امروز : دوشنبه ۱۳۹۹ ششم بهمن
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتمع مسکونی لیان نیاوران

تعداد طبقات : 14     ارتفاع برج : 40 متر     شهر:    تهران
5 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

5
امتیاز:5/5
تعداد نمایش : 4573معرفی

گروه مهندسي و ساختمانی ليان به پشتوانه فعاليت درخشان در حوزه طرح و ساخت پروژه هاي ساختماني، با رويکردي متمايز و نوين و در قالب يک ساختار جامع و هماهنگ از متخصصين و نخبگان اين حوزه شکل گرفته است. ارتقا سطح کيفي پروژه هاي ساختماني در جهت تأمين هرچه بيشتر نيازمندي هاي مشتريان نهايي و بهره بردار از يک سو و ايجاد بستر موفقيت روزافزون سرمايه گذار از طريق ارايه طرح هاي نوين و کاربردي، استفاده از مصالح و تکنولوژي هاي پيشرفته و به روز و بهينه سازي روش هاي اجرايي از سوي ديگر ارکان اصلي خط مشي اين گروه براي فعاليت در اين حوزه مي باشد.

گروه مهندسي و ساختمانی ليان با بکارگيري سيستم هاي نوين و ساختاريافته مديريت و برنامه ريزي پروژه و با بهره گيري از توان فني و تجربه بالاي متخصصين خود، قصد دارد به يکي از پيشگامان اين عرصه تبديل شود؛ هدفي که تا به امروز گام هاي مؤثري در جهت نيل به آن برداشته شده است. موفقيت سرمايه گذاري ها، تحسين پروژه هاي اجرا شده از طرف فعالان بازار و رضايتمندي بهره برداران در طول فعاليت چندين ساله اين مجموعه نمايانگر رشد روزافزون، توسعه پايدار و عزم و اراده بالاي اين گروه در اين راستا مي باشد.

مشخصات کامل برج
مجتمع مسکونی لیان نیاوران مشتمل بر 14 طبقه با زیربنای 8500 مترمربع در زمینی به مساحت 1800 مترمربع در یکی از بهترین مناطق نیاوران واقع شده است.
ویژگی های معماری
پارامترهای متعددی این مجتمع 20 واحدی را به یکی از ساختمان های منحصربفرد منطقه بدل کرده است. بهینه سازی پلان های معماری علیرغم اجرای فونداسیون و عدم امکان تغییر جای ستون ها، ساخت و نصب حدود 1500 تن اسکلت پیچ و مهره با وجود پیچیدگی های قابل توجه طرح معماری، طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی حجیم، پیاده سازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق آدرس پذیر و سیستم های کنترل هوشمند ساختمان در سطح گسترده علیرغم محدودیت های متعدد معماری و تأمین حجم زیادی از مصالح متعدد و گوناگون در فاز نازک کاری و اجرای جزئیات پیچیده و دقیق معماری در لابی، محوطه، نما، روف گاردن و فضای ورزشی تنها بخشی از چالش های رو به روی گروه مهندسی و ساختمانی لیان در طول دوره ساخت بود. اقبال چشم گیر این پروژه در جلب نظر مشتری ها و صاحب نظران بازار مسکن در سطح منطقه بهترین گواه بر موفقیت گروه مهندسی و ساختمان لیان در رویارویی با چالش های مذکور است.
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۷
لطفا قیمت و شرایط رو برای من توضیح بدید. تشکر کاجی
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱/۲۲
خیلی شیکه
نظر شما
امتياز کاربران 5 از 5