امروز : دوشنبه ۱۴۰۳ بيست و پنجم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مجتمع مسکونی؛تجاری اداری پارس

تعداد طبقات : 9     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    مشهد
4 ستاره از میانگین نظرات 3 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 13254معرفی
پروژه چند منظوره پارس، یکی از پروژه‌های سازمان تأمین اجتماعی است که تحت نظارت شرکت ایران سازه در زمینی به مساحت تقـریبـی 35/000 مـتر مـربـع و بـا زیـر بـنـای 130/000 مـتر مـربع اجـرا گــردیــده اسـت. این مجتمع دارای 3 بلوک 12 طبقه مسکونی با 422 واحد و 6 ساختمان تجاری، اداری می‌باشد.
مزیت های نسبی: 
- دسترسی آسان به تمامی نقاط شهر
- موقعیت چشمگیر ساخت پروژه ( بلوار وکیل آباد)
- عظمت و شکوه مجتمع
- چشم انداز منحصر بفرد
- رعایت استاندارد های سازه و ایمنی
- نورگیری مناسب فضاهای آپارتمانی
- استفاده از مصالح و تجهیزات مرغوب
- رعایت خصوصی سازی فضا در واحدها
- طراحی ، مشاوره و نظارت مهندسان مطرح و ممتاز در صنعت ساختمان
-  سرمایه‌گذاری با صرفه اقتصادی مطلوب
- قیمت مناسب با ارزش افزوده چشمگیر
- تنوع متراژ
- شرایط مناسب مالی جهت خرید
- مجاورت با مراکز تجاری و اداری
 
مشخصات کامل برج

واحدهای مسکونی مجتمع پارس مشهد در 3 بلوک A , B و C طراحی شده اند.

 

ویژگی های معماری

سازه بلوکهای مجتمع پارس از نوع بتن آرمه می‌باشد. فونداسیون در بلوک های مسکونی به صورت رادیه و در بلوک‌های تجاری– اداری به صورت نواری اجرا شده است.

اجرای قاب های خمشی و دیوارهای برشی با شکل پذیری متوسط بر طبق آییـن نامه 2800 زلـزله وزارت مسکـن و شهرسـازی، این پروژه را به مجموعه ای ایمن و مطمئن در برابر لرزش طبیعی تبدیل نموده است.

 

مواد و مصالح مصرفی

مصـالح و مـواد مصـرفی در پـروژه چـند منـظوره پـارس بـا رعـایت مـواردی از قبـیل: دوام، ایمنی، زیبایی و ... انتخـاب شـده‌انـد. پوشـش دیوار و کـف در فضاهای عمومی ،سنگ تراورتن و گرانیت است. جهت پوشش سقف در لابی و راهروهای طبقات، ترکیبی از سفید کاری دکوراتیو و سقف کاذب استفاده شده است. کف سالن و اطاق خواب واحدهای مسکونی با سنگ،سرویس‌ها و آشپزخانه با سرامیک درجه یک ایرانی و دیوارها توسط کاشی درجه یک مفروش شده‌اند. دربهای ورودی تمام چوب و اطاق خوابها HDF می‌باشند. یراق آلات نیز از برند بهریزان انتخاب و نصب شده‌اند.

امکانات و خدمات

تاسیسات مکانیکی:

در طراحی تأسیسات سرمایشی هر یک از بلوک‌های مجتمع پارس از چیلرهای جذبی به ظرفیت تقریـبی 240 تن برودتـی استفاده شده است. برای بلوک‌های مسکونی، موتورخانه مرکزی به ظرفیت تقریبی 600 تن پیش بینی شده ‌است. سرمایش و گرمایش در داخل واحدهای مسکونی بلوک A,C از طریق فن کوئل‌های سقفی و در بلوک B از طـریق سـیستم مـرکزی (از نوع اسپلیت) تأمین می‌گردد. آبرسـانی به واحدها از طریق شبکه آبرسانی داخلی و به کمک بوستر پمپ‌های موجود برای کلیه بلوک‌ها تـأمین می‌شود. گازرسانی به بلوک‌ها از طریق شبکه گاز شهری و ایستگاه تعدیل فشار مستقر در ورودی مجتمع انجام می‌شود. فاضلاب نیز به شبکه پیـشرفته و مدرن فاضلاب شهری اتصال می‌یابد.

 

تاسیسات الکتریکی:

در تأسیسات الکتریکال این مجتمع نیز فاکتورهایی از قبیل: ایمنی، راندمان، میزان مصرف و... در انتخاب و بکارگیری سیستم‌‌ها در نظر گرفته شده‌اند:
کنتور برق مجزا (25 آمپر) برای کلیه واحدها
سیستم هوشمند اعلان و اطفاء حریق
دتکتورهای حساس به حرارت و دود در فضاهای عمومی و داخل واحدها
سیستم اطفاء حریق به صورت تر و خشک در طبقات
سیستم اطفاء حریق به صورت اتوماتیک (Sprinkler) در پارکینگ و زیرزمین‌ها
سیستم آنتن مرکزی و ...

پلان ها

بلوکهای مسکونی:

در طراحی آپارتمانهای مسکونی به عوامل مهمی از قبیل نورگیری مناسب (با نصب شیشه‌های دوجداره در ابعاد بزرگ) و چشم انداز زیبا توجه ویژه‌ای شده است. به همین دلیل بلوکهای A,C به صورت شرقی – غربی و بلوک B در میان دو بلـوک مـذکور به صورت شمالی- جنوبی احداث شده اند. 
به منظور رعایت تنوع در متراژ، در طبقات همکف تا ششم، واحدهای 67 متری (یک خوابه ) و 102 الی 123 متری (2 دوخوابه)، در طبقه هفتم واحدهای 180 متری (3 خوابه) و در طبقه هشتم و نهم واحدهای 131 الی 224 متری (دوبلکس) طراحی شده‌اند. اختصاص 2 طبقه پارکینگ برای هر بلوک (مجموعاً با ظرفیت پذیرش 407 خودرو) و ساخت 422 باب انباری، به خوبی پاسخگوی نیاز ساکنان مجتمع مسکونی پارس می‌باشد.

 

امکـانات رفـاهی خـدماتی ایـن مجـتمع نیـز شامل: آب نمـا - زمیـن‌های اسکیت و تنیس – فضای بازی کودکان – سالن اجتماعات (آمفی تأتر) و ... می‌باشد. جهت آسایش ساکنان این مجتمع در هر یک از بلوکهای A,C ، 2 آسانسور مسافری (9 نفـره ) و 2 آسـانسور باری منظور شده است. برای بلوک B نیز راه‌اندازی 4 آسانسور مسـافری (6 نفره) و 2 آسانسور باری پیش بینی شده است. همچنین هریک از بلوک ها دارای 4 راه پله اضطراری می‌باشند.

 

واحدهای اداری: 

در این مجتمع 6 ساختمان 3 الی 7 طبقه (مجموعا بیش از 300 واحد) با کاربری تجاری اداری وجود دارد.

 

 

متراژ واحدهای تجاری از 17 تا 80 متر مربع و واحدهای اداری از 40 تا 95 مترمربع می‌باشد.

نمای این بلوک‌ها سنگ تراورتن و گرانیت الموت می‌باشد.آپارتمانهای اداری در طبقات فوقانی بلوک‌های تجاری- اداری و با متراژ‌های متنوع احداث گردیده‌اند. درب‌های ورودی این بلوکها اتوماتیک و از برند آچیلان دُر می‌باشد.

موقعیت جغرافیایی
مجتمع مسکونی، اداری و تجاری پارس در بلوار وکیل آباد مشهد در منطقه ای آرام و به دور از هیاهوی روزمره واقع شده است. این مجتمع با امکان دسترسی مناسب به مرکز شهر، مراکز تفریحی و گردشگری (شاندیز، طرقبه و ....) و حرم مطهر ثامن الائمه (ع) در نزدیکی محور جاده آسیایی (سنتو) احداث شده است.
 
جهت خرید واحدهای مجتمع پارس مشهد و خرید برج در مشهد و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید.  
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
چشم انداز واحدهای رو به هتل پارس بسیارزیباست همچنین راهروهای وسیع و روبه هم نبودن دربهای واحدهای مسکونی از مهمترین ویژگیهای این مجتمع است
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5