امروز : يكشنبه ۱۳۹۹ پانزدهم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 طراحی آسمان‌خراش 121 طبقه به دست مهندسان ایرانی

تاريخ : ۱۳۹۴/۵/۲۳
معاون توسعه‌ی ساختمان بنیاد مستضعفان از احداث آسمان‌خراش 121 طبقه‌ی تجاری، اداری و فرهنگی در یکی از مناطق شهری تهران خبر داد.
منوچهر خواجه‌دلویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: طراحی سازه‌ی این آسمان‌خراش به دست مهندسان ایرانی انجام می‌گیرد، اما بنیاد از متخصصان صاحب‌نام خارجی نیز برای همکاری در این زمینه دعوت خواهد کرد. همچنین، ممکن است برای انجام عملیات احداث آن، از توانمندی‌های پیمانکاران و متخصصان ایرانی مقیم خارج از کشور بهره‌گیری شود.
معاون توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان با بیان این که هم‌اکنون در حال مکان‌یابی در تهران برای احداث این آسمان‌خراش در یکی از مناطق تهران هستیم، گفت: برای رعایت ضوابط و مقررات شهری و نکات فنی این سازه در حال بررسی هستیم تا بتوانیم پهنه ای مناسب را در 11 نقطه تهران برای اجرای این سازه بزرگ مکان یابی کنیم.
وی تصریح کرد: متخصصان و مهندسان بنیاد در حوزه ساختمان سازی سال های تجارب ارزنده ای را کسب کرده اند و در این پروژه نیز ما به دنبال انتقال تکنولوژی و فناوری آن به کشور هستیم تا مهندسان ایرانی بتوانند در حوزه ساخت سازه های بزرگ از جمله آسمان‌خراش ها توانمندی‌های خود را نشان دهند.