امروز : يكشنبه ۱۴۰۲ دوازدهم آذر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج های اوریاد

تعداد طبقات : 25     ارتفاع برج : 75 متر     شهر:    ارومیه
0 ستاره از میانگین نظرات 4 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 15809معرفی
شهر توریستی و بین المللی اوریاد در زمینی به مساحت بیست هکتار ، حد فاصل پارک گوللر باغی و پل قویون  در امتداد رودخانه شهر چای ارومیه  طراحی ودر حال اجرا می باشد . 
 پروژه اوریاد با مشارکت شهرداری و شرکت زیبا مکان در سال 92 کلنگ زنی شده است و در حال حاضر از 73 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است. و به یاری خداوند متعال  با سرعت چشمگیری در حال ساخت میباشد.
 
مرکز تجاری بین المللی اوریاد مال :
این مرکز تجاری شامل هایپرمارکت عظیم ، فروشگاه های لوکس متنوع با برندهای مشهور دنیا ،پارکینگ طبقاتی ، شهر کودک مدرن، فست فودها،کافی شاپ ها،رستوران های مجلل ، سینما پنج بعدی و تفرجگاه بام سبز با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا در حال اجرا می باشد .
 
برج های دوقلوی اوریاد :
برج های دوقلوی مسکونی اوریاد با رعایت تمامی اصول فنی و معماری  با شکوه تمام در حاشیه سبز رودخانه شهر چای ارومیه در حال اجرا میباشد.
محل استقرار برج ها به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر فاصله را با ساختمانها و بناهای اطراف منطقه داشته باشد؛به طوریکه تمامی واحدها به صورت ویلایی بزرگ لوکس و سه بر  طراحی شده است که پنجره آن ها  مشرف به فضای سبز و وسیع رود خانه  شهر چای و کوههای اطراف می باشد. 
 
هتل 5 ستاره اوریاد :
یکی دیگر از جذابیت های منحصر به فرد این شهر توریستی هتل 5 ستاره اوریاد میباشد که در این راستا برای اولین بار در دنیا نقشه جغرافیایی کشور در قالب هتل پنج ستاره طراحی شده است و طبقات آن متناسب با فرهنگ ، آداب و رسوم استان های کشور ایران خواهد شد.        
 
موقعیت مکانی اوریاد :
با توجه به اینکه یکی از مهمترین شاخصه ها در امر سرمایه گذاری موفق،انتخاب مکان و موقعیت مناسب می باشد .
لذا واقع شدن پروژه اوریاد در امتداد رودخانه شهرچای و مشرف بودن به شریان های اصلی و مشهور شهر ازجمله خیابان شهید بهشتی ، پارک گوللرباغی، بلوار امام علی (ع ) ، پل قویون و  قرار گیری در مسیرتفرجگاه بند از امتیازات ویژه این پروژه عظیم می باشد.
لازم به ذکر است که تنها 20% از فضای سایت اوریاد زیر ساخت عمرانی بوده و ما بقی به صورت باغ ایرانی،فضای سبز و پارک ساحلی می باشد.
باید اشاره داشت که سیتی سنتر ، هتل پنج ستاره ، فضاهای رفاهی،باغ های ایرانی ، باغ گل ،پارک آبی ، شهربازی ،باغ مینیاتوری ،سینما پنج بعدی،سایت قایقرانی ، رستوران های جزیره ای،دریاچه مصنوعی و...از جمله امکانات این مجموعه توریستی می باشد که در نوع خود در سطح کشور کم نظیر بوده و بالاتر از استانداردهای تعریف شده برای شهرهای توریستی می باشد .
استان آذربایجان غربی با مرکزیت شهر ارومیه به دلیل همجواری با سه کشور مهم ترکیه،آذربایجان و عراق به عنوان دروازه ورود به اروپا می باشد که این موقعیت ممتاز ،ارومیه را از شهرهای دیگر متمایز می سازد.
 
اوریاد مال
مرکزتجاری بین المللی اوریاد  در امتداد رودخانه شهرچای ارومیه  طراحی و در حال اجرا میباشد .
 اوریاد مال به سبب اشرافیت و دسترسی آسان به شریان های اصلی و مشهور شهر از جمله : پارک بزرگ گوللرباغی ، خیابان دانشکده ، پل قویون ، بلوار امام علی(ع) و قرارگیری در حاشیه سبز رودخانه شهرچای (یکی از بزرگترین پتانسیل های گردشگری ارومیه)  موقعیت تجاری بی نظیر و چشم انداز وسیع و زیبایی داشته و به ارزش آن دو چندان می افزاید.

 اوریادمال دارای مجهزترین و مدرنترین هایپر مارکت ، فروشگاه های لوکس متنوع و برندار ، رستوران و کافی شاپ های بزرگ و متعدد ، تفرجگاه بام سبز، طبقه کودک ، شهر بازی ،فودکورت و پارکینگ طبقاتی می باشد . 
 
اختلاف سطح دو خیابان اصلی اوریاد باعث شده است که اوریادمال دارای دو طبقه همکف باشد که علاوه بر دسترسی راحت و آسان به زیبای و ارزش آن می افزاید.

مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات

پارکینگ طبقاتی
برخورداری از 30000 مترمربع پارکینگ طبقاتی وپارکینگ محوطه وسیع برای رفاه حال وارامش خاطر مراجعین محترم ازدیگر مزیتهای این  پروژه می باشد.
 
بام سبز
 بام سبز اوریاد مال با چشم اندازی زیبا و فضایی ارام برای گردش واستراحت ونیز برخورداری از فضاهای نمایشگاهی،خدماتی و تفریحی از دیگر ویژگیهای منحصربه فرد مجموعه عظیم وبی نظیر اوریاد می باشد.
هتل ایران اوریاد  
 
شهربازی اوریاد
 شــهربازی بزرگ،متنــوع  با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا  برای تفریح و سرگرمی و در عیــن حــال سرپوشــیده بــر جذابیــت مجموعــه اوریــاد می افزاید.
 
پارک آبی
پــارک آبــی اوریــاد محیطــی کــم نظیــر بــرای ایجــاد انگیــزه تفریــح ، ورزش و ســرگرمی بــرای تمــام رده هــای ســنی میباشد.کانســپت ایــن بنــا برگرفتــه از ســه مــوج خروشــان است که علاوه بر هماهنگی با رود خانه شهر چایی که از سایت اوریاد میگذرد المانی از حرکت و جنبش را به نمایش گذاشته است .
 
باغ مینیاتوری کودک  
بــاغ کــودک اوریــاد بــه عنــوان مرکــز پــرورش فکــری بــرای کــودکان و نوجوانــان در نظــر گرفتــه شــده اســت.
 
 در طراحــی ایــن مــکان جهــت ایجــاد فضایــی متناســب بــا روحیــات کــودکان از بــازی خانــه ســازی الهــام گرفتــه شــده و همچــون قطعــات بــازی متنــوع و در رنگهــای شــاد ایجــاد گردیــده کــه در نــگاه بیننــده گویــی کــودک بــا فکــر کودکانــه و خــلاق خــود ســاختمانی ســاخته اســت.
 
باغ گل اوریاد 
  مجتمــع بــاغ گل اوریــاد بــه عنــوان نمایشــگاه دائمــی گل و گیــاه میباشــد کــه عــلاوه بــر زیبایــی و عطــر افشــانی 
درمحوطــه ایــن مجموعه،امــکان عرضــه انــواع گیاهــان و بذرهــا را در همــه فصول،همــراه بــا آمــوزش هــای لازم بــرای خانــواده هــا فراهم خواهد نمود.کانسپت مورد استفاده این بنا برگرفته از نیلوفر آبی می باشد.
  

هتل ایران اوریاد
در اصل قلب مجموعه اوریاد به حساب می آید و در واقع کانون طراحی شهر اوریاد است .این هتل با شکوه و صلابتی  بی نظیر تمامیت ارضی ایران را آنچنان به رخ می کشد که هر بیننده ای را به شگفتی وا میدارد.
هتل ایران اوریاد پدیده ای است که اتحاد قومیت های کشورمان و یکپارچگی ملتش را به رخ جهانیان می کشد و نشان می دهد ، جغرافیای تثبیت شده ی ایران را مقدس و لاینفک می شمارد. 
 این هتل دارای سالن های متعدد و رستوران های تراسی و استخر روباز در نماد دریای خزر و آبشار نمایانگر آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای عمان بر اساس آداب و رسومات تمامی استان های کشورمان طراحی شده که انشاالله در زمان بهره برداری با حمایت مسئولین محترم وقت مدیریت هر قسمت توسط اقوام مختلف کشورمان صورت خواهد گرفت .

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5