امروز : شنبه ۱۴۰۰ دوم بهمن
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج مسکونی لویزان

تعداد طبقات : 18     ارتفاع برج : 35 متر     شهر:    مشهد
1 ستاره از میانگین نظرات 14 کاربر

1
امتیاز:1/5
تعداد نمایش : 19400معرفی

تعاونی پرستاران کشور به منظور تاًمین مسکن برای تعدادی از اعضاء تعاونی خود نسبت به خرید شش دانگ یک قطعه زمین بمساحت حدود 50/19759 متر مربع با پروانه اولیه 610 واحد مسکونی بمساحت حدود 97000 متر مربع زیر بنا از شرکت تعاونی شهرآرا با جذب حدود 50% از اعضاء تعاونی شهرآرا به تعداد سیصد نفر اقدام نموده که گروه مشاور بر اساس خواسته های کارفرما و تجربیات در پروژ های مشابه و ضوابط و مقررات بالا دست اقدام به طراحی پروژه مذکور نموده است.

که مجموعه حاضر خلاصه ای از مطالعات فاز یک و طرح پیشنهادی گروه مشاور می باشد که پس از بررسیهای مختلف و طراحی آن توسط مشاورین بر مبنای خواست و نیاز این شرکت اقدام به ساخت آن نماید.

مشخصات کامل برج
زمین مجتمع مسکونی لویزان به مساحت حدود 19759 متر مربع با پروانه اولیه 610 واحد مسکونی به مساحت حدود 97000 متر مربع زیر بنا می‌باشد.
طرح ارائه شده در برگیرنده نکات مثبت گزینه های پیشنهادی ذکر شده می باشد که تا حد امکان در این طرح سعی شده موضوعات و چالش های مطرح شده در نتیجه گیریهای طرح های پیشنهادی ذکر شده به بهترین نحوه حل شود. مبانی نظری این طرح مشتمل بر 6 برج بلندمرتبه شامل 3 برج در شمال شرقی سایت و سه برج در جنوب غربی می باشد که با تشکیل یک هندسه واحد و خوانا ضمن هماهنگی با سایت، از جنبه های کیفی نیز تأمین کننده حداکثر نیازها باشد. هر یک از این برجها با 5/4٪ سطح اشغال مجموعاً 27٪ از سطح اشغال مجاز را به خود اختصاص می دهند. متوسط ارتفاع این برجها 13 طبقه روی همکف می باشد که از 11 طبقه تا 15 طبقه متغیر بوده و این تغییر تشکیل دهنده فرمی پلکانی متناسب با ساختار و بافت کوهستانی منطقه می باشد.
همانطور که پیشتر بدان اشاره گردید سایت پروژه لویزان در غربی ترین نقطه در حدود 12 متر بالاتر از ضلع شرقی می باشد. به منظور حفظ جاذبه های بصری و تبعیت از شیب منطقه و همچنین کاهش هزینه های آماده سازی ، هر کدام از بلوکها نسبت به بلوک قبل خود (به ترتیب حروف) نیم طبقه اختلاف ارتفاع دارند. برای مثال بلوک B نسبت به بلوک A 5/1 متر در تراز بالاتر قرار دارد. برجهای A و D دارای 11 طبقه مسکونی و مجموعاً 14 سقف و برجهای B و E دارای 13 طبقه مسکونی و مجموعاً 16 سقف و برجهای C و F دارای 15 طبقه مسکونی و مجموعاً 18 سقف می‏باشند.
در این سایت با توجه به وجود پتانسیلهای متفاوت با ضوابط عام از جمله وجود بلوار 35 متری در جنوب و غرب، مجاورت با مسیل در ضلع شمالی (عدم وجود پلاکهای شهری در شمال سایت به منظور احتراز از سایه اندازی بر روی آنها) ، گستردگی در راستای شرقی غربی (امکان بهره گیری حداکثر از نور جنوب) و مساحت زیاد سایت، با توجه به توافقات حاصل شده با شهرداری مشهد و سازمان نظام مهندسی تغییراتی در ضوابط ایجاد شده است. این تغییرات به منظور افزایش کیفی مجموعه عمدتاً در کاهش سطح اشغال و افزایش طبقات مجموعه می باشد.
 بر اساس طرح بلندمرتبه سازی محل استقرار بنا در سایت به شرح زیر می باشد
 • فاصله لبه ساختمان از بر خیابان در ضلع جنوبی برابر با 25٪ طول قطعه می باشد.
 • فاصله لبه ساختمان از ضلع شمالی در صورتی که همجوار با قطعه مسکونی باشد حداقل 5 متر و در صورت مجاورت مسیل 3 متر می باشد.
 • فاصله لبه ساختمان از قطعات ضلع شرقی و غربی در صورت وجود پنجره با ارتفاع زیر پنجره بیش از 70/1 متر حداقل 3 متر و در صورت عدم وجود بازشو حداقل 1 متر می باشد.
 • فاصله لبه ساختمان از قطعات ضلع شرقی و غربی در صورت وجود پنجره با ارتفاع زیر پنجره کمتر از 70/1 متر بین 6 متر می باشد.
 • پیش پروانه اولیه بنا بر اساس ضوابط ذکر شده اخذ گردیده است.
 
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
 
 • پارکینگ و انبار اختصاصی
 • سالن های ورزشی بانوان و آقایان
 • سالن اجتماعات و مراسم
 • سالن بازی های کامپیوتری
 • کافی نت
 • مهدکودک
 • آرایشگاه
 • خانه داری 
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد، بلوار پیروژی، میدان شهید مهدوی (سلمان فارسی)، بلوار دلاوران، بعد از دلاوران 63
 
 
جهت خرید واحدهای برج مسکونی لویزان مشهد و خرید برج در مشهد و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید.  
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۳۰
واقعا کاش مدیران پروژه فکری به حال سهامدارانی که به امید خانه دار شدن به تعاونی پرستاران اعتماد کردند بکنند و جوابگوی این همه تاخیر در ساخت پروژه باشند
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
این پروژه خیلی ضعیف داره پیش میره ظاهرا عوامل اجرایی فقط می خواهند یک شغلی داشته باشند.
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۱۸
سلام اطلاع رسانی ضعیف است
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
جرا پروژه کند پیش میرود؟ وامی که وعده دادید جه شد؟ جرا اینقدر تو این شرایط اقتصادی به اعضا فشار می آورید؟ جرا پروژه متناسب با پول پرداختی توسط اعضا پیش نمیرود؟ و ..........؟
نظر شما
امتياز کاربران 1 از 5