In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶ دوم آبان
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برج تجاری آموت

تعداد طبقات : 10     ارتفاع برج : 35 متر     شهر:    کرج
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 7440
معرفی
برج تجاری آموت کرج یکی از مراکز خرید این شهر در سال 90 افتتاح شده است. دارای 10 طبقه که فقط شش طبقه آن مرکزخرید است. یک شهر بازی مدرن در طبقه هفتم آن راه اندازی شده است.

دارای مرکز خرید پوشاک- زیورآلات-کیف و کفش-

مرکز خرید آموت دارای نمای بیرونی منحصر به فرد است و بطور عمودی طراحی شده است.

در اولین جشنواره و همایش برترین های صنعت ساختمان از منظر نوآوری کشور برج تجاری کرج برنده لوح و تندیس برترین این جشنواره شد. در بهمن 89

مارتین دوفرن طراح پیچیده ترین و نوآورانه ترین پروژه ساختمانی جهان که ایده های نوآورانه وی در صنعت ساختمان مورد توجه طراحان معاصر جهان است.زیباییها و نوآوریهای بکار گرفته شده در برج آموت را تحسین کرد.

شاخصها و مستندات مهمی که مورد توجه هیئت داوران قرار داشت عبارتند از : نوآوریهای بکار گرفته شده در کاهش هزینه ها ، کاهش زمان ساخت ، روش اجرا ومدیریت ، افزایش کیفیت ، مدل کسب و کار،سیستم فروش ، طراحی پروژه ، خدمت دهی به مشتریان و بهره برداران پروژه می باشد.
در آموت می توانید انواع کیف و کفش، زیورآلات، لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه، لوازم التحریر و ... را بیابید. شهربازی سرپوشیده آموت اما با بازی های مدرن و جدید یکی از به یادماندگارترین خریدها را برایتان به ارمغان خواهد آورد.  اگر اهل خرید هم نیستید پیشنهاد می کنیم این شهربازی را از دست ندهید. 
مشخصات کامل برج
مجتمع آموت دارای 10 طبقه که فقط شش طبقه آن مرکزخرید است. یک شهر بازی مدرن در طبقه هفتم آن راه اندازی شده است.ین برج دارای نمای بیرونی منحصر به فرد است و بطور عمودی طراحی شده است.
 
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
كرج ، خیابان بهشتی ، چهار راه طالقاني
 
 
 جهت خرید واحدهای برج تجاری آموت و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5