امروز : شنبه ۱۳۹۵ هفتم اسفند
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برج تجاری اداری مروارید گوهرشاد

تعداد طبقات : 22     ارتفاع برج : 80 متر     شهر:    مشهد
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 4055
معرفی
پروژه مجتمع تجاری اداری مروارید گوهرشاد پروژه‌ای است که از محل درآمد موقوفه‌های گوهرشاد بانو در زمینی به مساحت 3500متر مربع شامل 3900 متر زیر بنا است و در ۲۲ طبقه ساخته می‌شود و دارای 105 واحد می باشد. زمان اجرای پروژه را 3 سال برآورد می شود: این پروژه طی شده بودجه برآوردی برای این پروژه 25 میلیارد تومان است.
مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
 
بازار تخصصی کودک و نوجوان
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
 مشهد بلوار جانباز
 
 
 جهت خرید واحدهای برج تجاری اداری مروارید گوهرشاد مشهد و خرید و فروش برج و مجتمع در مشهد و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید.
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5