاه برق اضطراری در دل این محصول قرار داده‌ایم که بتواند بدون وابستگی به برق فروشگاه و منطقه با استفاده از برق خودش فعال شود.

عالمیان با بیان اینکه قیمت این دستگاه حداقل 60 درصد کمتر از قیمت نمونه خارجی است،‌ اظهار کرد: این دستگاه بومی و کاملا ساخت داخل کشور بوده و قسمت الکترونیک و مکانیک توسط شرکت ما ساخته شده است.

به گفته وی، نمونه خارجی سامانه ضدسرقت در داخل کشور موجود است که با اتمام مه دستگاه برای فعال‌سازی دوباره باید دستگاه را به خارج از کشور برد.

ایسنا