امروز : جمعه ۱۴۰۰ دوم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4سرزمین گل شرق

تعداد طبقات : 14     ارتفاع برج : 40 متر     شهر:    تهران
3 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 9743معرفی

واحدهای تجاری مرکز خرید سرزمین گل شرق با زیربنای مفید 4550 مترمربع در 4 طبقه مشتمل بر 234 واحد تجاری، 24 واحد فودکورت و یک سوپر مارکت بزرگ می‌باشد.

 

 

 

با افزایش روزافزون فعالیت تجاری، بازرگانی، اداری ... و متأسفانه نبود ساختمان های مرتفع، فاخر و مــناسب در مناطق مجـاور برای حضـور شرکت‌های مــعتبر؛ ضرورت احـداث سـاختمانی مدرن، فاخر و بهره‌مند از امـکانات روز بیش از پیـش احســاس می گردید. مجتمع تـــــجاری اداری "سرزمین گل شرق تهران"، با توجه به رعایت تمامی استانداردهای لازم و با بهره‌مندی از خدمات و امکانات شایسته و چشمگیر(خصوصاً در منطقه)؛ یقیناً محل حضور شرکتهای صاحب نام متعددی خواهد بود.
واحدهای اداری سرزمین گل شرق تهران با زیربنای کل 15/168 مترمربع در 6 طبقه مشتمل بر 168 واحد اداری در حال احداث می‌باشد.

 

 
مشخصات کامل برج

سرزمین گل شرق تهران در زمینی به وسعت 6320 مترمربع با زیربنای تقریبی 51/940 مترمربع در 14 طبقه مشتمل بر 4 طبقه پارکینگ ، 3 طبقه واحـدهای تجــاری، 1 طبقه فــودکورت و 6 طبقه اداری می‌باشد. این مجتمع با رویکرد ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار، فضایی مناسب برای دفاتر اداری، محلی جهت خرید کالا و گذران اوقات فراغت در حال احداث می‌باشد.

جهت دسترسی به طبقات اداری و جلوگیری از تداخل با بخش تجاری؛ در لابی اصلی، ورودی های مجـــزایی برای دسترسی به بخش اداری طراحی شده است.

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
 
 فود کورت و کافی شاپ

با توجه به ضرورت وجود فضایی به منظور ارائه غذاهای متنوع، باکیفیت و ... طبقه دوم این مجتمع به 24 واحد ارائه کننده غذاهای سرد و گرم (فودکورت و کافی شاپ) اختصاص یافته است.
این طبقه محل مناسبی برای گرد آمدن اعضاء خانواده و لذت بردن از همنشینی با خانواده و صرف غذای مطبوع و مطلوب خواهد بود.

 مرکز خرید بانوان 

با توجه به ضرورت وجود فضایی به منظور ارائه غذاهای متنوع، باکیفیت و ... طبقه دوم این مجتمع به 24 واحد ارائه کننده غذاهای سرد و گرم (فودکورت و کافی شاپ) اختصاص یافته است.
این طبقه محل مناسبی برای گرد آمدن اعضاء خانواده و لذت بردن از همنشینی با خانواده و صرف غذای مطبوع و مطلوب خواهد بود. 

 

تاسیسات مکانیکی

طراحی تأسیسات در مجتمع‌های تجاری، اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. راندمان، عمر مفید و میزان مصرف انرژی؛ در طراحی و انتخاب تأسیسات سرزمین گل شرق تهران مورد توجه ویژه قرار گرفته است. در طراحی سیستم سرمایش و گرمایش این مجتمع، از تکنولوژی روز بهره‌گیری می‌شود، به همین منظور جهت سرمایش و گرمایش داخل واحدها از فن کویل‌های سقفی استفاده می‌گردد. به منظور تأمین سرمایش، از 2 دستگاه مبرد جذبی شعله مستقیم و جهت تــأمین انرژی گرمایی از دیگ‌های فولادی و موتور خانه مـــرکزی استفاده می‌گردد. همچنین به منظور بهبود کیفیت هوای داخل واحدهای تجاری از 2 دستگاه هوارسان استفاده خواهد شد. این2 دستگاه، هوای تازه خارج از ساختمان را ابتدا از فیلترهای تصفیه هوا عبور داده و پس از تأمین شرایط مطلوب دمایی، از طریق کانال‌های از پیش تأمین شده در تمامی واحدها و راهروهای واحدهای تجاری تزریق می‌نماید

سیستم اعلان و اطفاء حریق:

در طراحی سیستم اعلام حریق سرزمین گل شرق تهران، پوشش حداکثری توسط سامانه اعلام حریق آدرس پذیر پیش‌بینی شده است تا در هنگام وقوع حادثه، امکان مهار و کنترل حریق در کوتاه‌ترین زمان ممکن ‌باشد. همچنین این سامانه با نصب دتکتورهای دود و حرارت به سرعت نسبت به بر طرف نمودن حادثه با مشخص نمودن محل وقوع حادثه اعلام موقعیت می‌نماید. جهت اطفاء نیز در پارکینگ‌ها از سامانه اطفاء بارشی و در فضاهای تجاری اداری از جعبه های آتش‌نشانی با پراکندگی مناسب بهره گرفته شده است، به گونه‌ای که امکان سرویس دهی به تمامی نقاط و طبقات وجود خواهد داشت.

سیستم فاضلاب:

فاضلاب ساختمان توسط لوله‌های پلی پروپیلن با اتصالات Push fit به طبقه همکف انتقال یافته و پس از آن به شبکه فاضلاب شهری متصل می گردد.

سیستم آب رسانی: 

آب مورد نیاز ساختمان گل شرق از طریق انشعاب آب شهری درون مخرنی، با ظرفیت 100 متر مکعب ذخیره و تأمین می‌گردد. با توجه به ارتفاع ساختمان، بوستر پمپ‌هایی جهت تأمین فشار مناسب و ایجاد جریان یکنواخت آب در کلیه طبقات پیش بینی شده است، آب مصرفی بهداشتی از طریق لوله‌های فولادی گالوانیزه و پلی اتیلن مشبک 5 لایه به واحدها انتقال می‌یابد.

تاسیسات الکتریکی:

تأمین برق مجتـمع گل شرق، توسـط شبکه برق سراسری صــورت می‌پذیرد. به همین منظور پس از تبدیل برق 20KV به فشار ضعیف در اتاق پست برق اختصاصی پروژه، برق مورد نیاز هر واحد توسط کابل به محل مورد نیاز انتقال می‌یابد.

سیستم برق اضطراری:

در برج گل شرق تهران، برق مورد نیاز جهت تأمین برق اضطراری برای پمپ‌های آتش نشانی،پمپ‌های آبرسانی، روشنایی عـمومی، آسـانسورها و سـیستم هـوادهی، تخـلیه هـوا و سـیستم‌های امنیتی از طـریق دیزل ژنراتور، به ظرفیت مناسب پیش بینی تاسیس خواهد شد.

سیستم کنترل تردد:

این سیستم از نوع تحت شبکه، عملیات ضـبط و مانیــتورینگ تصــاویر دوربین‌های ثابت و متحـــرک که پوشش کامل مشاعـــات را دارند انجـــام می‌دهد و همچنین سیستم کنترل تردد برای اتاق‌های تاسیساتی و کنترل بکار‌رفته و شامل کارت خوان، قفل الکتریکی، شستی خروج، سوئیچ مانیتورینگ، درب بند و کنترلرهای مربوطه است که به امنیت هر چه بیشتر مجموعه کمک مـی کند.

خطوط تلفن و اینترنت:

برای تمامی واحدها خط تلفن لحاظ شده است و در واحدهای اداری امکان افزایش خطوط تا حداقل 4 رشته امکان پذیر می‌باشد.

 

پلان ها
موقعیت جغرافیایی

سرزمین گل شرق در خیابان آیت ا... مدنی و در نزدیکی ایستگاه مترو فدک واقع شده است. دسترسی به این مجتمع از طریق بزرگراه امام علی (ع) و خط مترو شهری به سهولت امکان پذیر است.

 
جهت خرید واحدهای سرزمین گل شرق و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۲۹
لطفا قیمت ها رو هم اعلام کنید
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5