امروز : يكشنبه ۱۴۰۱ بيست و سوم مرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4شهرک توریستی و رفاهی گلستان مشهد

تعداد طبقات : 0     ارتفاع برج : 0 متر     شهر:    مشهد
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 8545معرفی
اراضی سایت گلستان در دامنه ارتفاعات جنوبی دریاچه گلستان در محدوده شهر طرقبه و در ۱۰ کیلومتری غرب شهر مشهد واقع شده است و مساحت کلی زمین حدود  ۳۷ هکتار می باشد . این منطقه به دلیل مشرف بودن به بند تاریخی گلستان و دریاچه آن و همچنین با توجه به موقعیت اراضی ، که در دامنه ارتفاعات واقع گردیده از چشم انداز بسیار زیبایی برخوردار می باشد . وجود باغات میوه روستای گلستان در پایین دست این اراضی ، تپه ماهورهای اطراف ، هتل بزرگ طرقبه در دید مقابل این اراضی ، موقعیت دلپذیری به این ناحیه بخشیده است .
مجتمع توریستی و رفاهی آبادگران ایران در نظر دارد با انجام تشریفات اداری مربوطه و اخذ مجوز کاربری مناسب ، به صورت باغشهر و با ایجاد فضای سبز ، ساخت راه های دسترسی و اجرای آماده سازی مجموعه و ایجاد فضاهای مناسب رفاهی از جمله امکانات ورزشی مانند استخر و سونا ، اسکله قایق سواری ، اسکی روی آب و دیگر تاسیسات مانند بازارچه مصنوعات محلی و صنایع دستی ، مراکز فرهنگی ، مسجد ، رستوران ، ویلاها و فضاهای اقامتی ( متل ) مجموعه ای را در جهت رونق صنعت گردشگری به وجود آورد . در این طرح فقط جنبه های صرفا توریستی مورد نظر نبوده و سعی بر آن خواهد بود که فضاهایی به منظور پرکردن اوقات فراغت ، از طریق ترویج سرگرمی ها و فعالیت های فرهنگی – علمی و همچنین ورزشی ایجاد گردد در این طرح فقط جنبه های صرفا توریستی مورد نظر نبوده و سعی بر آن خواهد بود که فضاهایی به منظور پرکردن اوقات فراغت ، از طریق ترویج سرگرمی ها و فعالیت های فرهنگی – علمی و همچنین ورزشی ایجاد گردد .می‌کنند و موقعیت پروژه در ابتدای مسیر ورودی به منطقه ییلاقی طرقبه می‌تواند خود نقطه عطفی برای شکل‌گیری مراکز اقامتی، سیاحتی و گردشگری محسوب گردد که بر جاذبه‌های طبیعی، تفریحی، تجاری، اقامتی و … منطقه افزوده و طراحی ویژه آن به عنوان یک نماد ، خواهد توانست  نقش مهمی را در هویت بخشی و تعیین جایگاه و نقش اقامتی- تفریحی کل منطقه ایفا نماید.
مشخصات کامل برج
 
  1. مساحت فضاهای اقامتی قطعه بندی شده          ۲۵۳۵۳۱ مترمربع شامل ۲۵۸ قطعه
  2. سطح معابر داخلی                                         ۴۸۶۸۲/۷۱مترمربع
  3. سطح فضای سبز عمومی                                ۹۲۱۹/۴۴مترمربع
  4. سطح فضای خدماتی                                      ۱۵۲۰۴/۶۶مترمربع
  5. حریم داغ آب                                                  ۳۷۱۵۵/۴مترمربع
  6. مسیل ها                                                      ۶۰۲۱/۶۵مترمربع
  7. سطح معبر عمومی و خارجی از محصوره             ۳۱۸۱/۱۴مترمربع

جمع کل مساحت سایت                                            ۳۷۲۹۹۶ مترمربع

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها

موقعیت جغرافیایی
اراضی سایت گلستان در دامنه ارتفاعات جنوبی دریاچه گلستان در محدوده شهر طرقبه و در ۱۰ کیلومتری غرب شهر مشهد واقع شده است .
 
 
جهت خرید واحدهای شهرک توریستی و رفاهی گلستان مشهد و خرید برج در مشهد و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید.     
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5