امروز : چهارشنبه ۱۳۹۵ چهارم اسفند
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برج رزیدانس ارومیه

تعداد طبقات : 25     ارتفاع برج : 80 متر     شهر:    ارومیه
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 819
معرفی
رزیدانس از جمله پروژه های زیبای شهر ارومیه می باشد که این برج بلند 25 طبقه با کاربری مسکونی می تواند برای خرید پیشنهاد شود.
ابتدای جاده بند بر روی زمینی به مساحت 26000 متر مربع یکی از بهترین پروژه های ارومیه با دارا بودن واحد های تجاری و مسکونی اجرا شده است که این پروژه دارای 35 واحد لوکس با متراژ 430 متر مربع می باشد و همچنین طبقات همکف و اول این پروژه دارای واحدهایی تجاری لوکس و مجلل می باشد. با توجه به این امر که این پروژه به تازگی اجرا شده است می تواند یکی دیگر از پیشنهادهای سرمایه گذاری پرسود و پربازده در ایران باشد.
مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
در طبقات 21و22 یک استخر برای استفاده ساکنین ذر نظر گرفته شده است .
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
ارومیه، بلوار جام جم، روبروی سعید
 
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5