In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

مجتمع تجاری تفریحی هماگ

تعداد طبقات : 15     ارتفاع برج : 45 متر     شهر:    بجنورد
4 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 3359
معرفی
یکی از پروژه های بزرگی که در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در حال انجام است پروژه تفریحی و گردشگری و تجاری هماگ است که می تواند برای استان در ابعاد مختلف بسیار مثمر ثمر باشد.
 مجتمع تفریحی- فرهنگی و اقامتی هماگ بجنورد در ایران منحصر به فرد بوده و آخرین استاندارهای بین المللی در آن لحاظ شده و سقفهای آن پیش تنیده است که اولین بار دراستان اجرامی شود. مجتمع هماگ نخستین و بزرگ‌ترین مجتمع هوشمند تجاری، فرهنگی، تفریحی و اقامتی شمال کشور به شمار می‌رود.
مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری تفریحی اقامتی هماگ با 120 هزار متر زیر بنا در3 بخش تجاری ،اقامتی و تفریحی – هزار و دویست پارکینگ – یک هایپر مارکت 12 هزار متری- هزار مغازه درسه طبقه – یک شهربازی سرپوشیده به مساحت 6 هزار متر- رستورانهای مختلف در 3 هزار متر زیر بنا- گالری های مختلف-3 سینما- استخرهای مختلف- هتل 5 ستاره در 15 طبقه  مطابق با آخرین استاندارهای بین المللی – کلینیک فوق تخصصی در  5 طبقه و 10 هزار مترشامل(داروخانه شبانه روزی ،آزمایشگاه ،رادیولوژی- اتاق عمل وسایر امکانات) با اعتبار 150 میلیارد تومان (1500میلیارد ریال) با مشارکت شهرداری بجنورد در میدان آزادگان و در طی سه سال ساخته خواهد شد.
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
بجنورد، میدان آزادگان
 
 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۴
خیلی عالیه واسه پیشرفت شهرمون
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۴
چه جالب از شهر ماهم مجتمع دارین تو سایتتون
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5