امروز : يكشنبه ۱۴۰۲ دوازدهم آذر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4شهرک توریستی و رفاهی دریای آرام گلوگاه

تعداد طبقات : 0     ارتفاع برج : 0 متر     شهر:    گرگان
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 8849معرفی
مجموعه اقامتی توریستی دریای آرام گلوگاه با سرمایه گذاری شرکت مجتمع توریستی و رفاهی آبادگران ایران، در زمینی به وسعت ۷۷ هکتار واقع در پنج کیلومتری شهر گلوگاه در مجاورت خلیج گرگان قرار دارد . شرکت آبادگران ایران با توجه به موقعیت این منطقه ( به عنوان یکی از قطب های چهارده گانه توریستی کشور) نسبت به آماده سازی و تجهیز موقعیت منطقه پس از کسب مجوزهای قانونی و اقدامات ستادی لازمه عملیات اجرائی خود را آغاز نموده است. مجموعه ای که در دست احداث می باشد در چهار فاز اقامتی، گردشگری ، مشتمل بر ۱۸۰۰ واحد اقامتی شامل ۳۰۰ واحد ویلائی و ۱۵۰۰ واحد آپارتمانی می باشد که دارای تاسیسات خدمات رسانی جانبی شامل ابنیه اداری، فروشگاه، سالن برگزاری مراسم و جشن ها، مجموعه فرهنگی – مذهبی ،هتل و نیزمجموعه ورزشی خواهد بود .

اهداف کلی پروژه :

 1.  ایجاد یک مجتمع توریستی با کلیه ابنیه ، تاسیسات و تجهیزات لازم برای پاسخگویی به نیازمندیهای میهمانان و مسافرین مجتمع توریستی در حاشیه خلیج میانکاله گلوگاه و قلمرو جغرافیایی شهر گلوگاه.
 2.  در نظر گرفتن بخشی از واحدهای اقامتی جهت طرح Time sharing  و بقیه جهت استفاده عموم مسا فرین و بازدید کنندگان از منطقه.
 3.  در برنامه ریزی پروژه تدابیری اتخاذ گردیده که علاوه برفصول تابستانی در سایر ایام سال نیز مجتمع بتواند تا سرحد امکان فعال باشد.
 4.  با توجه به هموار بودن اراضی واگذار شده به مجتمع از یکسو و همجوار با ساحل زیبای خلیج میانکاله از سوی دیگر در برنامه ریزی و طراحی به منظور حفظ  ویژگیهای زیست محیطی منطقه و همچنین تقویت کیفیتهای این ویژگیها تدابیر زیر اتخاذ گردیده است:  الف- قرار دادن یک تصفیه خانه در بخشی ار سایت که به روش هوادهی فاضلاب را تصفیه می کند و از پساب و کود باقی مانده برای آبیاری و نگهداری فضای سبز شهرک توریستی گلوگاه می توان استفاده کرد.  ب- در تاسیسات قایقرانی مجموعه استفاده از قایقهای پاروئی و پدالی به جای قایقهای موتوری انجام می گردد. ج- برای بهره گیری از تاسیسات حرارتی مجموعه، سوخت گاز مناسب تر از سوختهای دیگر خواهد بود وبه همین منظور در حال حاضرکلیه زیر ساختهای مربوطه تامین شده است.
 5. علاوه بر رعایت جنبه های صرفاً توریستی در برنامه ریزی و طراحی ، پیش بینی امکانات و فضاهائی به منظور پر کردن فراغت از طریق ترویج سرگرمیها و فعالیتهای فرهنگی – مذهبی علمی و همچنین ورزشی برای سنین مختلف جزء اهداف پروژه می باشد.
 6. در برنامه ریزی و طراحی ،تدابیری  اتخاذ گردیده که از نقاط مختلف مجتمع دریای خزر قابل رویت بوده و شکوه و زیبایی دریای آرام گلوگاه به نحو مناسبی در معرض دید میهمانان و مسافران قرار داشته باشد. 
مشخصات کامل برج

دهکده رفاهی – اقامتی گلوگاه استان مازندران جهت ایجاد رفاه و آسایش بهره برداران و نیز امکان ایجاد اقامت هر چه طولانی تر در مجموعه ، اقدام به طراحی و پیش بینی مجموعه ای از خدمات عمومی  –  رفاهی  نموده است .
این ساختمان ها با هدف بهره برداری و خدمات رسانی به ساکنین مجموعه های اقامتی ، در قالب های زیر جانمایی و برنامه ریزی شده است :
در حال حاضر حدود ۲۵۶۰ متر مربع مجموعه تجاری مشتمل بر تالار ، رستوران و فروشگاه در مراحل نهایی و تکمیل ساخت می باشد.

 1. ابنیه اداری و دفاتر خدماتی آژانسها  …...………  ۱۵۰۰۰ متر مربع
 2. رختشو یخانه  ……………………………….…………… ۸۰۰ متر مربع
 3. رستورانها و کافی شاپ و تریا ……………..………  ۱۶۶۰۰ مترمربع
 4. سوپر مارکت و فرو شگاه …………………..………… ۶۶۰۰ متر مربع
 5. نمایشگاه صنایع استان …………………..…………… ۷۰۰ متر مربع
 6. سالن مراسم و جشنها ………………...…………… ۶۳۰۰ متر مربع
 7. تعمیر گاه و کارواش  ………………...…………………  ۹۰۰ متر مربع
 8. مجموعه فرهنگی – مذهبی ………..……………… ۴۵۰۰ متر مربع
 9. فضاهای تجاری  …………………………...………… ۲۰۰۰۰ متر مربع
 10. مجموعه سر پوشیده ورزشی آقایان و بانوان ..… ۱۱۰۰۰ متر مربع
 11. در مانگاه  …………………………………..…………… ۱۱۰۰ متر مربع
 12. تاسیسات  ………………………………………...…… ۱۰۰۰ متر مربع
 13. مخابرات  …………………………………………..……… ۲۰۰ متر مربع
 14. هتل مجموعه ………………………...……………… ۳۰۰۰۰ متر مربع
 15. ساختمان کنترل ورود و خروج   ……...…………………۳۰۰ متر مربع
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها

مجموعه ویلاها:

مجموعه ویلاهای قطعه یک سایت گلوگاه ۷۳ دستگاه ویلا می باشد که در سه تیپ و در متراژهای متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ مترمربع در مراحل نهایی می باشد.

مجموعه اقامتی:

این مجموعه ها در قالب واحدهای ویلایی و آپارتمانی در متراژها و طرح های مختلف جهت برآوردن نیازهای اقشار مختلف جامعه در نظر گرفته شده است .کل واحدهای اقامتی پیش بینی شده در سایت مجموعه شامل ۱۸۰۰واحد اقامتی با زیربنای ۱۸۵۰۰۰ متر مربع می باشد که از مجموع این واحدها تعداد ۱۱۵ واحد ویلایی  با زیر بنای معادل ۱۷۱۲۵ متر مربع در تیپ های مختلف  و با متراژهای  متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ متر مربع به صورت تخته و با در نظر گرفتن پارکینگ اختصاصی برای هر یک از واحدها در حال اجرا و تکمیل می باشد . در کنار این واحدهای اقامتی فضاهای خدماتی نظیر فضاهای سبز اختصاصی ، کافی شاپ ،و سایر تاسیسات جهت خدمات دهی به ساکنین طراحی و جانمایی شده است .استفاده از بهترین امکانات رفاهی نظیر سیستم های گرمایشیسرمایشی ، مبلمان و دکوراسیون داخلی از بهترین کیفیت های ممکن و موجود در بازار و نیز استفاده از طراحی مدرن در این واحدها از ویژگی های این مجموعه ها می باشد .

مجموعه تجاری (رستوران ،فست فود،تالار ، سوپرمارکت و... ) :

مجموعه رستوران و فروشگاه واقع در قطعه یک سایت گلوگاه می باشد که با زیربنای حدوداً ۲۵۶۰ مترمربع دارای کاربری هایی شامل رستوران ، سالن پذیرایی ، سوپرمارکت و مغازه می باشد.

موقعیت جغرافیایی
در پنج کیلومتری شهر گلوگاه در مجاورت خلیج گرگان قرار دارد
 
 
جهت خرید واحدهای شهرک توریستی و رفاهی دریای آرام گلوگاه و خرید برج در گرگان و فروش برج و مجتمع در گرگان و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید.    
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5