امروز : شنبه ۱۴۰۰ دوم بهمن
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج مسکونی اطلس کیش

تعداد طبقات : 14     ارتفاع برج : 45 متر     شهر:    کیش
0 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 8226معرفی
برج مسکونی «اطلس کیش» در زمینی به مساحت ٣٤١٠ مترمربع و با زیربنایی به مساحت ١٩,٠٣٥ مترمربع، در حاشیه میدان پرشین گلف جزیره کیش واقع شده و ‌هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است. این برج به‌دلیل دسترسی آسان به‌ساحل، مراکز مختلف تجاری، تفریحی و خدماتی و دسترسی به‌خیابان‌های اصلی جزیره، در یکی از بهترین منطقه‌های جزیره کیش قرار گرفته است.
سرمایه‌گذار این پروژه، «گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس» است. شرکت «مهندسین مشاور طرح و اندیشه شیوا اطلس» که از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس است، مدیریت طرح و مشاوره فاز ٣ پروژه را عهده‌دار است. همچنین فعالیت‌های بازاریابی و فروش این برج را شرکت سرمایه‌گذاری «ایران اطلس کیش (ایاک)» که یکی دیگر از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس است، انجام می‌دهد. طراحی این مجموعه را آقای مهندس دزفولیان و اجرای آن را «شرکت بهسرا» انجام داده است. 
گفتنی است طراحی اولیه این ساختمان در قالب مسابقه بین مشاوران مطرح انجام گرفت، طرح‌ها برای داوری و انتخاب طرح برنده، در یکی از نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در جزیره کیش در معرض بازدید عموم قرارگرفت. حجم زیبای کنونی، همان طرحی است که بازدیدکنندگان داوری و انتخاب کرده‌اند.
موقعیت قرارگیری برج مسکونی اطلس کیش بسیار عالی است. دسترسی پیاده در کمترین زمان به اسکله تفریحی، ورزش‌های آبی، والیبال ساحلی، پلاژ آقایان، بازارهای معروف، مسیر دوچرخه‌سواری و همچنین دسترسی آسان به مراکز اصلی اداری، تجاری و سایر نقاط مهم جزیره به دلیل نزدیک بودن به بلوار اصلی، از دیگر دلایل خاص بودن موقعیت این برج است.
از آنجایی که این ساختمان بسیار به دریا نزدیک است، واحدها و باغ‌بام آن دارای بهترین دید به ساحل است.
طراحی، ساخت و نظارت بر ساخت این برج با همکاری مهندسان مشاور و پیمانکاران ماهر و توانمند انجام شده است و به دلیل حساسیت‌های طراحان و مشاوران آن، تلاش شده است که در تمام مراحل، همۀ مقررات ملی ساختمان، مانند الزامات عمومی ساختمان در طراحی پنجره‌ها و جان‌پناه‌ها (موضوع مبحث چهارم) و نصب علائم و تابلوها (موضوع مبحث بیستم) و مباحث عمده مرتبط با صرفه‌جویی در مصرف انرژی (موضوع مبحث نوزدهم) به دقت رعایت شود.
انجام آزمایش‌های بتن، مواد و مصالح تشکیل‌دهنده آن، آزمایش مصالح فلزی، تست جوشکاران، تست‌های جوش، رنگ‌آمیزی اسکلت برای مقابله با خوردگی مطابق شرایط مبحث دهم و انجام تست‌های اندازه‌گیری ضخامت رنگ‌آمیزی، اجرای پوشش‌های محافظ اسکلت فلزی ساختمان در برابر حریق و حتی رنگ‌آمیزی اسکلت زیرسازی نما مطابق شرایط مبحث دهم، از دیگر مقرراتی است که در این پروژه به دقت بر رعایت آن نظارت می‌شود. 
استقرار دستگاه نظارت مقیم در طول اجرای پروژه نیز بر افزایش کیفیت اجرا تأثیر گذار بوده است. 
از سوی دیگر، استفاده از بهترين و مرغوب‌ترين مواد، مصالح و تجهيزات، همواره سرلوحه کار کارفرما، مشاور و پیمانکار پروژه قرار داشته است. 
مشخصات کامل برج
مساحت زمین : 3410متر مربع
تعداد طبقات : 16طبقه
زیر بنای کل : 19035مترمربع
تعداد واحد مسکونی : 109واحد
زیربنای مسکونی : 3572 متر مربع
 
طبقهتعداد واحدها

مساحت واحدها

 مساحت تراس اختصاصی

مساحت تراس داخلی

همکف٥٤٢٠ ٣١٢٤
١٨٧١٥٦٧ 
٦٦
٢٨٧١٥٠ 
٦٦
٣٨٧٠٦٦٧ 
٧٣
٤٨٧٠٥٠ 
٧٥
٥٨٧٠٠٦٧ 
٧٨
٦٨٦٩٥٦٧ 
٨٧
٧٨٧٠٦٦٧ 
٧٣
٨٨٧١٥١٢ 
٦٦
٩٨٧٠٥٦٧ 
٧٥
١٠٨٧١٥٦٧ 
٦٦
١١٨٧٠٠٠ 
٧٧
١٢٧٦١٥٦٧ 
٣٥
١٣٥٤٢٢٣٨ 
٢٧
١٤٤٣٢٣١٥ 
٢٣

 
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
اراضی ساحلی جزیره کیش قطعه NVC54 مجاور مجموعه ورزشی والیبال ساحلی و پلاژ آقایان
 
 
 جهت خرید واحدهای برج مسکونی اطلس کیش دو و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5