In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : دوشنبه ۱۳۹۶ سوم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

 پارکینگ‌های هوشمند (PSM)

تاريخ : ۱۳۹۳/۶/۳۱

گسترش تکنولوژی بشری از یکسو و قدم نهادن در برهه ای جدید بنام عصر دیجیتال تصویری نو را در مقابل دیدگان جهانیان گشوده است. در میان فن آوریهای گوناگون تکنولوژیهای موثر درمدیریت زمان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و یکی از جدیدترین این فن آوری ها سیستم هوشمند مدیریت فضای پارکینگ (PSM)پدر مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری میباشد.

 

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که برای یافتن فضای خالی در پارکینگ های بزرگ مجبور به جستجوهای طولانی و بعضاً خسته کننده شده باشید.

تکنولوژی PSM به راننده این امکان را می دهد تا در کوتاهترین زمان به نزدیکترین فضای خالی هدایت شده و ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی با روحیه ای بهتر به امور روزانه خود بپردازد.

چراغ های نصب شده در بالای هر پارکینگ وضعیت اشغال و آزاد بودن فضا را به اطلاع راننده میرساند. ضمن آنکه مجموع این اطلاعات توسط شبکه مخصوص، به صفحات نمایشگر در طبقات منتقل شده و راننده را از وضعیت کلی هر طبقه مطلع مینماید.

سیستم PSM با بهره گیری از مدرن ترین و بهترین تجهیزات سخت افزاری روز دنیا و همچنین خدمات برتر در زمینه های نرم افزاری و ارتباطی بین آنها توانسته اطمینان خاطر مصرف کنندگان را در سراسر دنیا به ارمغان بیاورد.

برگرفته از چکاد پردازش