In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶ دوم آبان
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

مجتمع مسکونی، اداری، تجاری پاسارگاد (مهر شهر کرج)

تعداد طبقات : +14 ، -4     ارتفاع برج : 52 متر     شهر:    کرج
3 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 5648
معرفی

پروژه مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی پاسارگاد  (مهر شهر کرج) توسط شرکت ساختمان شهر سازی هشتم به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره 276311 مورخ 15/05/85 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

ملک مجتمع تجاری مسکونی پاسارگاد کرج دارای پلاک ثبتی 170 از 578 و 580 به مساحت اولیه 20.000 متر مربع دارای دو جلد سند شش دانگ بوده که مقدار 7.820 متر مربع آن در مسیر تعریض خیابان و باند فضای سبز واقع و پس از اصلاح به مساحت 12.180 متر مربع تجمیع گردیده است و دارای 14 جلد سند (جمعا شش دانگ) می­باشد که 150 متر بر میدان جبهه دارد.

مشخصات کامل برج

مسکونی-تجاری-اداری-فرهنگی- ورزشی

کاربری :

40000 مترمربع

متراژ زیر بنا:

40000 مترمربع

متراژ زمین :

1389

تاریخ شروع پروژه :

1393

تاریخ اتمام پروژه :

%100

درصد پیشرفت :

170 واحد مسکونی ، 96 واحد تجاری ، 10 واحد اداری ، 1 واحد فرهنگی ، 2 سالن ورزشی

 

 
مشخصات پروانه ساختمانی صادره از شهرداری کرج

ملک دارای پروانه ساختمانی به شماره 9509 مورخ 19/7/84 با مساحت 38.517 مترمربع زیربنای کل که پس از اعمال اصلاحات نهایی به 43.028 متر مربع افزایش پیدا کرده است.

واحدهای مسکونی: با طراحی بسیار زیبا در 3 بلوک A . B . C و در 8 الی 14 طبقه با ورودی کاملا مستقل و مجزا از فضای تجاری و اداری به صورت نیم دایره با زیربنای 16.111 متر مربع در 170 واحد طراحی و مجوز صادر گردیده است. لازم به توضیح است که واحدهای مسکونی در سمت غربی بیش از 6.000 متر مربع فضای سبز دارند. علاوه بر آن بیش از 4.000 متر مربع نوار سبز در ضلع شرقی ملک ­(جلوی ملک)، ساختمان را در موقعیت بسیار چشم نوازی قرار داده است.

واحدهای مسکونی عمدتاً در 3متراژ 57، 85 و بالای 100 متر می باشد. پلان طبقات بلوک A, B  به صورت زیر می باشد.

ü    واحدهای تجاری : (پاساژ دانش) به مساحت 3.669 متر مربع تجاری در طبقات همکف و اول طراحی گردیده است که عملکرد زمانی وتنوع فعالیت­ها در طراحی مورد توجه بوده است. فضای سبز و فضای باز مقابل واحدهای تجاری جلوه خاصی به این مجموعه داده است. بالکن تجاری به مساحت 1981 متر مربع دارای پروانه که هنگام فروش واحد، حداقل معادل یک سوم الی یک دوم واحدهای تجاری ارزش دارد. پلان طبقه همکف پاساژ دایره ای دانش بصورت زیر می باشد.

ü    واحدهای اداری: با ورودی کاملا مستقل از فضای مسکونی و در اولین بلوک (بلوک C) در 10 واحد به مساحت مفید 1075 متر مربع در مساحت­های متنوع طراحی گردیده است.

کلیه واحدهای اداری دارای پارکینگ می باشند.

واحد های ورزشی: استخر و سونا و همچنین یک سالن ورزشی به عنوان فضای ورزشی این مجتمع تاسیس گردیده است.

واحد فرهنگی: ساخت مهدکودکی به مساحت .... متر مربع در این مجتمع موجب تکمیل این پروژه گردیده است.

ü       زیرزمین اول و دوم: شامل 358 واحد پارکینگ، 270 واحد انباری می­باشد.  

ویژگی های معماری

معماری مجتمع از 4 تا 14 طبقه به نحوی طراحی شده است که به عنوان یک المان شهری عمل نماید. فضاهای تجاری، اداری، مسکونی کاملا از هم جدا شده­ اند. ارتفاع ساختمان طوری تنظیم شده است که از اتوبان تهران- قزوین به خوبی قابل رویت است و فاصله ملک از خروجی اتوبان در حدود 300 متر و از ایستگاه مترو حدود یک کیلومتر می­باشد. موقعیت بسیار عالی مشرف به فضای 400 هکتاری باغ سیب و همچنین باند فضای سبز جلوه خاصی به این ملک می­هد.

امکانات و خدمات
موقعیت جغرافیایی
مهرشهر کرج، بلوار ارم، مقابل باغ سیب و در ضلع شمال غربی میدان 
 
 
 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۱۳
ممنون از اطلاعات در مورد این مجتمع
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5