امروز : شنبه ۱۴۰۱ سي و يکم ارديبهشت
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتمع تجاری - اداری گرند سنتر جانباز

تعداد طبقات : 43     ارتفاع برج : 185 متر     شهر:    مشهد
3 ستاره از میانگین نظرات 3 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 8367معرفی

پروژه مجتمع تجاری/ اداری/ تفریحی گرند سنتر جانباز در زمینی به مساحت 2250 مترمربع و زیربنای حدودا 60،000 مترمربع در حال احداث می باشد. این پروژه یکی از پروژه های "گروه شرکتهای گرند" بوده که توسط شرکت بازرگانان اندیشه پرداز مجد طلایی اجرا می گردد و در راستای ایجاد سازه ای بی بدیل و مدرن با در نظر گرفتن مولفه هایی همچون استحکام، زیبایی، بالابودن عمر مفید و ... در جهت عمران و سازندگی شهر مقدس مشهد در حاشیه بلوار جانباز در دست ساخت می باشد.

گرند سنتر جانباز برگرفته از کاربری های متمایز و جامعی است برای سرمایه گذاران و علاقمندان به پروژه های خاص و ویژه. بهره مندی از تکنولوژی و دانش فنی روز صنعت ساختمان، پروژه گرند سنتر جانباز  را دارای ویژگی های منحصر به فردی می نماید که استحکام، زیبایی و دوام تنها نشان دهنده بخشی کوچک از نام گرند سنتر می باشد.

مزیت های پروژه گرند سنتر جانباز :

* سهولت دسترسی به خیابان های اصلی شهر و واقع شدن در مرکز و شاهراه مبادلات اقتصادی  تجاری شهر مشهد .

* مرتفع ترین برج اداری تجاری در حال حاضر در شهر مشهد با 43 طبقه و حدودا 185 متر ارتفاع

* ابعاد مناسب پروژه و ایجاد درک بصری از پروژه برای مخاطبین

* موقعیت کروکی مناسب و بلوک بودن آن که چهار طرف پروژه خیابان می باشد .

* موقعیت مکانی مناسب از جهت رشد اقتصادی

* معماری منحصر به فرد و مدرن

* استفاده از مرغوب ترین مصالح ساختمانی

* برخورداری از نوین ترین امکانات تجاری/ خدماتی / رستورانی / ورزشی /  تفریحی

* اعطای شرایط ویژه جهت خرید و سرمایه گذاری با ارزش افزوده مناسب

* سهولت دسترسی به وسایل نقلیه عمومی

مشخصات کامل برج
پروژه مجتمع تجاری/ اداری/ تفریحی گرند سنتر جانباز در زمینی به مساحت 2250 مترمربع و زیربنای حدودا 60،000 مترمربع مرتفع ترین برج اداری تجاری حال حاضر در شهر مشهد با 43 طبقه و حدودا 185 متر ارتفاع در حال احداث می باشد.

در مجتمع تجاری- اداری گرند سنتر جانباز  با توجه به رویکرد و هدف سازندگان، در راستای فراهم آوردن محیطی مناسب به منظور خریداری کلیه کالاهای مورد نیاز به همراه سپری کردن اوقاتي توام با لذت در بخش های تفریحی و ایجاد فــضایی ایده آل برای دفاتر اداری امکاناتی مانند:

 • هایپرمارکت (به مساحت 4500 متر مربع در دو طبقه)
 • مجموعه های تفریحی (شامل: سالن های بیلیارد، بولینگ و کافی نت ،سینماهای چندبعدی و ...)
 • شهربازی سرپوشیده
 • دنیای کودکان(خانه اسباب بازی، خانه کیک و شکلات،شهر شادی، بازی های رایانه ای و ...)
 • کتابخانه عمومی
 • شاپینگ سنتر(مرکز خرید )
 • رستوران ملل- فست فود و کافی شاپ
 • سالن همایش بین الملل ، تالارهای مجالس
 • گالری های نمایشگاه ، مجموعه باغ های گرند ، بام سبز
 • مجموعه های خدماتی- بهداشتی
 • پارکینگ طبقاتی مجهز با رامپ برقی
 • 7 دستگاه آسانسور شامل 2 دستگاه آسانسور جهت واحدهای تجاری 5 دستگاه آسانسور جهت واحدهای اداری
 • 12 دستگاه پله برقی جهت واحدهای تجاری
ویژگی های معماری

 استفاده از سبک های معماری فولدینگ از اوایل دهه 1990 مطرح گردید و به تدریج اکثر معماران نام آشنا به این سبک گرایش پیدا کردند، مجتمع گرند سنتر جانباز  با الهام گیری از این سبک مدرن که در آن با طراحی نمایی نرم و انعطاف پذیر، پیچیدگی ها و فضاهای بصری زیبایی را پدید می آورد و در حجم سازه و قرارگیری باغ های معلق در تراز های متفاوت در عین زیبایی و پویایی پروژه ای کارآمد و منحصر به فرد را در ایران اسلامی شکل می دهد.

بهره مندی از بهترین مواد مصرفی در فضاهای داخلی و خارجی با توجه به روانشناسی رنگ، تنوع در پرسپکتیو ویدها و ورودی ها، استفاده از آسانسورهای اکسپوز شیشه ای و ایجاد تراس های معلق در کلیه طبقات تنها بخشی از نوع معماری مدرن و استفاده از المان های بصری نوین به شمار می آید.

سازه و نما

سازه گرند سنتر جانباز  فلزی با سیستم تیوپ و از نوع پیچ و مهره ای می باشد، این سازه از سطح زمین تا طبقه فوقانی حدودا 185 متر ارتفاع دارد ، این نوع سازه اولین بار در برج سیرز شیکاگو استفاده شده است، از این سازه در ساخت برج های بلند مرتبه استفاده می گردد، بهره مندی از این نوع سازه علاوه بر بالا بردن سرعت اجرایی سبب مقاومت بالای ساختمان در برابر عوامل طبیعی مانند زلزله و بادهای شدید می گردد.

در این طرح از تیرها و ستون های صلب با فاصله کم در شبکه خارجی استفاده می گردد این امر سبب می گردد فاصله ستون های داخلی بیشتر می گردد و این فاصله بیشتر به ایجاد وید بزرگتر در داخل ساختمان کمک شایانی می نماید.

فونداسیون گرند سنتر جانباز  نیز پس از گودبرداری به ارتفاع 30 متر به صورت یکپارچه و به ارتفاع 2 متر انجام شده است. به منظور زیبایی و بالا بردن عمر مفید ساختمان از ترکیب ورق کامپوزیت پنـل- سنگ سفید و شیشه اســپایدری استفاده می گردد. پنجره ها در پروژه گرند سنتر جانباز از نوع دوجداره پی وی سی که عایق مناسبی برای صدا و جلوگیری از هدر رفت انرژی به شمار می آید انتخاب شده است . در انتخاب کلیه مواد و مصالح مصرفی پروژه رعایت قوانین شهرسازی و مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و صرفه جویی در مصرف انرژی در نظر گرفته شده است.

امکانات و خدمات

تاسیسات مکانیکی

 بهینه سازی مصرف انرژی، عمر مفید، راندمان بالا و... از عواملی هستند که در انتخاب و طراحی تأسیسات مکانیکی و الکتریکی مجتمع گرند سنتر جانباز از اهمیت بالایی برخورداری هستند، به همین منظور تأسیسات گرند سنتر جانباز  به 3 بخش مجزا تقسیم بندی شده است، این زون بندی در طبقه 3- جهت واحدهای تجاری، طبقه 9 جهت واحدهای اداری و تالارها و طبقه 27 جهت واحدهای اداری در نظر گرفته شده است.

 سیستم سرمایش و گرمایش: در طراحی سیستم سرمایش و گرمایش گرند سنتر جانباز از فن آوری های روز دنیا بهره گیری شده و کلیه استانداردها و قوانین مربوط به مبحث 19 مقررات ملی ساختمان رعایت گردیده اند. برای تأمین گرمایش و انرژی لازم جهت آبگـرم مصرفی در گـرند سنتر جانباز از موتـورخانه مرکزی و دیگ های فـولادی در هر زون تأسیساتی اسـتفاده می گردد. سرمایش برج نیز توسط چیلرهای تراکمی همراه با فن کوئل تأمین می گردد. سیستم هوای تازه که توسط هواسازها ایجاد می گردد تأمین کننده هوای تازه در داخل واحدها و مشاعات مجتمع می باشد، اگزاست فن های مناسب نیز جهت مکش هوا به صورت مطلوب تأثیرگذار در تهویه هوا، در فصول مختلف سال می باشد. آبرسانی به واحدهای تجاری- اداری توسط بوستر پمپ های مستقل مخازن ذخیره آب در هر زون تأسیساتی تأمین می گردد، آب مورد نیاز هر بخش از مجتمع پس از ذخیره جهت مصارف آبرسانی، آتش نشانی و تهویه مطبوع به بخش های مختلف انتقال می یابد.

تاسیسات الکتریکی

 تأمین برق مجتمع توسط شبکه سراسری ، به صورت مجزا و از محل پست برق ورودی مجتمع صورت می پذیرد، برق مورد نیاز هر واحد پس از انتقال توسط باس داکت ها در طبقات توزیع و پس از عبور از کنتور مجزا هر واحد جهت مصرف به واحـد مربوطه منتقل می گردد.

تأمین برق اضطراری برای پمپ های آتش نشانی، آبرسانی، تجهیزات حفاظتی، روشنایی عمومی و روشنایی کلیه واحدهای گرند سنتر جانباز  به صورت خودکار و توسط دیزل ژنراتورهای تأمین برق اضطراری پیش بینی شده است. بهره مندی از سیستم های حفاظتی مانند دوربین های مدار بسته (در مشاعات و داکت های تأسیساتی) ، مرکز مانیتورینگ، سیستم های صوتی در طبقات تجاری، سیستم برق گیر، آنتن و ماهواره مرکزی و امکانات مخابراتی نظیر فراهم آوری بستر 2 خط تلفن برای واحدهای تجاری، 4 خط تلفن برای واحدهای اداری و همچنین کنترل مجتمع توسط سیستم های هوشمند مدیریت ساختمان را می توان بخش كوچكي از تأسیسات الکتریکی مدرن به کار رفته در گرند سنتر جانباز به شمار آورد.

اعلان و اطفاء حریق نیز به عنوان یکی از مهمترین بخش های تأسیساتی مجتمع های بلند مرتبه باید مورد توجه ویژه واقع گردد، بر همین اسـاس اسـتفاده از دتـکتور حسـاس به دود و گـرما در داخـل واحـدها و محل های عـمومی جـهت اعـلان و Fire Box در طبقات جهت اطفاء، سبب ایجاد آرامش خاطر و ایمنی بالا گرند سنتر جانباز خواهد شد.

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
 مبنای مکان یابی پروژه ، انجام مطالعات وسیع دانشگاهی و تحقیقات بازار در سطح شهر مشهد و سرانجام انتخاب مکان های در حال رشد شهری است. پروژه گرند سنتر جانباز در یکی از بهترین مناطق تجاری -  تفریحی ، شاهراه اقتصادی و تجاری شهر مشهد ، بلوار جانباز واقع شده است. این پروژه با دسترسی های آسان از لحاظ اقتصادی رشد رو به بالایی دارد.
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۳۰
این برج گود برداری شده و آماده ساخت ارتفاع اون هم توی سایتش ۲۰۵متر هستش
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
این پروژه کلاه برداری بود لطفا از سایت بردارید
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5