امروز : شنبه ۱۴۰۰ دوم بهمن
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4کیان سنتر دو

تعداد طبقات : 17     ارتفاع برج : 55 متر     شهر:    مشهد
2 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 8849معرفی
با توجه به سکونت حدود 3 میلیون نفر و نیز تشرف بالغ بر 20 میلیون نفر زائر داخلی و گردشگر خارجی در دومین کلانشهر مذهبی جهان ، وجود مراکز خدماتی در مقیاس شهری با سطح عملکردی مناسب در خور شان زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) اجتناب ناپذیر است .
طی سالیان گذشته با تلاشهای گسترده انجام شده توسط دستگاهها و سازمانهای متولی و نیز سرمایه گذاری بخش خصوصی ، اقدامات مناسبی جهت تامین نیازمندیهای رفاهی شهروندان و نیز گردشگران داخلی و خارجی مشهد مقدس انجام شده که علی رغم این اقدامات ، کمبودها و نواقصی در این خصوص مشاهده می گردد . در این خصوص پس از اجرا و بهره برداری از مجتمع تجاری کیان سنتر و تجربه موفق این مجتمع ، بر آن شدیم تا در مقیاس وسیع تر و با هدف تامین نیازمندیهای متقاضیان در زمینه خرید، تفرج، تفریح و پذیرایی برنامه ریزی نیم روزه برای مراجعه کنندگان ، خدمات جامعی را در قالب مجتمع تجاری، تفریحی و گردشگری کیان سنتر 2 فراهم نماییم. 
پروژه کیان سنتر در موقعیتی مناسب به لحاظ دسترسی و کاربریهای شهری پیرامون آن و یکی از قطبهای اقتصادی شهر مشهد در آینده در روبروی کیان سنتر یک جانمایی گردید و با خریداری زمین مورد نیاز و اخذ مجوزهای لازم از شهرداری محترم مشهد وسایر دستگاههای ذیربط در دست اجرا می باشد . در فرآیند برنامه ریزی جهت جانمائی ، طراحی ، ساخت و نیز موضوعات اقتصادی پروژه ، سعی گردیده است با استفاده از توان و تجربه گروههای متخصص و بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان آگاه و مجرب بر کیفیت ، رونق و قابلیتهای پروژه بیفزاییم .
 
مزیت های نسبی:
 • موقعیت ممتاز محل احداث پروژه و دسترسی  آسان به حرم مطهر امام رضا (ع) و نقاط جمعیتی مهم مشهد
 • واقع شدن در منطقه ای پویا  و روبه رشد و دارای چشم اندازی مناسب از نظر اقتصادی .
 • استفاده از مصالح و تجهیزات ساختمانی با کیفیت و دوام مناسب .
 • رعایت تمام استانداردهای لازم در حین ساخت و بهره برداری از پروژه 
 • طراحی زیبا و حجم هندسی چشمگیر
 • وجود کاربریهای مختلف تجاری و دفاتر تجاری و تفریحی در پروژه
 • تنوع در مساحت واحدهای تجاری و دفاتر تجاری 
 • دارای ارزش افزوده مناسب برای سرمایه گذاری
 • قیمت مناسب و رقابتی نسبت به سایر پروژه های در واگذاری واحدها و دفاتر تجاری
  و ...
 
مشخصات کامل برج
مجتمع کیان سنتر 2 در زمینی به وسعت 2500 متر مربع و با زیر بنای تقریبی 32000 متر مربع در 17 طبقه مشتمل بر

- هایپر مارکت و مرکز تخفیفات (Discount Center)  با زیر بنای 7720 مترمربع در طبقه همکف و 1-
- تعداد 123 واحد تجاری درطبقات 1+ الی 3+
- تعداد 400 واحد پارکینگ در طبقات 2- الی 5-
- فودکورت (مجموعه رستورانهای بین الملل ) با مساحت 915  متر مربع  در طبقه 5+ ( طراحی به گونه ای صورت گرفته است که استفاده کنندگان امکان استفاده از فضای باز و محوطه بدون سقف را نیز داشته باشند )
- فضای تفریحی و گردشگری (شهربازی مدرن و سرپوشیده)  به مساحت 2195 مترمربع در طبقه 4+
-  و72 واحد دفاتر تجاری  در طبقات 6+ الی 11+ جهت استقرار شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی معتبر و نیز سایر خدمات فنی و مهندسی ، بازرگانی ، حقوقی و ...
ویژگی های معماری
سازه این مجتمع کیان سنتر از نوع اسکلت فلزی انتخاب شده است که از مزایای آن میتوان به ساخت  قطعات در کارخانه با امکان کنترل کیفی در حین ساخت ، سرعت در عملیات نصب و همچنین کوچکتر شدن ابعاد تیر و ستون نسبت به مقاطع بتنی اشاره نمود.

طراحی و اجرای سازه مجتمع تجاری تفریحی کیان سنتر 2 مطابق بر قوانین و مقررات ملی ساختمان صورت گرفته است که این مهم پروژه را از لحاظ ایمنی و استحکام در برابر عوامل مخاطره آمیز  طبیعی قابل اطمینان نموده است . نمای ساختمان ترکیبی از سنگ و ورق آلومینیوم کامپوزیت و پنجره ها از نوع UPVC و آلومینیوم با شیشه دو جداره میباشد.
 
در انتخاب و بهره گیری از مصالح مورد استفاده در ساخت مجتمع ، به عواملی از قبیل کیفیت ، دوام ، تناسب ، زیبایی ، سرعت اجرا و ... توجه ویژه ای شده است. 
ملزومات چوبی از نوع پیش ساخته MDF ، یراق آلات از نوع درجه 1 ایرانی و شیر آلات از نوع درجه 1 ایرانی میباشد.   
امکانات و خدمات
درمجتمع کیان سنتر2 با توجه به رویکرد و نگرش سرمایه گذار و عوامل مدیریتی و اجرایی آن به منظور فراهم آوردن محیطی دلپذیر ، مفرح و زیبا در مقیاس شهری با امکان عرضه تمام کالاها و خدمات مورد نیاز با سرعت و سهولت لازم ، امکاناتی از قبیل:
 • 6 دستگاه آسانسور
 • 14 دستگاه پله برقی
 • 2 دستگاه رمپ برقی
 • 3 دستگاه راه پله مجزا
 • وید وسیع با قابلیت دید در طبقات تجاری
 • حیاط با قابلیت استفاده جهت واحدهای تجاری و رستوران در طبقه پنجم 
 • شهر بازی در طبقه چهارم
 • و . . . برای مجموعه در نظر گرفته شده است
راندمان ، عمر مفید ،میزان مصرف انرژی  و ... مواردی هستند که در تعیین و نصب تاسیسات مجتمع نقش اساسی داشته اند.

تاسیسات مکانیکی :
در طراحی و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش این مجتمع از تکنولوژی روز بهره گیری شده و استاندارد های لازم رعایت گردیده اند . به همین منظور واحد های تجاری مجهز به سیستم هواساز مرکزی برای تامین هوای تازه میباشد . برای واحدهای بزرگ تجاری ، شهر بازی و رستوران نیز سیستم هوادهی با هواساز در نظر گرفته شده است.

سیستم آب رسانی :
سیستم آب رسانی به واحد های تجاری و دفاتر تجاری  توسط پمپ های مستقل صورت گرفته و فاضلاب بصورت غیر مستقیم به شبکه فاضلاب شهری منتقل میشود.

اعلان و اطفاء حریق :
در تمام طبقات جعبه آتش نشانی به همراه کپسول های آتش نشانی در نظر گرفته شده است . در پارگینگ ها نیز سیستم آب فشان پیش بینی شده است.

تاسیسات الکتریکی :

تامین برق مجموعه توسط شبکه سراسری صورت میپذیرد و جهت تامین برق اضطراری برای پمپ های آتش نشانی ، آب رسانی ، روشنایی عمومی در بخش های تجاری ، دفاتر تجاری، راه پله ، آسانسورها و سیستمهای امنیتی، سیستم برق اضطراری پیش بینی شده است . سیستم صوتی مجتمع به نحوی طراحی شده است که امکان پخش صدا در فضاهای عمومی تجاری و اداری با قابلیت کنترل از اتاق مونیتورینگ (مرکز کنترل) وجود داشته باشد.
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
        آدرس : مشهد - بلوار جانباز - تقاطع فرامرز عباسی - روبروی مجتمع کیان سنتر 1
 
 
 جهت خرید واحدهای مجتمع کیان سنتر2 ، مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری در تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، کیش ، شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید.
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
اطلاعات بسیار خوبی است
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5