In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

مجتمع تجاری اکسون مفتح

تعداد طبقات : 11     ارتفاع برج : 35 متر     شهر:    مشهد
5 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

5
امتیاز:5/5
تعداد نمایش : 4319
معرفی
پروژه اکسون مفتح که حاصل تعامل سازنده شهرداری مشهد و بخش خصوصی می باشد با کادر فنی متخصص و مطابق با تکنولوژی روز صنعت ساختمان در حال احداث می باشد. 
مجتمع تجاری اکسون مفتح مشهد علاوه بر ایجاد بازارهای تخصصی و محیطی فعال جهت تجارت از فضای تفریحی و شهربازی، فودکورت و هایپر مارکت برخوردار می باشد. 
گروه اکسون برخوردار از دانش و تجربه در طراحی و اجرای پروژه های بدیع، با پشتوانه رضایتمندی اقشار مختلف بازار و تجار محترم به تلاش و تکاپو پرداخته و با هدف تعریف پروژه های خاص و بی نظیر سرمایه گذاری در آن ها و همچنین ارائه سبک های نوین در ساخت بناهای تجاری و تفریحی تاسیس شده است. این گروه برای آن هائی که خواهان تغییر و توسعه عمیق در کسب و کار و فعالیت های تجاری هستند بنائی جاودان خواهد ساخت. زیرا این گروه در پی بهره گیری روز افزون از دستاوردهای نوین صنعت ساختمان و تجاری سازی و بستر سازی فرهنگی و بازرگانی و ایجاد رونق اقتصادی در این بخش از کشور عزیزمان می باشد. 
مشخصات کامل برج
مجتمع تجاری اکسون در زمینی به مساحت تقریبی 8700 متر مربع در 11 طبقه با 4 طبقه تجاری و 7 طبقه پارکینگ در حال احداث می باشد.
 
 مزیت های پروژه تجاری اکسون:

·          وجود مراکز تجاری و بازارهای موفق در منطقه از جمله پروژه فردوسی

·          همجواری با بوستان بزرگ بهشت و استفاده از فضای سبز عالی

·          ایجاد مکانی منحصر به فرد با معماری خاص جهت ایجاد اشتغال

·          یکی از بزرگترین پروژه های تجاری در حال احداث

·          دارای 7 طبقه پارکینگ اختصاصی و عمومی

·          منطقه ای پویا با تراکم جمعیت بالا

·          دسترسی سهل و آسان به بزرگراه های اصلی شهر

باعث شده که مرکز تجاری اکسون مفتح به عنوان یکی از ممتازترین فرصت های سرمایه گذاری و یکی از شاخص ترین پروژه های تجاری مطرح شود.

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
 
 •  مجهز به آسانسور پانوراما

 •  مجهز به  پله برقی

 •  مجهز به سیستم اعلام حریق هوشمند

 •  مجهز به سیستم اسپرینکلر جهت اطفا حریق در کلیه واحدهای تجاری و کریدور

 •  مجهز به سیستم دوربین مدار بسته

 •  مجهز به سیستم صوت و پیجینگ

 •  مجهز به سیستم های مدیریت هوشند BMS و EMS

 •  مجهز به روشنائی اضطراری

 •  مجهز به شبکه اینترنت عمومی و وایرلس

 •  مجهز به مانیتورهای تبلیغاتی در وید اصلی

 •  مجهز به سیستم هواساز مرکزی

 •  اختصاص فن کویل به هر واحد تجاری

 •  امکان کنترل مستقل دما توسط هر واحد تجاری

 •  مجهز به سیستم آتش نشان خشک و تر

 •  مجهز به موتور خانه مرکزی

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد، خیابان مفتح، حاشیه میدان مفتح
 
 
جهت خرید واحدهای برج تجاری اکسون مفتح مشهد و خرید برج در مشهد و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید.  
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱/۱
در مورد قیمتهای پیشفروش توضیح بدید لطفا
نظر شما
امتياز کاربران 5 از 5