امروز : شنبه ۱۴۰۲ اول مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتمع تجاری اداری نیایش

تعداد طبقات : 10     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    قزوین
0 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 12353معرفی

مجتمع تجاری اداری نیایش قزوین در راستای کمبود فضاهای رفاهی و خدماتی در منطقه ورودی شهر قزوین و با الهام و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های معماری جهان توسط مشاورین زبده کشور و استان طراحی و هم اکنون در حال اجرا می باشد .

از مهمترین ویژگی های این مجموعه تجاری– اداری می توان به این موارد اشاره کرد :

رفت و آمد آسان – ارزان و همراه با آرامش یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های ایرانی عبور از هیولای ترافیک و رسیدن آسان به مقصد دلخواه است . مجتمع تجاری – اداری نیایش با قرار گرفتن در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قزوین این امکان را فراهم می سازد تا خانواده ها با دسترسی آسان به این مجموعه بدون آنکه در ماراتن نفسگیر ترافیک خیابانهای اصلی شهر گرفتار شوند به خرید خود پرداخته و به راحتی به منازل خود بازگردند .

گستره مناسب عرضه فاز یک این پروژه 8000 مترمربع و اعیاتی آن 54200 مترمربع می باشد با توجه به تامین پارکینگ بیش از نیاز تقریبا سطح بنای مفید مجتمع 16760 مترمربع می باشد یعنی به ازای هر مترمربع بنای مفید تقریبا دو مترمربع مشاعات احداث خواهد شد و در نتیجه تنوع خدمات و کالاهای ارائه شده در این مجموعه متناسب با سلیقه های مختلف خریداران محترم آن را به یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری شهر قزوین تبدیل کرده است .

تأمین مناسب پارکینگ – رستوران و بازیگاه اختصاصی کودکان تخصیص 630 واحد پارکینگ و احداث بازیگاه و رستوران اختصاصی کودکان فضایی به یادماندنی همراه با خاطراتی خوش برای شما و فرزندان دلبندتان به ارمغان می آورد .

تسهیل شرایط سرمایه گذاری وجود پنج طرح مختلف پیش فروش واحدهای تجاری شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری در این پروژه استثنایی فراهم کرده است.

مشخصات کامل برج
مساحت زمین آن در حدود 19600 مترمربع می باشد. 

ویزگیهای زمین

این زمین با عنایت به مساحت آن و پتانسیل موجود امکان استقرار کاربری های مختلف و فضاهای متنوع در آن فراهم است . از این نظر زمین طرح به لحاظ انعطاف پذیری و تامین نیازهای ساختمانی در سطح شهر قزوین تقریبا منحصر بفرد می باشد .

سه بر بودن زمین از ویزگیهای بارز آن است به ویزه آنکه بر اصلی زمین در مجاورت بلوار آیت الله خامنه ای با طول 138 متر واقع شده است .

ویژگیهای مجتمع

* رفت و آمد آسان ارزان و همراه آرامش

این مجتمع با قرار گرفتن در بهتر ین موقعیت جغرافیایی شهر قزوین این امکان را فراهم می سازد تا خانواده ها با دسترسی آسان به این ممجموعه بدون آنکه در ماراتن نفسگیر ترافیک خیابانهای اصلی شهر گرفتار شوند به خرید خود پرداخته و به راحتی به منازل خود بازگردند .

* نوترین فناوریهای روز جهان در خدمت مردم

جدیدترین سیستم های اتوماتیک اعلان و اطفا حریق - سیستم تهویه مطبوع - چیلر و فن کوئل های سقفی - مجهز به دوربین مدار بسته و سیستم صوتی پیچینگ و ایستگاه رادیویی - پله برقی - هشت دستگاه آسانسور - سیستم آنتن مرکزی - شبکه مرکزی کامپیوتر و اینترنت پرسرعت وایرلس در کلیه مغازه ها و دفاتر تجاری

* احداث بزرگترین ساختمان پزشکان  در مجاورت بیمارستان فوق تخصصی پاستور قزوین

آمادگی ایجاد بزرگترین ساختمان پزشکان با تامین حدود 133 واحد مطب در سه طبقه

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
سایت مجتمع چند منظوره در شهر قزوین و در شمال بلوار ایت الله خامنه ای در حد فاصل بیمارستان فوق تخصصی پاستور و ورزشگاه رجایی واقع شده  و مساحت زمین آن در حدود 19600 مترمربع می باشد . از جنوب به بلوار آیت الله خامنه ای با بر 138 متری از شرق به خیابان بیمارستان پاستور از غرب به خیابان 12 متری مشترک با ورزشگاه شهید رجایی متصل میشود.
 
 
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5