امروز : شنبه ۱۴۰۰ دوم بهمن
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج تجاری-اداری باران تهران

تعداد طبقات : 31     ارتفاع برج : 154 متر     شهر:    تهران
4 ستاره از میانگین نظرات 25 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 33233معرفی
منطقه 3 شهرداری تهران با وسعتی معادل 2940 هکتار شامل 6 ناحیه و 12 محله می باشد. قرارگرفتن 66 سفارتخانه ، مراکز عمده تجاری-اقتصادی، موسسات دولتی، مراکز آموزش عالی، بوستان های فرامنطقه ای (ملت، بهشت مادران، طالقانی) کتابخانه و مراکز تفریحی و فرهنگی، مـراکز ورزشی (کوثر، انقلاب) ؛ مسـاجـد و حسینیه ها (قبا، الغدیر، حسینیه ارشاد) و همچنین استقرار گذرگاه های وسیع شهری مانند بزرگراه شهید صدر، شهید مـدرس، شهید چمـران، شهید همت و رسالت، منطقه 3 را به یکی از مهم ترین مناطق مسکونی، اداری وتجاری تهران تبدیل نموده است.
مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری-اداری باران در زمینی به مساحت 12/229 مترمربع با زیربنای 156/179 مترمربع در 31 طبقه مشتمل بر 211 واحد تجاری (طبقات زیرهمکف تا هفتم) ، 214 واحد اداری (طبقات هشتم تا بیست و سوم) و 3000 پارکینگ می باشد، این مجتمع با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار، فضایی مناسب برای دفاتر اداری، محلی جهت امکان خرید کالا و گذران اوقات فراغت، مطابق با استانداردهای جهانی در حال احداث می باشد.

ویژگی های معماری

سازه برج تجاری- اداری باران از نوع اسکلت بتنی و سیستم باربر سازه ای با دیوار برشی مسلح به همراه قاب خمشی انتخاب شده است. طراحی و اجرای سازه مجتمع باران منطبق بر آیین نامه 2800 زلزله وزارت مسکن و شهرسازی صورت گرفته که این امر پروژه را به لحاظ ایمنی و استحکام در برابر عوامل طبیعی؛ به پروژه ای ممتاز و قابل اعتماد تبدیل نموده است. در طراحی نمای بیرونی مجتمع، به ایمنی، زیبایی و روز آمد بودن توجه ویژه ای صورت گرفته است، به همین منظور از نمای شیشه ای مدرن (Cartain Wall) به همراه ترکیبی از نمای کامپوزیت پانل و سرامیکی استفاده شده است.

به منظور سهولت رفت و آمد در طبقات تجاری و اداری، علاوه بر پیش بینی محل های جداگانه، از تجهیزات مدرن و مناسب به تعداد کافی بهره گرفته شده است، بر همین اساس مجموعا 23 آسانسور جهت ارتباط بین طبقه -7 تا طبقه بیست و سوم در نظر گرفته شده است. جهت دسترسی به طبقات تجاری، تعداد 14 دستگاه پله برقی، 2 دستگاه آسانسور پانوراما، یک راه پله دکوراتیو و 6 راه پله مجزا در نظر گرفته شده است.  
امکانات و خدمات

در برج باران با توجه به رویکرد و نگرش سازندگان، در راستای ایجاد محیطی مناسب به منظور خریداری تمامی کالاهای مورد نیاز با سرعت و سهولت و فضائی ایده آل برای دفاتر اداری و همچنین دسترسی آسان به فضاهای تجاری و اداری؛ امکاناتی مانند:

 6 طبقه پارکینگ (طبقات 2 - الی -7)

 15 دستگاه آسانسور جهت سرویس دهی به واحدهای اداری و V.I.P در بخش شمالی و جنوبی

 3 دستگاه آسانسور جهت سرویس دهی به واحدهای تجاری، رستوران، فضاهای تفریحی ورزشی و سالن های اجتماعات

 2 دستگاه آسانسور پانوراما در ووید مرکزی

 2 دستگاه آسانسورباری

 1 دستگاه آسانسور مخصوص حمل زباله

 6 راه پله مجزا

  وُید با قابلیت احداث کافی شاپ در طبقات اوّل و دوم

  رستوران ملل در طبقه پنجم

  شهربازی در طبقه ششم

  راه پله دکوراتیو جهت بخش تجاری

  رمپ معلق و آبشار مصنوعی در طبقه همکف

 سالن اجتماعات و کنفرانس در طبقۀ هفتم پیش بینی شده است.

 
پلان ها

واحدهای تجاری مجتمع باران در 9 طبقه مشتمل بر 211 واحد تجاری می باشد:

 

واحدهای اداری مجتمع باران در 16 طبقه (از طبقه هشتم تا بیست و سوم) مشتمل بر 214 واحد اداری می باشد:

 
موقعیت جغرافیایی

مجتمع تجاری- اداری باران در تهران خیابان شریعتی و مابین خیابان میرداماد و اتوبان همت، نبش خیابان دشتستان سوم واقع شده است. دسترسی آسان از طریق بزرگراههای شهید همت، آیت الله مدرس، رسالت و صیاد شیرازی، این مجتمع را بلحاظ دسترسی، در موقعیتی ممتاز قرار داده است.

 
 
 
جهت خرید واحدهای برج تجاری-اداری باران تهران و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
بی چاره مالکانی که حدود ۱۰ سال در ای برج سرمایه گذاری کرده و هنوز اماده تحویل نیست ۔ سازه پایدار و نیروی انتظامی به تعهداتی که برای اتمام این پروژه بر عهده دارند پایبند نیستند ' اختلاس دیگری از نیروی انتظامی ۔
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۶/۳۱
تمام پروژهايشان كه تابه حال ساخته يادرحال احداث ميباشدبه حال خودش رهاشده ومردمي كه ازسازه پايدارخريدداشته اند مغبون شده اندوسرمايه گذاريشان به بادرفته است وهيچكس پاسخگونيست
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۲/۲۲
سلام می شه فیلم های مراسم های مختلفی که برگزار شده رو بگذارین بخصوص مسابقاتش رو
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۱۷
با سلام
ميشه پلان ها رئ هم بزارين
نه به اين صورت نوشتاري
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۱۴
واقعا عالیه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۷
خیلی عالیه واقعا
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۲۷
يكى از بزرگترين و مجلل ترين مركز تجاريهاى خوارميانه است!
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۳/۶
در شهرک باغمیشه تبریز پروزه اجرا کنید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۲۴
عالیه این برج نگین تهرانه
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5