In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : يكشنبه ۱۳۹۶ سي مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

اطلس پلازا

تعداد طبقات : 32     ارتفاع برج : 100 متر     شهر:    تهران
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 6551معرفی
پروژه چند منظوره اطلس پلازا در تپه های عباس آباد و در حقیقت بام مرکزی پایتخت و مشرف به نمای شهر تهران تعریف شده است.
این پروژه در زمینی به مساحت ٧٥ هزار متر مربع و با زیر بنای کل ٤١٢ هزار متر مربع توسط شرکت ستاره اطلس پارس که زیر مجموعه گروه شرکت های ساختمانی ایرانیان اطلس می‌باشد در حال اجراست.
اطلس پلازا دارای ١٣٧ هزار متر مربع کاربری تجاری، ٥٩ هزار متر مربع کاربری اداری  و بیش از ٥٠٠٠ جایگاه پارکینگ و علاوه بر آن فضای تفریحی، رستوران، شهربازی، نمایشگاهی، بهداشتی، فرهنگی و  علاوه بر اینها  هتل مدرن ٥ ستاره  در بام مرکزی پایتخت می باشد.
محوطه زیبا و چشم انداز های ویژه پروژه به شهر تهران از تمام جهات و بخصوص در جبهه شمالی، این پروژه را بی‌رقیب و بی‌نظیر کرده است.
مجلل‌ترین و پرکاربردترین پروژه پایتخت در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قرار گرفته است.
در اطلس پلازا می توانید تجارت کنید،تفریح کنید،اقامت کنید و  با آرامش خاطر در قلب پایتخت  از زندگی لذت ببرید .
 اطلس پلازا با شبکه مترو از طریق ایستگاه شهید حقانی و با شبکه های بزرگراهی تهران از طریق بزرگراه های شهید حقانی،شهید همت و شهید مدرس مرتبط است.
محوطه بی نظیر تپه های عباس آباد و محوطه اختصاصی اطلس پلازا بی نظیر ترین مرکز تفریحی پایتخت را در نزدیکترین فاصله به تمام نقاط شهر تهران ارائه  می دهد.
مهمانان و بازرگانان خارجی می توانند با واگن های V.I.P  مترو از فرودگاه بین المللی امام خمینی مستقیما به هتل مدرن  ٥ ستاره اطلس پلازا منتقل شوند و از خدمات ویزه  V.I.P  بهره بگیرند ، تفریح و خرید کنند و  از محوطه های زیبا  و بی نظیر  اطلس پلازا نظاره گر زیبایی های پایتخت باشند.
مشخصات کامل برج
کارفرما: شرکت ایرانیان اطلس
موقعیت: استان تهران
کاربری پروژه: تجاری اداری اقامتی
زیربنا: 411800 مترمربع
مساحت زمین: متراژ حدودی 7500 مترمربع
تعداد طبقات: 32 طبقه (چهارطبقه زیرزمین و 28 طبقه روی زمین)
 

طبقات

تجاری

اداری

اقامتی

پارکینگ ، انبار، تاسیسات

مشاعات

فرهنگی ، آموزشی

خدماتی

جمع

زیر زمین ٢- تا ٤-

١٥٢٥

٠

٠

٢٠٤٩٦٧

٤٢١٩

٣٢٤٠

٠

٢١٣٩٥١

زیرزمین  ١-

٢٢٩٥٧

٠

٠

٢٢٦

١٧٤٩٢


١٦٢٢

٤٢٢٩٧

همکف اول و دوم

٤٣٧٤٠

٠

٥٥٧

٤٥٠

٢٩٠٩٧

٢٨٠٢

٤٣٩٣

٨١٠٣٩

طبقات ٣ تا ٢٣

٦٧٧٨

٤١٣٥٢

٩٤١٨

٨٤٠

٣٠٦٤٣

١٩١٨

٧٨٠

٩١٧٢٩

طبقات ٢٤ تا ٢٧

٠

٠

٤٨٠١

١٦٠

٣٤٢٩

٠

٠

٨٣٩٠

جمع

٧٥٠٠٠

٤١٣٥٢

١٤٧٧٦

٢٠٦٦٤٣

٨٤٨٨٠

٧٩٦٠

٦٧٩٥

٤٣٧٤٠٦

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مجتمع اطلس پلازا از شمال به اتوبان شهید حقانی ، از جنوب به موزه حفظ آثار دفاع مقـدس ، از شـرق به ساختمان در حال احـداث موزه جواهرات بانک مرکـزی ، از غـرب به پارک طالقانی که مشـرف به اتوبان مدرس می باشد، محـدود می‌گردد.
این مجتمع دارای موقعیت ممتاز اقتصـادی بوده بطـوریکه از شـرق به مرکـز اداری تجـاری خیابان‌های دکتر شریعتی و پاسداران، از شمال به مراکز تجاری اداری میدان ونک و خیابان ولیعصر متصل می‌باشد‌.
 
 
 جهت خرید واحدهای اطلس پلازا و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5