In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برج تجاری اداری گرند سنتر جانباز

تعداد طبقات : 156     ارتفاع برج : 0 متر     شهر:    مشهد
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 4216معرفی

پروژه گرند سنتر جانباز در زمینی به مساحت ۲۲۵۰ مترمربع و زیربنای ۳۶۰۰۰ مترمربع واقع در بلوار جانباز مشهد در حال ساخت هست.

مبنای مکان یابی پروژه ، انجام مطالعات وسیع دانشگاهی و تحقیقات بازار در سطح شهر مشهد و سرانجام انتخاب مکان های در حال رشد شهری است. پروژه گرند سنتر جانباز با 45 طبقه و 156 متر ارتفاع، مرتفع ترین برج اداری تجاری در حال حاضر در شهر مشهد و در یکی از بهترین مناطق تجاری – تفریحی ، شاهراه اقتصادی و تجاری شهر مشهد ، بلوار جانباز ، واقع شده است. این پروژه با دسترسی های آسان از لحاظ اقتصادی رشد رو به بالایی دارد .
* سهولت دسترسی به خیابان های اصلی شهر و واقع شدن در مرکز و شاهراه مبادلات اقتصادی تجاری شهر مشهد .
* ابعاد مناسب پروژه و ایجاد درک بصری از پروژه برای مخاطبین
* موقعیت مکانی مناسب از جهت رشد اقتصادی
* استفاده از مرغوب ترین مصالح ساختمانی

مشخصات کامل برج

در این طرح از تیرها و ستون های صلب با فاصله کم در شبکه خارجی استفاده می گردد این امر سبب می گردد فاصله ستون های داخلی بیشتر می گردد و این فاصله بیشتر به ایجاد وید بزرگتر در داخل ساختمان کمک شایانی می نماید. واحدها تجاری مجتمع گرندسنتر جانباز در ۸ طبقه (-۱ الی ۶+)مشتمل بر ۲۰۶ واحد تجاری می باشد. این طبقات با بهره گیری از تعداد زیادی پله برقی و آسانسور پاناروما، امکان تردد در طبقات را به شکلی شایسته برآورده نموده است.

برای ساخت ساخت این پروژه ۳۶ ماه زمان پیش بینی شده است که به زودی عملیات نصب اسکلت آن آغاز خواهد شد.
در آینده نزدیک شاهد گرند تاکسی، گرند مارکت، گرند پارک و گرند بانک در سطح شهر مشهد خواهیم بود که مراحل اجرایی آن در حال انجام می باشد…

ویژگی های معماری

بهره مندی از بهترین مواد مصرفی در فضاهای داخلی و خارجی با توجه به روان شناسی رنگ، تنوع در پرسپکتیوها و ورودی ها، استفاده از آسانسورهای اکسپوز شیشه ای و ایجاد تراس های معلق در کلیه طبقات تنها بخشی از نوع معماری مدرن و استفاده از المان های بصری نوین به شمار می آید.

امکانات و خدمات

۱- هایپرمارکت (به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع در دو طبقه )
۳- شهربازی سرپوشیده
۵- دنیای کودکان (خانه اسباب بازی، خانه کیک و شکلات، شهر شادی، بازی های رایانه ای و …)
۷- شاپینگ سنتر
۹- سالن همایش بین الملل
۱۱- گالری های نمایشگاهی
۱۳- بام سبز
۱۵- پارکینگ طبقاتی مجهز به رمپ برقی
۱۷- ۱۲ دستگاه پله برقی جهت واحدهای تجاری

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
بلوار جانباز ، حدفاصل جانباز 9 و 11
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5