امروز : شنبه ۱۴۰۳ دوم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361


 پارکینگ‌های هوشمند (PSM)

تاريخ : ۱۳۹۳/۶/۳۱

گسترش تکنولوژی بشری از یکسو و قدم نهادن در برهه ای جدید بنام عصر دیجیتال تصویری نو را در مقابل دیدگان جهانیان گشوده است. در میان فن آوریهای گوناگون تکنولوژیهای موثر درمدیریت زمان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و یکی از جدیدترین این فن آوری ها سیستم هوشمند مدیریت فضای پارکینگ (PSM)پدر مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری میباشد.

 

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که برای یافتن فضای خالی در پارکینگ های بزرگ مجبور به جستجوهای طولانی و بعضاً خسته کننده شده باشید.

تکنولوژی PSM به راننده این امکان را می دهد تا در کوتاهترین زمان به نزدیکترین فضای خالی هدایت شده و ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی با روحیه ای بهتر به امور روزانه خود بپردازد.

چراغ های نصب شده در بالای هر پارکینگ وضعیت اشغال و آزاد بودن فضا را به اطلاع راننده میرساند. ضمن آنکه مجموع این اطلاعات توسط شبکه مخصوص، به صفحات نمایشگر در طبقات منتقل شده و راننده را از وضعیت کلی هر طبقه مطلع مینماید.

سیستم PSM با بهره گیری از مدرن ترین و بهترین تجهیزات سخت افزاری روز دنیا و همچنین خدمات برتر در زمینه های نرم افزاری و ارتباطی بین آنها توانسته اطمینان خاطر مصرف کنندگان را در سراسر دنیا به ارمغان بیاورد.

برگرفته از چکاد پردازش