امروز : جمعه ۱۴۰۰ دوم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج نگار

تعداد طبقات : 31     ارتفاع برج : 114 متر     شهر:    تهران
4 ستاره از میانگین نظرات 3 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 25015معرفی
برج نگار با ارتفاع 114متر در 31 طبقه در میدان ونک واقع شـده است. برج نـگار با برخورداری از موقعیتی استثنایی، زیبایی منحصر به فرد، استحکام توأم با عظمت و شـکوه، تنوع امکانات و تسهیلات، همه و هـمه از این بنای بی‌نظیر، مجـموعـه‌ای رویایی و دل‌انگیز ساخته است که محیطی آرمانی را برای برخورداری از کسب‌ و کاری مـوفق در اختیار قرار می‌دهـد.
 
مزیت های تسبی: 
 

 • مجاورت با مراكز اداري، تجاري و رفاهي

• بهره گيري از زبده ترین متخصصان صنعت ساختمان کشور

• بكارگيري تجهيزات و مصالح مرغوب، مطابق با استاندارد هاي بين المللي

• دسترسي به تمام نقاط شهر به دليل واقع شدن در قلب شاهراه هاي حياتي شمال تهران

• چشم انداز بي نظير و دل انگيز از رشته كوههاي البرز و نقاط زيباي پايتخت

• محيطي عاري از صدا، (به دليل استفاده از عايق هاي صوتي در تمام پنجره هاي ساختمان)

• ارزش افزوده مناسب در مقايسه با ديگر سرمايه گذاري ها

• بهره مندي از سيستم هاي هوشمند رايانه اي

• رعايت خصوصي سازي فضا در واحد ها (Privcy)

• نورگيري مناسب فضاهاي داخلي

• استحكام بنا و مقاوم در برابر زلزله

• نماي زيباي چهار طرفه

• دسترسي از سه جهت بنا

• تنوع مترا‍ژ

 
مشخصات کامل برج
مرکز خرید نگار در زمینی به مسـاحت 1961متر مربع، در قلب منطقه تجاری اداری شمال تهران، در خیابان ولیعصر، به صورت سه بَر، در صد متری شمال مـیدان ونـک احداث گردیده است و با دسترسی‌های منحصر به فرد از طریق بزرگراه‌های مدرس، حقانی، همـت، کردستان و نـیایش، موجبات سهولت رفت و آمد به سایر نـقاط شهر را فـراهم ساخته است. طراحی مـدرن و منحـصر به فــرد در کـنار مـوقعیت راهبردی میدان ونک، ارمغانی است برای تمام کسانی که برای محیط کار و فعالیت خود  اهمیت و ارزش ویژه‌ای قایل می‌شوند.
زیر بنـای مرکز خرید برج نـگار 40000 مـتر مـربع، سازه برج اسکلت فـلزی با پوشش سـقف کامپوزیت است. قـاب‌های فـلزی خـمشی و بادبندها، عامل ایمنی مهمی در برابر زلزله و عوامل جوی بشـمار می‌آید و این عامل اثر غـیر قـابل انکاری بر سبکی اسکلت دارد و نیز تأثیر بسـزایی درکـاهش وزن کلی بنا در زمان وقـوع زلـزله خواهد گذاشت. تـیرهای اصلی اسـکلت به صورت تیـر ورق در کارخانه ساخته و نصـب شـده و تیـرهای فـرعی به صـورت لانـه زنبوری اجـرا شده اسـت. فـونداسـیون بصورت رادیه و ارتفاع 120‌سانتی‌متر انـجام شده است. انجام آزمایش غـیر مُخـرب روی نـقاط جوش، جهت اطـمینان از کیفیت اتـصالات در حین ساخت، نقش بسزایی در استحکام و اعـتماد به این بنا را داشته است. ایجـاد نمایـی زیبا و مُدرن با در نـظر گرفتن عوامل تاثیرگذار مانند (گرما – غبار- رطوبت) در طراحی و اجرای این نمای بی‌بدیل حائز اهمیت است. مصـالح و مواد مصرفی در داخل و خارج برج، از بهترین نوع ممکن بوده و در انتخاب آنـها فاکتورهایی از قبیل زیبایی، دوام و ایمنی رعایت شد‌ه است. سطح کل نمای برج 13800متر‌مربع بوده که ترکیبی از نمای آلومینیومی به صورت Composite و شیشه دو جداره می‌باشد.

 
ویژگی های معماری

شبکه كل ساختمان به صورتی اجرا شده که علاوه بر شبکه داخلی هر واحد، امکان اتصال کلیه واحد ها به شبکه اصلی(Core) فراهم گردیده و بنابراین کلیه واحد ها قابلیت ارتباط با یکدیگر و حتی کنترل شبکه از مکان دیگری به جز برج را فراهم می نماید. قابلیت اجرای ویدئو کنفرانس و سیستم ویدئو مرکزی تکمیل کننده شبکه مدرن این مجتمع هوشمـند می باشد.

سیستم دوربین مداربسته مجتمع نگار با قابلیت ذخیره اطلاعات در کامپیوتر مرکزی وظیفه کنترل ورودی و خروجی ها، پارکینگ ها و لابی ها را به عهده دارد. استفاده از سیستم صوتی در تمامی بخش های برج اعم از پارکینگ ها، لابی ها و داخل واحد هـا به صورت مجزا امکان پذیر می باشد.

جهت ارتباط تلفنی10خط تلفن براي هر واحد پيش بيني شده است. تأسیسات الکتریکی برج نگار با سیستم ارتینگ مجزا جهت مشاعات، واحد ها و صاعقه گیر تکمیل گردیده است. مجموع عـوامل فـوق و ساير امتيازات فني، اين برج را به عنوان فاخر ترين برج تهران چه از لحاظ معماري، حجم، استراكچر، رعايت ضوابط ايـمني در نظر كارشناسان اين رشته شناسانده است.

 

نمای شیشه 5500 متر مربع Curtain wall ساخت Asas می باشد. پنجره ها از آلـومینیوم Thermal-break ساخت Asas وشیشه های دو جداره می باشد. به منظور ایجاد محیطی عاری از صدا و تشعشعات خورشیدی از گاز آرگـون در بین شیشه ها استفاده شده است. مزیت استفاده از آلومینیوم Thermal-breakدر نما علاوه بر زیبایی، سبکی آن می باشد به صورتی که هر مترمـربع آلـومینیوم 30  گرم در هر متـر وزن دارد، کـه در مقـایسه با سـایر مصالح 10 برابر سبـک تر می باشد.

استفاده از درز انبساط Expand joinds در برابر گرما و سرمـا و تنش زلزله، انعـطاف نما را بالا برده است، لاستیک درزبندی از جنس EPDM و مقاوم در برابر آفتاب مستقیم انتخاب شده. کلیه زیرسازها از جنس آلومینیوم و توسط پیچ های Stainless Steel می باشد. 

جهت پوشش دیوارهای خارجی از پشم سنگ و پشم شیشه بصورت کامپوزیت پنـل استفـاده شده است. کـه قـابلیت بالایـی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد و عایق صوتی (اکوستیک) مطلوبی می باشد. پوشش داخلي واحد ها نيز از نوعي كاغذ ديـواري قابل شستشو با مارك تجـاري Dura Fort ساخـت كشور هلند مي باشد.

پوشش کف های عمومی به صورت سنگ گرانیتی و راه پله ها از جنس سنگ تراورتـن است. جهت پوشش سقف هـا در محل های عـمومی تـرکیبی از سفـیدکاری دكوراتيو و پنـل های آلومینیومی به کار رفته شده است. در اجرای سقف های کاذب واحد ها ازKnauf آلـمان استـفاده شده است.

دیوار اصـلی بلوک سبک نوع Leca سقف کـامپوزیت پـنل است. دراجـرای کف واحد ها از پارکت Nobbless به هـمراه MDF سوئیسی Nobbless استفاده شده است. کف سرویس و آشپزخانه با سرامیک درجه 1 ايراني و ايتاليايي، دیوارها توسط کاشی درجه یک ايراني و اسپـانیایی مـفرش شده است.

پارکـینگ ها با سنـگ لاشتـر درکف، گندمک و گـرانيت در دیوارها فـرش شده است. درهای ورودی واحدها تمام چوب، با طرح منحصر به فرد می باشد و ازدستگیره Mandelli ایتالیـا و قفل الكتريكي Hyundae کره استفاده شده است.

 یراق آلات و دستگیره های داخل واحد ها تركيبي از بهریزان و Mandelli  است.
امکانات و خدمات

باند هلیکوپتر

اختصاص یک باند هلیکوپتر به مسـاحت 130متر مـربع می باشـد كه در نوع خود براي يك مجتمع اداري تجاري، اين امتياز منحصر به فرد مي باشد.

پارکینگ

به دلیل واقع شدن برج نگار در یکی از پر ترددترین نقاط تهران و اطمینان و آسایش ساکنان در خصوص محل امن برای اتومبیل های خود مجموعه را برآن داشت تا با احداث 7 طبقه پارکینگ به ظرفیت 249 خـودرو نياز به حق ساکنان را پاسخگو باشد.
 

آسانسورها

جهت آرامش و آسایش ساکنان در برج نگار تعداد 5 آسانسور مسافری با سرعت 2/5 متر بر ثانیه با ظرفیت 1000 كيلوگرم 13نفره و یک آسانسور باری به ظرفیت 1500 با سرعت 2مـتر بر ثانیه (در صورت لزوم) و آسانسوری ویـژه حمل اتـومبیل از طبقه همکف تا پارکینگ طبقه سوم منظور گردیده است.

این آسانسور از شـرکت Kone فنلاند تهیه شده، نوع کابین و عدم لرزش درحـرکت کابین از نکات حائز اهمیت آن بـشمار می آید. کـلیه آسانسور های برج نـگار دارای نمایشگرهای مـدرن جهت اعلام موقعیت کابین و اعـلام کیفیت و کارایی قطعات بوده و راندمان سیستم در آنها قابل مشاهده است.

وجود دو راه پله اضطراری جهت امنیت بیشتر ساکنان با قابلیت مقاومت بالا در برابر حرارت و با بهره بـردن از درب های ضد حریق ضربه ای در برج اطمینان بخش ورود و خـروج اضطراری ساکنان می باشد. نمایی زیبـا و مدرن در کنار معماری لـوکس و منحـصر بفرد، نورپـردازی تخصـصی و علـمی در داخل و خارج ساختمان رعایـت مسایـل ایـمنـی و... برج نـگار را به عنـوان الگـوی منـاسبی در صنـعت سـاختـمان معرفی مـی نماید .

  تاسیسات مکانیکی

سیستم سرمایش، گرمایش و آب گرم مورد نیاز از طریق2چیلرجذبی و دو دیگ بخار با فشار بالا تأمین می گردد، این چیـلرها از بهترین و پیشرفته ترین چیلر های موجود می باشند. و ازشرکت Ebara ژاپن تهیه و نصب گـردیده است. تـهویه مطبوع نیز از طریق چیلرهای جذبی و بوسیله فن کوئل های سقفی صورت می گیرد.

این فن ها، بصورت مداوم هوای داخل کلیه سرویس ها را بصورت مرکزی و توسط فن های اگزوز پشت بام تعویض می نماید. آب رسانی به واحد ها از طریق لوله های گالوانیزه و سوپر پایپ انجـام می گردد. در قسمت هایی که لـوله ها بـراحتی قـابل دسترسی نیستند و احتمال خوردگی در آنها وجود دارد، لوله ها از نوع پلیمر پنج لایه سوپر پایپ با عمر بالا می باشند.

سيستم فاضلاب آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی بصورت جداگانه جمع آوری شده و توسط لوله های چدنی به شـبکه فاضلاب هدایت می گردد. لوازم بهداشتی ازمحصولات شرکت Kiki چین برگزیده شده، شیرآلات استفاده شده در واحد ها نیز نوع الکترونیکی و از بهترین نوع موجود بوده و از شرکت KWC سوئیس تهیه گردیده است.

 
  

تاسیسات الکتریکی

تأمین بـرق واحد ها بصورت مجزا و از محل اتاق برق در طبقه -1 امکان پـذیر می باشد. جهت تـأمین بـرق در مـواقع اضطراری از دیزل ژنراتوری با ظرفیت KVA 500 ساخت شرکت Volvo استفاده شده. این ژنراتور قابلیت تأمین برق جهت تأسیسات عمومی، آسانسورها، روشنایی لابی و داخل واحدها را دارا می باشد.
 

UPS

با توجه به کاربری تجاری، اداری واحد ها، برای تمامی واحد ها سیستم UPS در نظر گرفته شده است تا در زمان قطع برق اطلاعات شبـکه از بین نـرود. لـوازم بـرقی و کـلـید پریزهـا از شرکـت فــرانسوی Legrand تـهیه و مـورد استـفاده قرار گـرفته اند.

 

سیستم ضد حریق

اعـلان و اطفاء حریق بعنوان یکی از مـهمترین مسائل برج های بلنـد مرتبـه بـاید از جایگاه ویژه برخوردار باشند، لذا این مهم مجموعه را برآن داشت که از بهترین نوع موجود استفاده شود. به هـمین منظور از سیستم اعلان حریق Addressable-Gent انگلستان استفاده گردیده و جهت اطفاء برای واحد ها Fire box در د اخل لابی ها نصب شده وبدین صورت امـکان اطفاء خشک و تر در طبـقات به سهولت امکان پذیر می گردد.

پارکینگ ها نیز به سیستم اطفـاء اتومـاتیک (Sprinkler) مجـهز شده است. آنتن مرکزی قابلیت دریافت و پـخش شبکه های داخلـی و خارجی را دارا می باشد و از شرکت آلمانی Katrine  تهیه شده است و سیستم عملکرد آن UFO می باشد. اینترنت مرکزی با سرعت بالا و توسط فیبر نوری امکان ارائه هر پهنای باندی را دارا می باشد.
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
تهران ، خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک
این برج در خیابان ولیعصر، به صورت سه بَر، در صد متری شمال مـیدان ونـک احداث شده و از طریق بزرگراه‌های مدرس، حقانی، همـت، کردستان و نـیایش، دسترسی دارد .
 
 
جهت خرید واحدهای برج نگار، خرید برج های تهران ، خرید خانه های لوکس تهران ،اطلاع از قیمت برج های تهران ، قیمت پنت هاوس در تهران ، قیمت برج های لوکس تهران ، قیمت خانه های لوکس تهران ،خرید ساختمان های مارک دار و
 سایر برج ها و 
مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
نام معمار رو میشه لطف کنید؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۴
میشه پلان ساختمون رو هم بذارید
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5